Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
3. júl 2009

dobruuuuu

magimary
3. júl 2009

dobrú...idem teda aj ja (aspoň od PC), ešte niečo porobím... a potom spánoček... 😉

dioliana1
3. júl 2009

Dobru nocku.......idem aj ja uz

rita55
3. júl 2009

Dobru noc 🙂

najjulinka
autor
4. júl 2009

Dobré ráno. Všetci štyria maju scucnutú flašu. Marek a Marketka prebalení, dokonca Marketka aj osprchovaná... Neviem ako tie deti kakajú, ale včera marek sa tak dokadil a dnes rano Marketka bola tak dokadená... že oblečko do práčky a dieťa do vane...

lienocka235
4. júl 2009

😉 ahojte dnes tu nebudem ideme sa kupat do velkeho medera

Juli to sa aj mne s malou stavalo ze tak kakavala.. ze na kompletku... 😀 ale vies ako sa hovori pravidelna stolica zaklad zdravia 😀

najjulinka
autor
4. júl 2009

vsak ano.. .ale prečo to nespravia len do plienky??? tak normálne... ale tak... 😝 Nevravim, že sa ostatným našim detom nepodarilo, ale im sa darí dajak hned zo začiatku.... 😝 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
4. júl 2009

Dobre ráno, dnes vydržali v posteli dlhšie... 🙂

cairka
4. júl 2009

dobré ránko. tak my sme dnes mali hysák aj v noci 🙄 neviem, či sa jej niečo snívalo, ale normálne sa zobudila a hned hysterčila...
ideme teraz na chatu, nech trocha zmeníme vzduch, pekný deň 🙂

mata2
4. júl 2009

ahojte,
aj ja chcem ist na chatu... 😔
my pilime drevo 🙄 .teda ja nie,ale ustriehnut chalanov aby nelietali pri pilu da tiez zabrat 🙄 😝

mixka
4. júl 2009

ahojte 🙂 aj ja chcem ist na chatu, ale nie je kam ☹ my ideme kupovat krpkam sandalky, vsetky topanky su im uz male ☹

mata2
4. júl 2009

tu je zas hic na skapanie 😝

najjulinka
autor
4. júl 2009

aj tu.. .doobeda sprchlo malilinkato, ani sme nedali igelity na kočík. .a kým sme sa dotrepali hore výťahom, tak už nepršalo...

mixka
4. júl 2009

aj u nas je hrooozne horko, sme sa boli schladit v auparku 😀

dioliana1
4. júl 2009

u nas dusno, horuco

najjulinka
autor
4. júl 2009

Lucinka poobede nespala, tak už teraz máme všetky deti v hajanoch... Horuuuuco je u nás...
Marketka sa ešte poobede zas stihla totalne dosr**... Na večeru mali šošovicový prívarok, tak neviem či zajtra ich neobaliť total plienkami tých našich dvoch kakačových šikovníkov... 😝

mata2
4. júl 2009

aj macka sa dnes tak doondila 😝 😝 😝 .puch v celom dome 🙄

zicon
4. júl 2009

kamarat ma meniny. Mali je u starych rodicov tak ideme na strasnu zurku. Asi zas skoncime jak za mladi. A to nebude rano pekny pohlad

mata2
4. júl 2009

😀
zicon a maly v pohode zostane na noc u starych rodicov?
tomasko s tym tiez nemal problem,ale bubo uz ma 5r a spavat musi doma... 🙄

dioliana1
4. júl 2009

mata: mne sa Nata 2x krat doondila zamorila najprv mamu a potom aj doma, žeby dajaká letná hnačka?

mata2
4. júl 2009

ja neviem co je tej nasej princezne 😲 ,asi stolicky sa jej este tlacia 🙄 .a je umrncana uz 2 dni.nemoze to byt z tepla?

cairka
4. júl 2009

ahojte. aj u nás sa už spí...veve je vylietaná, vyčlapkaná, bez poobedného spánku 😝 ...zaspala cestou domov v buse, ale potom sa zobudila, ale už spí . len dúfam, že jej nebude v noci zle, lebo jedla piate cez deviate...ale bolo super, zajtra si dáme repete 😎

najjulinka
autor
4. júl 2009

Naše dvojičky už nei su také vyhukané... Už sa im dajak nechce spať... A to mi vraveli, že spavé deti 😀 😀 😀 Prišli na to, že u nás sa spať neoplatí, že strata času 😀 Tak si čosi vykrikujú, vyhadzuju hračky a tak... 😀 😀 😀

janivonbenji
4. júl 2009

Rita,
srdečne gratulujem !!!!!!! a želám vám veľa zdravia a pohody !!!!!!
aj môj malý mal toľko ( 10 dní ), keď sme ho videli prvýkrát a dávali predbežko....a ešte želám, aby vám to išlo tak super ľahko a ukážkovo - tie papiere - ako nám ....... 🙂

som tu teraz viac dní nebola, tak preto reagujem s odstupom...čítala som aj o tých rôznych depriváciach a problémami s pripútaním sa a je mi z toho veľmi smutno....že to tým na úradoch toľko trvá, veď každý deň, týždeň, mesiac, čo sú deti v rodine je pre ne ohromne dobré - my to vieme, deti to vedia, len "tí" to nevedia.... ☹ ☹ ☹
náš kubko je u nás od "narodenia", myslím, že zatiaľ sa neprejavujú problémy podobného typu, ale u nás je obdobie vzdoru ako u takmer každého 3-ročného a také veľké ako brno......

mata2
4. júl 2009

akurat som sa dozvedela,ze o par domov dalej sa stala vrazda 😲 😲 😲 a vrah stale unika 😕 😲 😲

najjulinka
autor
4. júl 2009

mata2 tak to je väčší bubák ako duchovia 😨 😕

cairka
4. júl 2009

ježiš, mati, dúfam, že ste pozamykaní 😲

jani, no ono obdobie vdoru je kapitola sama o sebe...ja napríklad neviem, či tie vaneskine nálady sú "len" vzdor, abo či tam je aj niečo iné...ináč na pohľad nie sú patrné nejaké "odchýlky" , problémy s pripútaním, povedala by som, že je pripútaná až moc 😝

mata2
4. júl 2009

http://www.topky.sk/cl/10/502896/Recidivista-na...

takze ten muz zabity nebol odtialto 😔

janivonbenji
4. júl 2009

cairka,
ja sa stále "utešujem", že u nás to musí byť len obdobie vzdoru, keďže malý išiel k nám rovno z pôrodnice a snažili sme sa potom urobiť s mm a aj s rodinou všetko preto, aby to bolo o.k. a ešte podľa toho, čo písala myslím lienocka (?), tak u nás sa zatiaľ také veci neprejavujú....
ALE až teraz !!! v tomto akútnom vzdorovom období sa stretávam s názorom, že hold je adoptovaný, tak ste mali počítať s tým, že bude aj "takýto" - ako keby bio deti boli len sami milí, poslušní anielikovia 😠

mata2,
dávaj si bacha !!!!!

magimary
4. júl 2009

ahojte!
práve sme na dnes skončili v podkroví... 😉
ale stihla sme sa ak pokúpať v bazéne...bolo teplo, ale voda mala stále len slabých 20 stupňov, tak sme decká naťahovali do poobedia, kým sa trošku zohreje...keď mala 26°dostali povolenie, ale kúpal sa len Tobi (a ja-veľryba Mobbidick 😀 😀 ), lebo Tomáška čaká operácia (v pondelok ideme na krv a v piatok na príjem), tak aby zase nestihol ochorieť, kým prídeme k dverám...( 😠 😖 🙄 )

a, juli, o kakaní, resp. prekakaní ja už môžem pri Zajkovi písať knihy ( 😝 😝 😝 )-na kompletku sa prekaká aj trikrát za deň, ale brutál všade, nechutne riedko a kyslo... 😝 ...ale už si zvykáme... 😅 (práve včera večer a dnes som mu dala dokonca na noc aj také tie "niekdajšie" gumené gate "Sandry" (ale nové) na papmersku, lebo už sa prekakáva až tak, že aj postieľka, aj prebaľovák (potom pri "okiepovaní" je od toho... 😝 )...
predsa gumené gate aspoň niečo z toho nákladu zachytia... 😀

juli, teším sa, že dvoječky už nie sú bojavé...

mati, a Ty si dávaj pozor! dobre sa zavrite! 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre