Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
5. jún 2009

no chystame sa na dvojičky... tak budme mať doma 4...

cairka
6. jún 2009

dobré ráno. vám sa včera dáko dobre kecalo 😝 mňa dnes moje dieťa zobudilo o pol siedmej a teraz ešte drichme 🙄 neviem, či mala zlý sen, či čo...

magi, gratulujem tomimu, je už veľkáč, ked to tak super zvládol 😵 a malému prajem veľa krásnych dní vo svojej novej "ozajstnej" rodinke. 😵

juli, lucka má podobne ostrihanú ofinu ako veve 😀 😀 ešteže veve sa tie vlasy trocha pokrútili, tak to nie je až také okaté 😝 a naozaj sú obe baby stále krajšie 😉

rita55
6. jún 2009

ahojte....baby dakujem!Mary chlapci su zlatucky 🙂

najjulinka
autor
6. jún 2009

tak doobeda Lucinka 2x odvolila... 😀 aj z mna, aj za babi. teraz išiel manžel voliť a ju som dala spať.

najjulinka
autor
6. jún 2009

Kde ste všetci???

macocha
6. jún 2009

Ja dočítavam zameškané 🙂 A Dianku mám prechladnutú 😒

Rita už som došla až k Tvojim patáliám... drž sa... toto sa mi "prisnilo" počas prípravy, že dostanem nechcené dieťa nejakej spolužiačky. A riešili sme to s psychologičkou, že to by nebolo dobré do pestúnskej 😢

najjulinka
autor
6. jún 2009

Baby ja kcem už vedieť kao sme na tom s dvojčatami...... už kceeeeeeeeem.... a kcem sa zahniezdit.... a kcem ist na nakup.. a kce sa už na nich tešiť tak na isto.......... kceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...

najjulinka
autor
6. jún 2009

inak obzerám väčšie auta....... 😅 len sakra práce.... keby nebolo treba splácať byt, tak ani okom nemihnem a kupujeme..... a este keby sme mali na dobu neurcitú............. nie sme ani nároční.. kceme 9-miestne..... 😅

adrianamickova
6. jún 2009

zdravíme vás.....dnes sme doobedie strávili v meste,spolu so Zuzkou a Kristínkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
6. jún 2009

no vy sa máte takto sa spolu poflakovať po meste... 😀 😀 😀

Takmanžel nevolil, ked chcel voliť, mal si 40dni vopred vybaviť dajaký preukaz.. .no kocurkovo... hlavne ked medzi tými 40dnami a volbami este k tomu menil trvalé bydlisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
6. jún 2009

doložené foto...
najlepšia je ta posledná.....ako sme stretli Mikuláša v júni 😀 😀 😀
a dievčatá dostali darček,prívesok rolničku 🙂,prešli sme mestom aj v parku sme boli...ale došli baterky 😠 😠 😠
aspoň niečo sme zvečnili,tešime sa že máme také super kámošky 😵 😵 😵

najjulinka
autor
6. jún 2009

No pozeram adriana na foto, tak stretko vyzeralo fajn 😉 My k fontáne chodime do mesta, minule Lucka plakala , lebo dokomu padla lopta do fontány... Beeeee... Vo fontáne zdochnutý vrabec plával .. netuším ako dlho.. ale boli sme v meste stredu , štvrtok a bol tam obidvakrát...

adrianamickova
6. jún 2009

no,bolo super...aj počasie vydržalo,rozpršalo sa až ked sme sa poberali domov.len škoda,aj na kolotočoch sa vozili
aj na detskom ihrisku,indiani hrali na pešej zone...šatriky....Dni mesta Prešova 😵
najviac si pochutnali na kukurici,trdelník sme jedli,neviem ako Zuzka,ale moje dievčata sa doma najedli a rovno na posteľ 😔 😀

adrianamickova
6. jún 2009

len škoda,že foťák nefotil,som chcela napísať 😀 😀

najjulinka
autor
6. jún 2009

mne blbne icq 😠

janula_nz
6. jún 2009

rita, je mi luto, ze to takto skoncilo. ja som asi jedina vynimka lebo ja mam malu od kamosky , cize sa pozname a vie , kde byvame atd. ale...vzdala sa jej, tak to neriesim a zatial ziadne problemy nemam, kedze sa dva roky ani neozvala, ci zijeme

zicon
6. jún 2009

Ahojky ja sa pridavam, mam doma tiez adopciatko 3 rocneho chalana

janula_nz
6. jún 2009

zicon vitaj. konecne prvy chlap medzi nami dievcatami 🙂

najjulinka
autor
6. jún 2009

zicon Kubka?

cairka
6. jún 2009

juli, chce byť v utajení 😀 len si zle vybral nick 😉
ale vitaj u nás. 😉 ako sa vám darí? malý je už veľkáč ...

najjulinka
autor
6. jún 2009

no na nete sa tažko zatajiť.... 😀 😀 😀

lienocka235
6. jún 2009

akurat som Juli pisala ze sme jak slecna Marplova... tak cairka mozes sa pridat do klubu 😀

cairka
6. jún 2009

dakujem za pozvanie 😎

som dnes prehadzovala byt trocha, PC šiel do kuchyne, len kým si zvyknem tu na to prostredie mi asi chvíľu potrvá... 😅 už nech si nájdem robotku a kúpim notebook 😅

janula_nz
6. jún 2009

ja mam tiez pc v kuchyni. v izbe by som nemohla kazdy vecer byt za netom 😝 a tiez som prehadzovala trosku byt lebo som kupila malym ohradku detsku 100x100 tak som urobila mensie upravy. 😅

najjulinka
autor
6. jún 2009

j aobzerám ohrádky a postielky teraz.... a váham a rozmýšlam.. .každý rozmer ma svoje + a svoje - ... no vidim to tak, že kupim najobyčajnejšie 2 modré v KIKA

janula_nz
6. jún 2009

ja som chcela jednu a tu najvacsiu. neviem ci je este vacsia ako tato ale som rada lebo je skladacia ako cestovna postielka a to som chcela. v lete budem s detmi na dome vacsiinou, tak na dvor bude dobra pre deti a vecer zase na spanie. nemusim stale postielky prevlakat hore dole 😝

yukki
6. jún 2009

Aďa my sme sadli do auta a Kika už za malým Šarišom spala a ja som v záujme bezpečnosti - aby nám šoférka na rušnej ceste neodspala tiež -vydržala a až za Spišskou kde už len cez les sa polhodinu ide, tak tam som zaspala....Bolo nám s vami fajnovo v Prešove 🙂 🙂 Kiku som už teraz uložila, ale ešte furt brble o Amálke a Soňke a vláčiku...Dobrý večer všetkým!

najjulinka
autor
6. jún 2009

no mne sa páči ten rozmer 100 x 75 cm alebo aj táto 100x100cm... ale už mám 2 s poschodím 120x60 a tak by som to mohla lubovolne kobinovat, keby som zas kupila 120x60cm a navyše su najlacnejšie.......

najjulinka
autor
6. jún 2009

jáj janula kupovala si do ohrádky aj vložku na spanie?

janula_nz
6. jún 2009

myslis taky madrac ci ako? lebo take tam bolo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre