Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. aug 2009

idem vyvešať prádlo a do hajan... dobrú noc...

dioliana1
25. aug 2009

dobru Juli

mixka
25. aug 2009

mixka ziadne dvojky kukat nejde, bohato jej stacia tie dve co ma doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
25. aug 2009

Ale Mixka, nebuď srab...aj susedy by ste sa skorej zbavili so štyrmi detičkami.... 😝

mixka
25. aug 2009

lenze sa obavam, ze aj mna by sa rodina zbavila uz 😀 ale aspon by som si oddychla v pezinku 😀

magimary
25. aug 2009

ale, mixka...len ich okukávaj (aspoň na nete 😅 ), mala by si pre ne kompletnú výbavu (aj dva dvojkočíky máš 😅 ) a o ružovičkom dvojoblečení ani nehovorím... 🙂

mixka
25. aug 2009

akurat som ich pozerala na nete, su neskutocne nadherne 😵 😵 😵 ja chcem este jedno dietatko, ale cakam, ci sa "nasej bio" nenarodi dalsie dieta, ktore by sme si vzali...

magimary
25. aug 2009

hej sú... ako bola (a samozrejme aj je 😅 ) macla s milkom...v ich veku...
veľmi mi ich pripomínajú... 😵 😔 🙂

dioliana1
25. aug 2009

už spíte? Tak dobrú noc.... 😵

najjulinka
autor
26. aug 2009

Silvinke vsetko naj k meninám.

zicon
26. aug 2009

Dobre rano.

Silvinki je ale az Zajtra trochu predbiehas nie??

zicon
26. aug 2009

Chcel by som sa vratit k tomu detskemu domovu.

Sorac ale tvrdite ze o stave v tom detskom domove vsetci vedie. Kto su to ty vsetci?

A ze nikto nic nekona, nikto nebude nic konat, ked sa napriklad media nemaju o tom odkial dozvediet, ked im to nikto s tych Vsetkych nepovie.

rita55
26. aug 2009

Dobre ranko.Mary my ked sme brali Natalku tak nam bola ponuknuta hned este nebol ani spis od psychosky na urade a Petulu nam ponukli okamzite,ale v Za nie je velky zaujem o kofolky mozno preto.A teraz vraj sa to v porodke nejak extra rozbehlo 😉 .Ako sme my brali dalsie styri baba su na ado.Baby neviete mi poradit,pretoze mame velke problemy s petkou trapi ju stale kolika,ja uz neviem cim a ako jej pomoct...skusila som uz vsetko co mi poradili a nejak ziadny uspech.Mava hrozne krce aj stvorhodinove a ked som bola u dr tak povedala,ze je to normalne,ze si tym musi prejst ☹

zicon
26. aug 2009

Inac teraz budete brutus zavidiet. 😀 😀

Kedze ja som v praci, mali je u starych rodicov, a manzelka odisla na sluzobku do Svajciarska, ona pride v nedelu, mali je tiez do nedele u starych rodicov, lebo ja som od zajtra vecera az do nedele na Lodenici v piestanoch.

No taka superoddychovka.

najjulinka
autor
26. aug 2009

ježiš.. no kuknite o ktorej som pisala.. .v domninení, že je noc medzi stredou a štvrtkom 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
26. aug 2009

Tak máme právoplatnosť 😀

mexx
26. aug 2009

Dobre rano,

Mary, ja som vcera MM rozpravala o tvojom "smelom plane" s dvojkami, a vecer, ked som ich videai v spravach, som na neho volala, ze nech ide pozriet. Tak pozrel, a nakoniec vravi: "No, a Mary ma po dvojickach...". 😀 😉

magimary
26. aug 2009

tak juli, stihli ste to do porady v ded!!! 🙂 😀 , môžeš vybavovať naisto... 😉

zicon, ale kometentní to posunú ďalej a keď bude aspoň minimálna vôľa a ochota zo starny "systému", možno sa niečo aj zmení... možno a NIE hneď... 😝

rita, to fakt Vám Naty ponúkli hneď na úrade? a teda ste vôbec nečakali, či ako to bolo, už si to moc nepamätám...

práve som odoslala papiere (žiadosť na upsvar, potrvdenie a prijme a potvrdeni k lekárovi) tatikovi, nech mi ich v práci vytlačí...takže, už podnikám (prvé) kro(č)ky... 😅

a juli, vďaka za zajtrajšiu Silvinku 😉

magimary
26. aug 2009

veru, mexx, mám po dvojkách 😀 (zatiaľ), pozdravuj Maťa! 😅 😉 😀

najjulinka
autor
26. aug 2009

mary mne šibalo.. .som v noci vstala... som z tej kupy auta bola na nervy... a som vstala a pozerala či nam ho nekradnu a pod....

inak už sa sused pýtal, či sme DOSTALI auto 😖

magimary
26. aug 2009

juli, 😀 😅 😉

no a ten sused: 😝 😖 🙄

mata2
26. aug 2009
cairka
26. aug 2009

zdravím, dnes idem ja provokovať 😠 sme spali do pol deviatej 😎

juli, sused vie, že to čo robíš, robíš pre peniaze, takže nezatajíš ani to, že vám dali auto 🙄 😉

magi, no odpoviem za ritu, kedže patrí na ten istý úrad - mne tiež ukázali deti na úrade hned po skončení prípravy, ked som bola podpísať, že sa vzdávam odvolania proti zapísaniu do zoznamu 😀

rita, poradiť neviem, ale držím palce, aby ste mali rýchlo za tým 😔

magimary
26. aug 2009

jasné, mati, Stud. je v Petržke... 😎 😉

jaj, rita a nakoliky-napíš, čo všetko si skúšala, nech sa neopakujem, možno ešte niečo vymyslíme 😉 (mám už za sebou nejakých tých 7 kolikárov 😝 😅 )...

cairka, dík za odpo... 🙂

luckai
26. aug 2009

Ahojte,
no tak sa hlásim. Včera sme boli za malým a brali do 1. krát von. Stretli sme sa s profi matkou a aj s tým druhým chlapčekom ktorého má v domove a malý nás hneď spoznal, dotiahol hračky s ktorými sme sa hrali naposledy a keď sme povedali že ideme trošku von na ihlisko autíčkom, tak sa zbalil, na na profi mami a "bračeka" ani nekukol. Aj v meste bol superský, vôbec sme nemali problám. nakoniec nám naposielal pusiniek! No to sme si ani vo sne nemysleli že to pôjde takto dobre...Ešte však nemá súdne rozh. o jeho osvojiteľnosti právoplatnosť, lebo si ho matka ešte neprebrala, takže nevieme ako dlho sa to bude ťahať.. 😒

Rita, no viem ti poradiť a čiastočne mala doktorka pravdu. S malinkou, cvičte môžkami, masírujte bruško, skúste jej dať Espumisan kvapky alebo Sabsimlex (obe voľnopredajné), nám lepšie zabral Espumisan, ale kŕče to zmiernilo len čiastočne. Neviem aké máš skúsenosti s homeopatikami, ale my sme dávali aj tie, lebo ja mám len dobré skúsenosti, aj to je dobré vyskúšať. Ale v podstate ani jedno z týchto vecí úplne nezastavilo bolesti bruška, len ich trošku zmiernilo. Musí to presjsť, okolo 3-4 mesiaca - svinstvo jedno! no čo narobíme!

lenkove
26. aug 2009

Lucka 😵 😵

cairka
26. aug 2009

lucka 😵 😵 malý je super 😵

baby, mňa porazí...som volala o výsledky výteru, tak nie len že má ešte salmonelu, ale má ešte aj streptokoka a ešte čosi, to som si nezapamätala názov 🙄 takže zajtra jej už idú brať výter aj z hrdla a nosa, kvôli tomu streptokokovi 😒

mexx
26. aug 2009

Rano som citala ten clanok, co hodila link Mata, a rozmyslala som, ci sa tym "dojcenskym ustavom v Petrzalke" mysli Studienka? 😕 Nenapisali by normalne, ze detsky domov? 😕 Je tam aj nieco ine, alebo len Studna? Ja neviem... 😅 Kazdopadne by som ho rada videla... 🙂

S kolikami sme my problem absolutne nemali, ale veru to nezavidim nikomu... 😒

zicon
26. aug 2009

Nuz ale tu sa jedna o jednu kriticku situaciu v jednom DD, a tam by veru media mali zasiahnut. Nech pani riaditelka dostane po rypaku. Alebo ako hovoria mudry, kazda velka cesta sa zacina krokom vpred.

lenkove
26. aug 2009

Ahojte
ja uz cestujem dnes na dovolenku 🙂 Mali sme ist az zajtra na Slovensko (Letime v piatok) ale mamka je v Piestanoch (neplanovane), tak aj my neplanovane sadame do auta o 24 hodin skor! Nakupila som pubiskam (to ako mame a jej sestram) cokoladu a sampanske a velmi sa na ne tesiiiim! Mamku som nevidela vyse mesiaca 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre