Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. máj 2010

Inak kde najdem na nete kto ma akreditaciu na pripravu na nahradne rodičovstvo a kto ma akreditaciu na pripravu na profesionalne rodičovstvo - myslim nejakú oficialnu stranku ministerstva lebo čosi.......... ?????

5katarina7
14. máj 2010

Ahojte.My sme včera boli podpísať dohodu o začatí prípravy.Bendy vy ste to nemuseli?Teraz budeme čakať,kým to podpíše riaditelka to je tak 7až10dní.Neviem prečo jej to trvá tak dlho.A potom sa nám psychologička ozve s dátumom začatia.Ale tá psychoška je strašne mladá,jak nás tá bude pripravovať som zvedavá.Len nech to už začne,lebo naozaj stále treba na niečo čakať....

bendy25
14. máj 2010

Ahojky! Nie, my sme este zatial nic nepodpisovali ... no tak este toto sa natiahne a uz ma fakt porazi. O ziadnej dohode nam nik nic nepovedal, alebo zeby som prepocula? Ja som uz ako na ihlach 😒 S tym cakanim je to fakt hrozne... Len sa to vlecie a vlecie a to by si uz nejake dietatko mohlo na nas davno zvykat, no nie?

5katarina7
14. máj 2010

Však práve. 🙂 Aj nám povedali o tom podpise,ked došli papiere z kraja a mala som im zavolať.Ale pravdaže psychoška bola práve chorá tak som volala zasa o týžden.A vtedy hovorila,že tam máme prísť podpíať dohodu.Takže teraz zasa čakať.

natia
14. máj 2010

Baby ja som toto začala riešiť na konci októbra...a na konci mája máme 1. interakciu... takže si obrňte nervy riadne...

najjulinka
autor
14. máj 2010

Dobruuuuuuuuu noc

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
15. máj 2010

Dobreeeee rááááno....

pimpa
15. máj 2010

Dobre ranko vsetkym 😉
dnes nas caka vyprava na vidiek, za rodinkou, co ma dvor s hydinou a inymi tvormi, co v Bratislave nie su bezne vidiet 😉 Snad si teda rozsirime slovnu zasobu aj o ine zvery ako su HAAAVO!!!!!! 🤐

cairka
15. máj 2010

dobré ráno. my máme nejaký program v meste, tak pôjdeme kuknúť hasičov a policajtov v akcii, to sa tiež bežne nevidí 😀
pimpa, pekný výlet 😉 vaneska už dávno vedela povedať slová - mená iných zvierat, ale aj tak všetko 4nohé bol havo a 2nohé čim čim 😅
teraz rieši mládatá ako sa volajú (už ich vie, ale občas sa tvári, že jej treba pripomenúť) a sa ma včera pýtala pri knihe, že "maminka, ako sa volá žriebätko kobyly?" 😝 to zas len aby náhodou reč nestála 😠

pimpa
15. máj 2010

fiha, hasici, to bude podivana 😎
my pozname ako robia zvieratka...ale pozname ich len z obrazkov, tak som zvedava, ze nazivo, co to urobi 😕

najjulinka
autor
15. máj 2010

u nas hasiči maju svoju zbrojnicu o ulicu dalej 😉

pimpa
15. máj 2010

dnes je tu nejaka mrtvota 🙄
Kde ste vsetky?

dioliana1
15. máj 2010

😀

cairka
15. máj 2010

my sme konečne doma, vaneske sa páčilo hlavne v sanitke, to bolo úplne vidno, ako zaujato sa na všetko vypytuje, že čo je načo, psovodov sa bála, hasiči nakoniec prišli s iným autom, ako mali nachystané, lebo mali výjazd, tak len auto ukázali a prilbu si deti skúsili 😝 A bolo tam kopa takých minisúťaží pre deti, tak je veve vysúťažená 😝 vyhrala gumky a sponky do vlasov (z ľudovky také, že tie gumky môžme rovno vyhodiť a sponky zajtra 😅 ) ale tak vyhrala, tak sa jej to ráta, nejdem jej kaziť radosť z výhry 😝 😀 😎

natia
15. máj 2010

Čo zajtra variť...? poraďte... len nie kura prosím 😉

najjulinka
autor
15. máj 2010

natia tak moje časte rýchle jedlo je : cestoviny (penne) a omačka s mletým masom.... 😉
teraz ma čaka zvyšok slivkových gul (kupený mrazený polotovar v LIDli - velmi mi chutia - ten dzem dnu je nejak korenený alebo čo).....

tento týžden čo velmi chutilo bolo bravčove a knedlik.... (nejak sa mi vydarilo)

dioliana1
15. máj 2010

bravčové maso na šťave so zemiakmi a kosťovu polievku s rezancami ...dnes som varila, možno dačo zostane niečo na zajtra... 😀 😅

dioliana1
15. máj 2010

dajak som to doplietla....

najjulinka
autor
15. máj 2010

a ak by si dakedy zas zvladla kuracinu tak ti skopirujem recept ,t ak ako mi ho mama napisala cez ICQ... ja nejem zeleninu, tak preto taký postup, že "Karolovi" 😀 : "Med na olej, ked sa zacne smazit, pridas maso. ked zbelie, das sojovu omacku a kari. A karolovi aj zeleninu, potom ovocie (banan, ananas,jablko...)potom vypnut a pridat pokrajanu cibulu. Nechat prikryte zaparit a potom papat."

maso = kuracie prsia, ale može byť aj stehno a tak -na rezance proste nekrajať
kedže čína, tak jasne, že s ryžou...
zelenina - najlepšie kupiť činsku mrazenu a maš to,a le inak postupnosť nejak myslim surovou nakrajanou kapustou začína, ale ista si nie som..... popravde original tam maju byť kličky a nie kapusta, ale všetci sa zhodli, že s kapustou to je lepšie (ja neviem posudiť, lebo ja len maso okorenene, ja žiadne tie voloviny do toho nemusim,, maximalne tak banan ešte zvladnem v tom)

natia
15. máj 2010

fíííha, Juli to je divný recept...mäso, zelenina dobre, ale ešte aj ovocie k tomu... 😲 čínu sme robili v nedeľu a mali sme aj v pondelok, tak to si dáme pauzu 😉 ale dík aj tak..

asi to bravčové na šťave aj my poriešime...my jemu veľmi málo mäsa a bravčové doma robíme tak 4x do roka 😀

suezana
15. máj 2010

Ahojte, ja idem robiť plnenú papriku a par. omáčku 😉

cairka
15. máj 2010

sue, my sme mali guľky v paradajkovej omáčke teraz štvrtok-piatok 😉 dnes som robila šúľance a bude aj na zajtra 😝 a mám voľno 😎

suezana
15. máj 2010

😀 aj tak fajn, taká voľná nedeľa nie je na zahodenie, len škoda, že prší ☹
Ja ani neviem, mňa to napadlo tiež vo štvrtok a odvtedy mám na to takú chuť... 😉

suezana
15. máj 2010

pozrite, čo sme dnes hladkali 😵

suezana
15. máj 2010

tak ešte raz 😀

zicon
15. máj 2010

Ahojky, my sme boli vcera v Trampoline, tam bolo fantasticky a dnes v Kine, vydrzal kukat 2/3 filmu a museli sme ist 😠 😠 😠 a s tymi hasicmi ma napadlo - nemusim ich aj vo volne.

najjulinka
autor
15. máj 2010

inak dnes som v Kika kupila prebalovaciu podložku za 12,59 (mala som kupon na zlavu, bez zlavy 13,99) - takuto: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... - predposlednu v prvom riadku (mali tú, potom tu poslednu v prvom riadku a potom ešte jednofarebnu taku kremovu - skoro bielu ako ma pozadie ten vzor... reku ked budem mať chuť na jednofarebnu, tka len otočim naopak, tkaže som vzala so vzorom)

adrianamickova
16. máj 2010

dobrý večer maminy,pozdravujeme vás 🙂

macocha
16. máj 2010

Tak dobrú noc... dnes tuším viacerým nešiel internet 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre