Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bendy25
14. jún 2010

U nas pomaly po búrke ... padali aj krupy ...

natia
14. jún 2010

Ja od rána pozerám okolo seba, že čo treba všetko urobiť a nie som schopná... namiesto toho sedím na nete 😉 ... už nech aj tu padnú bárs aj krúpy, len nech nie je takto, lebo môj tlak to nezvlááááda

najjulinka
autor
14. jún 2010

tak nas burka chytila cestou domkov.. bola som s troma babami v meste... a schovali sme sa pod branou jednou tu pri vedlajsom bloku.. ludia Miruš sa nenormalne boji burky, ale nenormalne.. ja som ju nosila na rukach pod branou... stiskala... no des a hroza... vypytala sa ujovi na ruky, čo tam s nami stal pod branou.. .cigan to bol alebo arab.. no on ju držal potom dlho.. .a išli nejaké ludia do tej brany a vraveli Mirke "Neboj, však ťa tata drží" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No ale vyzerala ako keby mu z oka vypadla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
14. jún 2010

Tak to muselo byť skvelé Júlia!!! 😀 Ale chúďa Mirka...taký strach.... 😒

najjulinka
autor
14. jún 2010

yukki no bol to zážitok.... .... 😉 Mirky mi bolo ľúto... Potom ju ešte doma Lucka ukludnovala, že nech sa neboji, že už je doma , že vonku je burka,a le doma neprši.. Mirka sa sice už nebala,a le Lucka jej pekne jemne rozpravala , nech sa neboji.... 😵

natia
14. jún 2010

Možno má nejaký nemilý zážitok spojený s búrkou... Lucka zlatá 🙂

dioliana1
14. jún 2010

Predchádzajúce sa báli aj zabučania kravy, nemohla som ich udržať na dvore vždy vleteli do domu pri hlučnejšom zvuku auta, vrtačky , lietadla, kravy dokoca aj kohuta... 😀 😀 😀 pri burke revali s hlavami pod paplonom

dioliana1
14. jún 2010

aj na vysavač pozerali s rešpektom.... 😀

bendy25
15. jún 2010

😀 cierny humor 😀

bendy25
15. jún 2010

Dio, 😀

natia
15. jún 2010

Prosím vás vie niekto ako sa prejavuje alergia na penicilín a čo s tým???

dioliana1
15. jún 2010

v príbalovom letáku nie je napísané? vyrážky...vracanie alebo niečo podobné?

dioliana1
15. jún 2010

okamžite vysadiť a naklusať k lekárovi

juliap
15. jún 2010

natia, pozor, alergia na penicilin moze byt aj nenapadna, mykoza aj u malych deticiek moze vzniknut, hlavne u dievcatiek ... inac tak ako pise dia, svrbive vyrazticky, alebo problemy s travenim, hnecka, vracanie...

natia
15. jún 2010

to sa jednalo o mňa... neviem, čo to bolo... vyrážky už sú preč... penicilín tiež 😝
a vy máte nejaké nové bábätko 😉

apoloma
15. jún 2010

ahojte baby my sme uz oficialne zaradeny medzi cakatelou na adopciu nuz ale povedali nam ze teras je malo deticiek davanych na adopciu takze sa nacakame...ach jaj dufam ze to nejak vydrzime... 😒

macocha
15. jún 2010

apoloma gratulujem k zaradeniu 😉 Nech vám teda to čakanie rýchlo utečie.

saskah7
15. jún 2010

Ahojte, juliap, ty si tu tusim davno nebola, pamatam si ta tehotnu 😉 gratulujem k syncekovi 😅
Natia, o alergiach na lieky skus IPnut Mary, ta je v tom doma 😉

najjulinka
autor
15. jún 2010

Dobru noc....

macocha
15. jún 2010

Som sa pobavila dnes v potravinách... kúpila som na dovču 4 výživky pre malú a kukám že koľko platiť: 760,20 eur. Predavačka dala kód namiesto počtu kusov, tak mi to nablokovalo 2172 marhuľových výživ 😕 Pochybujem, že toľko vôbec mali v obchode, xixixi.

5katarina7
15. jún 2010

No to mohlo byť dobré 🙂 Predavačka sa určite kukala 😀

dioliana1
15. jún 2010

F. má zajtra 5, tak všetko najlepšie... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

macocha
15. jún 2010

Všetko najlepšie! 🙂
A dobrú noc. 😲

natia
16. jún 2010

@macocha na akú dovču? kam idete?

bendy25
16. jún 2010

Vsetko len to NAJlepsie ... 🙂

ralanka
16. jún 2010

dio tak všetučko naj naj naj k piatemu výročiu nech sa mu splnia tajné želania 😵 😵 😵
no idem vás počítať stráááášne dlho som tu nebola sme boli s malým na rehabilitačnom pobyte na 2 týždne tak som bola odrezaná od PC keďže nemáme notebook iba normál PC tak idem všetko dočítať a dohnať 😀

juliap
16. jún 2010

@saskah7 ano dlho som nenapisala, ale citam pravidelne ... jarko sa nam drzi v pohode, je to nas pokladik a zacinam zvazovat, kedy si dat ziadost o mimi z DD, ci ked bude mat rok alebo az neskor ... ja by som brala aj teraz k nemu este jedno mimi, aspon by som mala odber mlieka, len s mm sme sa dohodli, ze trochu neskor radsej ...

@dioliana1 vsetko naaaaaj 😎

natalia_blahova
16. jún 2010

Ahojte maminy,
srdečne ďakujem za Vašu podporu. V piatok prvý krát v parlamente. Budem sa veľmi snažiť, aby tie naše aj tie ničie deťuše mali spokojnejšie detstvo.
Keby niečo, rada pomôžem. Kontakt na mňa nájdete na www.anr.sk
Všetkým vám želám šťastné dni s Vašimi drobcami. 😉

tin007
16. jún 2010

Pani Blahova, uprimne blahozelam! Chcela som Vam napisat do IP, ale potom som si povedala, ze urcite mate vela sprav.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre