Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
29. okt 2010

@vivien2505 zatial je všetko tak ako malo byť.. Ja musim povedať, že všetky odovzdania som mala fajn... To skor lutujem kolegynu, čo ani jedno odovzdanie nebolo v pohode 😒 ☹ ja sa nemam na čo sťažovať... 😉 A nejak verím tomu, že aj tieto deti čo mame dobre odovzdáme... 😅 Proste verím...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska74
29. okt 2010

juli ty to zvládaš až bravúrne 😀 tak mi nechaj jednu blondinečku čerticu 😀 😝

najjulinka
autor
29. okt 2010

@lenuska prestahuj sa do KE.. myslim, že ta ked bude volna, tak sa v kraji umiestni hned.... 😉 proste užaj....

lenuska74
29. okt 2010

no šak jak inak 🙄 ked naše tety nekomunikuju s vašími 🙄 sakriš

najjulinka
autor
29. okt 2010

lenus ale najprv sa nuka v kraji... takže proste niektore deti sa minu hned..... tu v KE

lenuska74
29. okt 2010

šak ja viem ☹ ale tak vymyslí jej nejakú recht dg. nech ju nikto nechce 😝 😀 už mi jedno také núkali od vás :D
len nám ho aj s tou dg. vyfukli kým som bola v nemocke 😀

najjulinka
autor
29. okt 2010

lenuska ludia su rasisti...... biele ide pomaly aj bez oka a bez ruky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ciganske ani zdrave... 🤐 🤐 🤐

lenkove
29. okt 2010

@bendy25 my sme cakali v poradovniku, ale ako vravi Smejka, ak nemate striktne poziadavky, tak smelo oslov Navrat, Usmev ako dar alebo sa opytaj na urade 😉
inak, ahojte 😵

lenkove
29. okt 2010

@najjulinka
ale sudiac podla deticiek tu v teme, to hadam nie 😉 ci sa tu schvalne taki grupujeme 😀 ?

najjulinka
autor
29. okt 2010

@lenkove no jasne, že nie všetci ludia maju predstavu dieťatka čisteho arijca... 😀 😀 😀 mna blondate modrooke tiež nelakaju... mne take hnedovlase sa pačia viac. .a hlavne nech babatka maju vlasy... holohlave mi pridu divne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenuska74
29. okt 2010

tak mne je to jedno ale doma nechcu romske ☹ ale tak ja tiež radšej hnedovlasé tmavšie také polo 😉 ale tak na tu tvoju čerticu som si už zvykla :D

macocha
29. okt 2010

Čaute!
My sme dnes boli vyskúšať nového šarkana - kúpili sme minulý týždeň na šarkaniádu, ale vtedy nefúkal vietor 😅
Zato dnes to bola parááááda 😵 Neskromne musím povedať, že som v tomto športe asi lepšia ako moji rodičia, lebo ja si z detstva nepamätám, že by šarkan tak krásne lietal po sídlisku. 😀 D. sa vybehala, ja tiež, lebo keď jej uletel, tak som musela zachraňovať situáciu a celkove sme asi bavili pol sídliska 😅

zuzubabo
29. okt 2010

poobede som si našla list z úradu z KE 🙂 , takže asi v stredu pôjdeme spísať návrh na predbežko a podať na súd 🙂 .
som rada, že sa to pohlo 😉

macocha
29. okt 2010

zuzubabo 🙂 teším sa s Tebou. Nech to predbežko rýchlo vyjde!

dioliana1
29. okt 2010

dobru nocku

najjulinka
autor
29. okt 2010

dobrúúúú

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulucertik
29. okt 2010

@yukki detičky boli zlatulinké , prostredie tiež krásne tiché ... 🙂
o mesiac si to môžme zopakovať, záleží kedy pôjdeme za malým veľkým S 😵

bendy25
30. okt 2010

Peknu sobotu!
@zuzubabo - tesime sa s tebou. A ako dlho sa potom caka, pokial sa vybavi predbezko?

kanhwa
30. okt 2010

@zuzubabo drzim palce, nech to uz ide co najrychlejsie a Palcek bude konecne doma 🙂

5katarina7
30. okt 2010

@zuzubabo aj ja ti držím palce,nech to čím skôr vybavíte 🙂

yukki
30. okt 2010

@lulucertik jasné!

najjulinka
autor
30. okt 2010

Dobrú noc.......

dioliana1
30. okt 2010

Dobru nocku.... 🙂 😵

dioliana1
31. okt 2010

cawte, dnes tu pusto....večer ideme pozrieť s deckami cintorín- Las Vegas ako hovorí synátor 😀 😀 😀

najjulinka
autor
31. okt 2010

my sme svetielka boli kuk včera 😉

cairka
31. okt 2010

my sme boli páliť sviečky aj dnes aj včera, v mojom dieťati sa prebudili pyromanské sklony 😅 😝 dnes sa kúštik aj popálila, trocha vrch ruky zápalkou 😅

najjulinka
autor
31. okt 2010

Ja mam muža pyromana.. tiež sa popalil včera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lucka tá lubi sfukovať.... to je také zvlaštne pyromanstvo... 😀 😀 😀

cairka
31. okt 2010

juli, aké pyromanstvo, lucka je dobrovoľný hasič 😉 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre