Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
11. júl 2009

Dianka vstala 6:30, takže mne už to bolo jedno, ale skočila zobudiť babku 😕

yukki
11. júl 2009

No v lete to ani mne až tak nevadí...pomotáme sa po vonku, vyvenčíme, pootvárame, pokŕmime-nakŕmime seba a mám dvadsať minút kým vydrží pozerať rozprávky. V zime ju ťahať hneď von by bolo nepríjemné. Ináč aj tu to vyzerá na pekný deň-zatiaľ 🙂 🙂

mata2
11. júl 2009

dobre rano,
macka treti krat vynechala polnocne krmenie 😎
aj tu je teplucko 😵

janivonbenji
11. júl 2009

ahoj, meteo okienko : aj u nás modrá obloha 🙂 , tak snáď už bude dobre...bodaj by bolo, ideme k našim na "chatu" a to by bol hriech nebyť von...

všetkým prajem príjemný víkend !!!!!

najjulinka
autor
11. júl 2009

andyk u nas nepytali... Zato ked mama chcela byť profi, tak ešte pýtali aj papier, že je vhodna na nahradnu starostlivost (tj. pestunstvo a adopciu 😠 )...

mixka
11. júl 2009

ahojte 🙂 na mna lezie nejaka cholera, krize ma bolia, hlava ma boli ☹

mixka
11. júl 2009

smutny clanok ☹

cairka
11. júl 2009

ahojte. pošlite aj ku nám trocha tej modrej jasnej oblohy 😠 ja nemôžem dostať veve do obchodu, lebo zmokneme 🙄 asi sa bojí, že po toľkých sladkostiach je už celá z cukru a sa rozpustí 😝

ten článok je divný, ako z času... niektoré veci vôbec nesedia...súd by ju len tak nezbavil rod. práv a nedal zákaz deti vidieť, ktožvie, čo bolo za tým...a teraz zistila, že deti idú do pestu, tak robí cirkus... asi ako julčinej lucky bio na súde... táto to potiahla troška dalej, do médii...

zicon
11. júl 2009

No uhorkova sezona sa zacala a novy cas urobi vseetko pre senzaaciu. Nuz keby to bolo Sme alebo Pravda tak sa da, ale novemu casu neverim. Bohvie co je za tym

zicon
11. júl 2009

Hrozi jej ze bude musiet platit vyzivne a to asi uz nieje take ruzove.

mixka
11. júl 2009

aj u nas je zamracene a fuka a vypada to na dazd ☹ aj do dubravky poslite slniecko 😀

najjulinka
autor
11. júl 2009

Tak u nás slnečno.. .A pofukuje... 😉

mixka
11. júl 2009

aj u nas to uz vypada kustik lepsie 🙂

mata2
11. júl 2009

magiiii!!!
baby!!!!
milko nam presiel 5-6 krokov sam!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎

lienocka235
11. júl 2009

mata2 gratulujem.. sikovnik je to 😵 😵 😵

yukki
11. júl 2009

Aj ja gratulujem milkovi! Na jeseň už bude hrať s veľkáčmi futbal! 😉

cairka
11. júl 2009

mati, aj ja gratulujem milkovi 😵

mata2
11. júl 2009

dakujeme 😵
ked macka zacala robit taketo prve kroky,trvalo jej nejake slabe 3 tyzdne,aby zacala chodit sama,teda bez toho aby som za nou nebehala z natiahnutymi rukami 🙂 .milkovi to asi bude trvat dlhsie,ale uz sa aspom odlepil od nabytku

magimary
11. júl 2009

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj, matííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!
ja ho milujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
je úžasný, že to predsa len dokázal!!! je to môj bojovník!!! som happy!!!!! 😵

andyk, áno, v našom domove, okamžite pýtali výpis z RT aj od môjho manžela, kedže bude i on pri "výchove" dieťatka v PR (náš dd to tak má uvedené aj na svojej webstránke..., takže, keď to do mňa pýtali, tak som to jednoducho zobrala ako fakt... 😉 , našťastie nemáme čo skrývať, takže pohoda!)...

zajtra idem skoro ránpo na burzu do rakúska, už sa teším novým úlovkom 😵 a keď sa vrátim, len sa osprchujem a pádime na Kramáre na hospitalizáciu 🙄 ...

inak, pekný večer!

najjulinka
autor
11. júl 2009

Dobrú noc. Idem haji.

magimary
11. júl 2009

aj ja... 😉
zajtra vstávam skôr ako sliepočky 😅 🙄 🙂
dobrúúúúúúúúúú!

najjulinka
autor
12. júl 2009

mary už asi vo velkom nakupuje... Dobre ranko...

zicon
12. júl 2009

Bree ranko vsetkym, dnes v robote - hurraa.

zicon
12. júl 2009

Vcera sme boli na farme Priroda v Stupave a bolo perfektne. Mali sa vozil na koci, obdivoval tonu zvierat, smykal sa. Dobre sa napapal - to je zaklad. Pobehal si, nahnal nam strach, priblizil sa na 1/2 metra ku krave, ked sa otocila tak pochopil ze utek k rodicom je to najlepsie.

najjulinka
autor
12. júl 2009

Lucka sa tu hrá so "ŠOMONom" (=žetonom do nakupneho vozíka)... Také hračky nehračky sú najlepšie... Ako menšia lubila ponožky a čo je sranda, tak Dominika tiež má rada ponožky 😀 😀 😀

zicon
12. júl 2009

Nuz a na zever, lebo maly sa vykakal do nocnika som ozivil brachovu formulu z detskych cias na dialkove ovladanie aj po 20 rokoch paradna hracka. 27 kmh a stale funguje.

mixka
12. júl 2009

ahojte 🙂 my ideme na vylet na farmu do stupavy dnes 😵 sa tesiiim 😵

zicon
12. júl 2009

Skoda ze nie vcera mixka, mohli sme sa tam stretnut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre