Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
14. aug 2009

do DD možu isť len zamestnanci a to len, ked beru nové deti domov, inak len cez urady s povolenim na návštevy alebo IA

lenkove
14. aug 2009

Och, a vy ste takto obmedzovani?
Inak vsetkym dobre ranko a pekny den 🙂 😵 😵

katarinkamt
14. aug 2009

Ahoj Mixka, ked som sa sem prihalsila, pochopila som pointu tohto fora tak, ze ak niekoho nieco zaujima, spyta sa a ak ma niekto odpoved, odpovie mu, napokon, par zien mi to potvrdilo, ale teraz neviem, na vsetko, co napisem odpovedas tak, akoby Ti vadilo, ze sa pytam.

katarinkamt
14. aug 2009

Lenkove, dakujem za "internu postu", mne sa v praci neda na nu odpisovat...chcem Ti len povedat, ze som zatial nemala moznost zistit, ako sa chovaju, ak clovek zacne "vystrkovat rozky ",zaial som s nimi prisla do styku len po telefone a vzdy sme sa bavili len o nasom poradi, takze viac neviem posudit........ale vdaka

adrianamickova
14. aug 2009

ahoj na všetky svetové strany 🙂 🙂 🙂
dio...videla som tvoj nový prírastok,a to fakt ich až od oktobra dostaneš?
teraz budeš za nimi chodiť na návštevu?

mata2
14. aug 2009

ahojte,
zatial u nas neprsi,a dufam ze ani nebude,lebo som zavesila pradlo na snuru 😠
katarinka,dobre si to tu pochopila,kludne sa pytaj,ak bude niekto vediet,urcite ti rad poradi 😉

mixka
14. aug 2009

katarinka, ja som ta posledna, ktorej by si vadila, to mi mozes verit 😀

katarinkamt
14. aug 2009

tak dakujem, mixka 🙂

mixka
14. aug 2009

no nemas za co, vsak neviem ani co ta to napadlo, predsa som ti na tvoje otazky co si na mna mala odpovedala normalne a slusne a prezradila som ti, na co si sa pytala...

katarinkamt
14. aug 2009

dnes rano, ked som sa bavila s o Slinti-m, a on mi radil , aby som sa popytala na urade, reagovala si slovami !dobry postreh", teda myslim, tak nejako..........mozno som precitlivena a vzala som to osobne, ospravedlnujem sa Ti, prepac

maznacik007
14. aug 2009

do DD sa neda ist pozriet bez povolenia uradov.. na interakciu na kontkretne dieta... existuje statut tutorskych rodin.. ale to je pri vacsich detoch..

tak my sme uz spat ... v domove.. vsetko ok.. aj na sude.. sme podali co sme mali.. vzali sme detom trochu sladkosti a ovocia.. tak sa tesili..

na silvinku myslim... a este sa nam pridruzila ina starost.. / netyka sa to maleho/ tak mam dalsiu moznost na obete.. /ved viete ako hovori moja kolegyna na posr...ho aj ha...l spadne.. 😀/

niektore Ip /tulenka/ som precitala neskoro.. ale odpisem.. a dohodneme sa.. 😉

inak pekny den.. vsetkym..

thera1
14. aug 2009

ahoj...katarinkamt, mixka to o postrehu písala slintimu... 😉

macocha
14. aug 2009

Katarinka zrejme myslela Diolianu, ktorá bola kuknúť v DD... ale to sú profi mamy, teda zamestnankyne DD, preto tam majú prístup.

katarinkamt
14. aug 2009

thera, ja viem, ale slinty sa rano bavil so mnou, takze som predpokladala, ze je to komentar ku mne, ale opakujem mozno som si to zle vysvetlila a ospravedlinla som sa, ozaj som sa nechcela nikoho dotknut.

najjulinka
autor
14. aug 2009

Deti mi hajaju a ja som tu s TAM 😉 super pocit, ale chatarka sa rozhodla vysavať, tak očAKAVAM NEJAKÝ PLAČ čochvilu....

najjulinka
autor
14. aug 2009

a inak mixka k nočniku... ty maš doma Lucku a aj mna za mladi... no ale fakt sa na tom šerbli blbo sedi.. .skuste si to baby... 😀 😀 😀 😀 😀 sa tým detom nečudujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
14. aug 2009

ja si ale juli myslim, ze ked na to krpky dozreju, tak budu v pohode chodit na nocnik 🙂 tak, ako sa naucili chodit po schodoch, ked mali rok a pol a kopec inych veci, tak sa naucia aj toto 🙂

najjulinka
autor
14. aug 2009

aj ja dufam že do svojej svadby to lucka zvladne.. .a možno aj skor ako pojde do školy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a snad skor ako pojde do skolky 😅 😔

dioliana1
14. aug 2009

bebe sa mi ozvala, nestíha, ale deti v pohode...

dioliana1
14. aug 2009

ada, nový prírastok su citliví a bojazliví, zato ich budem navštevovať...a chcem si ešte užiť dovolenku

dioliana1
14. aug 2009

Ked deti ešte niečo nezvládajú, tak si poviem: Do 17-ky sa to snáď naučia!!! 😀 😀 😀

lenuska74
14. aug 2009

Ahojte 🙂

laculik
14. aug 2009

Zdravím vas sa od Svišťov!
Vitam tu nove tvare 😉 .
Yukki sa neozvala? Bola nas navstivit vcera. Ma veeeelmi podarenu malu, som si myslela, ze je vacsie Tornado, je vramci normy 😀 😀 😀. Teda aspon sa mi to tak popri nasich zdá.
My sa tu mame dobre, akurat som totalne unavena, nevyspata, ohucana a prejedena 😀 . Uz sa taaaaaaak tesim na pondelok do robky 😅 . Vela som sa tu podozvedala aj novych zujimavych info od skusenych profi a pestu mám.

adrianamickova
14. aug 2009

ahoj laculik
mne písala že sa máte fajnovo a je veľmi rada že vás videla 😵
tak si ešte užívajte ved nato ste tam a spať budete doma 😉

yukki
14. aug 2009

som sa ozvala, čo ne! Ale dnes som zberala maliny v lese a robila lekvár tak nebol čas. Kika tam bola fakt nejaká utlmená, bodaj by to tak bolo furt!
laculík čau, ja som bola ohučaná po tých pár hodinách u Besného Svišťa!

mixka
14. aug 2009

fiha, kukam, ze dnes to tu zije 😀 zas setci skype.uju 😀

magimary
14. aug 2009

babulky, dobré správy od mariky (andrejkinej sestry)!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

😵 copy z jej mailu:

AHojte všetci, veľmi sa teším že Vám môžem oznámiť super správu a to:

Dnes bola Silvinka na sono a maternica je čistá žiadny tumor tam niejeJ)))))

Momentálne síce bojuje s baktériami a vírusmy má 2-jo atb lebo má teploty a trocha hnačku

Ale leukocyty stúpli z 1200 na 3000 čo je super ešte treba aby stúpli granulocyty a ak by boli ok tak začnú ďalšiu chemoterapiu a potom by mohla ísť Silvinka aj trošku domov.

Ešte raz ďakujeme všetci za modlitby a za to že pri nás všetkých stojíte.

Máme Vás radi.

Krásny deň

-----

ja som neskutočne šťastná z tejto správičky!!!
prišla práve včas, lebo od 18,00h nadávam na "hnusnú rakovinu",ktroá mi dnes vzala ďaľšiu priateľku... ☹ , tú našu mladú naj-zubárku a úžasnú osôbku

dioliana1
14. aug 2009

Chvala Bohu, že sa Silvinka uzdravuje... 🙂

rita55
14. aug 2009

mary to je ta najsuper spravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 Silvinka je velka bojovnicka 🙂

magimary
14. aug 2009

áno, babulky a ja som konečne pri spomienke na Silvinku aj šťastná!!! 😵 😵 😵
Len sa ešte nemôžeme tešiť úplne, musí zvládnuť všetky ďalšie chemoterapie (ktoré jej teraz dajú viac zabrať ako nádor 😔 )...
to, že pôjde na chvíľočku domov, znamená toľko, že pôjde na sobotu, nedeľu na priespustku (za predpokladu, že bude úplne OK..., ale to až po tej ďalšej chemoške, ešte silnejšej, ako tá predtým)...
ale, áno, Silvinka (aj s maminkou) sú neskutočné bojovníčky!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre