Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
12. jan 2010

Magi supeeer, teším sa s Tebou. 😀
Inak s tým volaním na gastro - tiež som mala tú skúsenosť, že rýchlejšie mi je ísť tam osobne, hoci aj s dieťaťom, lebo dovolať sa je lotéria.

Yukki - no, podsedák aj s operadlom. Aj stolík sa dá k tomu pripnúť, ale nepoužívam.

tofik
12. jan 2010

čaute, tak my máme dnes už veľkú slečnu. 🙂 Včera som napiekla do škôlky 25x brumíka a dnes máme oslavu. Sa tešíme.

magimary
12. jan 2010

mimi, dík 😀 😵

a ty myslíš túto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5797995

magimary
12. jan 2010

tofik, malej veľkáčke všetko najlepšie!!! 😵

yukki
12. jan 2010

áno, Magi, presne tú! Sú nejaké inzeráty, len hľadám čo najlacnejšie aby to bolo....Pre M. mám predsa po Kike 😉 stoličku, tú takú najstaršiu rozkladaciu....možno ich ale istý čas nechám jesť pri malom stolíku, uvidím...

cairka
12. jan 2010

jéj, tofik, gratulujem veľkej slečne 🙂

magimary
12. jan 2010

hej,myslela som si yukki, ale spýtala som sa...
my sme to totiž robivali tak, že kým bol starší syn ešte menší, sedel v stoličke on aj ked už bol tomik na svete, a ked tomik "vyrástol" z autosedačky, tak prehupol do vysokej stoličky on a tobi ž bol na "veľkej" (klasickej) na kolenách kľačal,aby dosiahol k stolu, ale chvíľami ešte sedávali paralelne (nie naraz 😀 )..

macocha
12. jan 2010

Magi, máš prehľad, presne takú len v červenom 😉

Tofik: aj my sa pridávame ku gratulácii. Ako pečieš brumíkov?? Či len z piškótového cest vyrežeš mackov?

yukki
12. jan 2010

Tofik, malej veľkej kočke všetko najlepšie!

najjulinka
autor
12. jan 2010

Cairka Dithiaden predpisala pri Marečkovi myslím... Použili sme vtedy až celu tabletku... A teraz mi len povie čo treba davať a ja jje vravim "Mame, mame, mame, predpisať, mame" 😀 😀 😀 😀 😀 Takže dnes sme pochodili tak, že lieky čo odporučila, tak len som povedala "mame , mame, mame" - nič nepredpisane na novo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. jan 2010

Yukki v KIKA tá stolička stojí 59,90 a ak je akcia tak pod 50€ klesne.. .Dakedy 49,90, dakedy 45,90, 46,90 a tak proste +/- pod 50€.... to len aby ta neofikli.. .lebo značková stojí okolo 150 nová

najjulinka
autor
12. jan 2010

jáj a ma napadlo, že SUNNY HOLD je ešte lacnejšia.. tá stojí po 45€ bez akcie... 😀

najjulinka
autor
12. jan 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1485654 - táto sa predala taaak lacno.... 😨

yukki
12. jan 2010

sunny holz som našla aj ja ako najlacnejšiu. Však uvidíme.

najjulinka
autor
12. jan 2010

xixixi policajti naburali a to tu hned za rohom.... no šikovníci su...

najjulinka
autor
12. jan 2010

spinkate??? ja sa nudim....

magimary
12. jan 2010

nespinkame...
😉

martina_maxian
12. jan 2010

nespíme,,, 🙂 vegetíme... 🙂

mixka
12. jan 2010

ja nespim, ja trpim 😔

martina_maxian
12. jan 2010

mixka, zuby ťa bolia???

najjulinka
autor
12. jan 2010

hej vsimla som, že pridavaš ploche nohy do albumu... no priznam sa od teba krajsie fotky očakavam, ale čo už.. aj to patri k tomu.... ked sme pri tom napravi sa to? akože fakt tie nohy nemaju klenbu... to vidim aj ja ako totalny laik slepý...
viem, že aj ja som nosila koli plochým noham vložky do topanok,a le len chvilku.. tiež zhruba v takom veku ako su tvoji chalani.. resp možno o chlp staršia som bola... dumam.. .asi prvačka.. tak mi to vychádza....

mixka
12. jan 2010

mati, sanka strasne 🙄 nemozem otvorit usta vobec, ledva si tam prepasujem koncek caovej lyzicky 😔

yukki
12. jan 2010

ja čakám kým zaspí Sandokan 😅 🙄 a potom si porobím v kuchyni....

magimary
12. jan 2010

juli, vravia, že niekedy hej a niekedy nie...
a načo sem zase pliesť kvalitu fotiek? 😕 😨 😅
veď to som nefotila fotky na výstavu, len som narýchlo nafotila to, čo tá baba chcela...

jajaj, mixka,chúďa... 😔 🤐

cairka
12. jan 2010

magi, ako často sa môže dať ten ventolin? nech ju nepredávkujem kortikoidmi

martina_maxian
12. jan 2010

mixka, tak si daj nejakú tabletku proti bolesti,, ibalgin,, alebo niečo,,, alebo algifen kvapky,,, nech tak netrpíš...
chúďa... 😔 😔 😔

magimary
12. jan 2010

inhalačne aj 4x denne (ale ak sadá vydržať s tromi dávkami, je to OK, ale teraz v začiatkoch najväčších ťažkostí môžeš aj 4x)...

mixka
12. jan 2010

mati, davam si ibalgin a len tlacim ocami hodiny dopredu, aby rychlo presli 4 hodiny, nech mozem dat dalsi 🙄 sa zo mna stale fetak 😅

cairka
12. jan 2010

dík, tak jej dám ešte raz 😅 (3x) zajtra už snád nebude toľko treba

martina_maxian
12. jan 2010

jeeemine mixka,,, tak keď nezaberá tak ho neber,,, Algifen kvapky nemáš?? to je tuším účinnejšie ako ibalgin.. fúúha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre