Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
29. apr 2010

Napadla ma tak odveci otázka - dá sa brať do pestu aj dve deti naraz, ak nie sú súrodenci?

dioliana1
29. apr 2010

aj u nas sa včera vystriedali s tými teplotami P. a L., zasa som mala nočnú... 😖

dioliana1
29. apr 2010

Dá natia, mám takú kamošku 😀 😀 😀 , juli aj ty.... 😀

dioliana1
29. apr 2010

Len súd asi nemajú naraz

natia
29. apr 2010

fakt? to je sranda...inak ma to napadlo pri tvojich fotkách... 😀 že tí dvaja sa vôbec nepodobajú 😉

dioliana1
29. apr 2010

ale to sú biosurodenci

dioliana1
29. apr 2010

ja mám samých súrodencov po dvoch 😀 😀 😀

natia
29. apr 2010

ja viem, že sú...len sa mi to nezdá 😀

najjulinka
autor
29. apr 2010

U nas v domove viacere profimamy (resp. veim o dvoch čo určite) si nechavali prve dve prof deti do pestu - solo kusy... 😉 Iný zas bral 5 deti do pestu - 3surodenci a 2 solo kusy... da sa.... len ono čo je naraz?? ?akože väčšinou su sudy inýokedy a aj inde, takže to naraz nie je.. jedine ked daju na hostovsky z decaku tak vtedy je to ozaj naraz...... to len ten známi čo má 5 , tak bral ozaj naraz...... resp. ešte asi Nemcovci.. tí tiež brali naraz... po viac kusov... všelijak...

dio ktorú znamu mysliš ty????

natia
29. apr 2010

tak nemcovci sú jasní 😀
ale ja som myslela také, že dajú ti tie zoznamy do ruky a tebe sa proste páčia dve deti...nevieš sa rozhodnúť, tak si povieš, že teda chceli ste jedno, ale vezmete dve...toto či sa dá? 🙂

najjulinka
autor
29. apr 2010

natia je to na uradničke asi...... ale prečo nie??, ja som teraz rovno pisala 1-2 deti.... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 😕 😅

natia
29. apr 2010

akože keby nejaké dvojky, cháápem... no ja by som dve nechcela, šak vieš, ale teoreticky som premýšľala, že čo keĎ sa toto niekomu stane... a zase sme pri tom, že záleží na tej pani... ☹

mata2
29. apr 2010

bijem na poplach,dievcata 😲
za par dni mi operuju kolienko,takze mala by som byt zdrava,ale od dnes ma volako skrabe v krku a nejaky trapny kasel mi zacina.. 🙄 ..nepoznate nejaky babsky recept,ako sa toho zbavit?alebo si mozem nejake lieky naordinovat?

yukki
29. apr 2010

Ty, Cairka...asi fakt že malej...idem to poriadne prečítať, tie lajstrá, lebo to zo 4 obojstranne popísané mi prišli...a medzitým niečo s doručovaním-to asi poslali aj biomamke....akože sa pokúsia doručiť, ak nezastihnú nechajú lístok ešte kedy a o koľkej sa pokúsia doručiť zas a ak nie tak sa to vracia na súd či ako....je tam toho dve A4 popísané.....niečo o siedmych dňoch-no uvidíme

natia
29. apr 2010

Na hrdlo tabletky Orofar (jediné, čo mne vždy zaberie) a kloktať so šalviou...
S kašlom mám málo skúseností, ale Peťkovi som robila anýzový čaj, keď mal priedušky chytené...

saskah7
29. apr 2010

mata2 - zazvorovy caj (uz som to tu niekomu pisala raz)... taky poriadne stiplavy
a samozrejme cesnak a spol. 😉

mata2
29. apr 2010

u nas je uz lekaren zavreta...ten caj,anizovy alebo zazvorovy sa da kupit aj v cba?

natia
29. apr 2010

Mati to sa robí z korenia...jedna lyžička anízu, zaleješ vriacou vodou, lúhuješ 15 minút... Zázvorový môže byť aj z koreňa, ale aj z korenia mletého... 😅

mata2
29. apr 2010

z korénia? 😕 😅 🤐
tak to asi skusim 😝

dioliana1
29. apr 2010

Valiku juli

najjulinka
autor
29. apr 2010

dio ona brala po sebe deti do pestu.. .nie naraz..... 😀 😀 😀 😀 to su jej prve profi deti.... aj do profi ich brala po sebe a aj do pestu...... 😉

saskah7
29. apr 2010

zaujimavy clanocek.... to je zrejme Maryna kolegynka... kde je tolko Mary? ci furt maluje? 😝 😝 😀

lulucertik
29. apr 2010

krásny slnečný dník prajem všetkým
ten článok zaujímav

natia
29. apr 2010

Hej, valika viem...šak ja som aj furt myslela, že to má dvojky 😀 ale to nie je to, čo som myslela...nemala som na mysli, že ako profi si ich nechá, to je úplne iná situácia...

lenkove
29. apr 2010

no ja som tiez zvedava kde tolko Mary trci.. Mary, si ok? 😅 😅
a ozvala sa mi Brulka, aj ona aj male su v poriadku 😎 karieristky, tak ma vystrasit 😀

cairka
29. apr 2010

no magi musí premaľovavať izbu, kým nebude vymaľovaná eňo-ňuňo 😅

lenkove
29. apr 2010

No, ktovie ako dopadla pre tu kupelnu.. sa musi zodpovedat pred rodinnou - perfekcionistickou - radou 😀 😀 (hadam pride, ked ju tak prepierame 😀 )

najjulinka
autor
29. apr 2010

akurát sa jej pri tom malovani začne čkať kolko ju tu spominame... a ešte koli čkaniu pomaluje nakrivo, ofrka a tak.... nas zjazdi tu, že čo sme narobili jej čkanim 😀 😝

magimary
29. apr 2010

idem vás prečítať ešte aj tu... 😅
dnes sa nejako moc činíte...
stačí, keď sa na chvíľu vzdialim, hneď máte viac priestoru 😅 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre