Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
30. jún 2009

zicon, malý je veľký fešák 😵 a podobá sa s kikou 😝

cairka
30. jún 2009

veve spí asi 10 -15 minút 🙄

mata2
30. jún 2009

tu dvojky drichmali uz o 20h,ale velkaci az teraz zalomili 😠

magimary
30. jún 2009

nie, yukki, ale oni spánkari po tatikovi, ale v škôlke -žiaľ- zaspať nevedia (nestihnú sa ani preladiť z aktivity do kľudu na spanie a už vstávajú), takže domov chodia už hodne unavení a večer ledva odlsedujú večerníček a už maximálne klipkajú...najmä Tomík... 😉
na vysvtelenie: môj manželík už chodil do prvej triedy a ešte stále si vyťadoval poobedný spánok, napokon ho to museli odúčať... 😅 (presný opak mňa...ja som od polroka nespávala...moje heslo je a bolo: kto spí, nežje... 😀 )...

mata2
30. jún 2009

aj kubko nas ma take heslo jak ty 🙄

magimary
30. jún 2009

pozdravuj ho... 😀 , bude múdry... 😀

a mala som pekné číslo 😎

a ešte vysvetlenie preklepov:
"oni...SÚ...spánkari"
"odlsedujú"=odsledujú 😅
"vysvtelenie"=vysvetlenie 😨
"vyťadoval"=vyžadoval 😝

yukki
30. jún 2009

Magi keď oni Tvoji práve na tých včerajších fotkách vyzerajú že dlho na preladenie nepotrebujú...že zaspávajú pri: 1.behu 2.cikaní 3.vyzliekaní...atď. voľne pohodení po celom dome.... 😉
Menší je šikovník! 🙂

magimary
30. jún 2009

yukki, doma je to skutočne tak, ako píšeš (alebo bolo)... 😀
ale v škôlke im to tak nefunguje... 😅

menší je...a to i napriek tomu, že sme necvičili nič z toho (Vojtovku), čo od nás chceli... 😖 & to i napriek tým staršným prognózam o zasotávaní... 🙄

laculik
30. jún 2009

a to ti mati, niekto povedal alebo napisal ze odkedy je pravoplatny? ako si vedela?

laculik
30. jún 2009

juli ma zajtra velky den (teda vlastne Kaa 😀)! drzime palce!!!!
U nas mala tiez zaspava pred osmou vecer, sme sa snazili nejako ju tak odvzdy naucit a navnadit a neviem co vsetko. No a maly vacsinou este pred malou zadrichme 🙂 🙂 🙂 .

cairka
30. jún 2009

laculík, no právoplatnosť si prezvoň na súd...ja som čakala skoro 2 mesiace na právoplatnosť, pretože bio neprevzala zásielku, to bolo 18dní + 3dni sa to vracalo na súd+dalších 18 dní, pretože to musia poslať 2x + 3 dni na návrat späť na súd + 7 dní na prípadné odvolanie bio (doteraz nechápem na čo a ako sa má odvolávať, ked 2x neprevzala zásielku a teda ani nevedela, že bol súd a aký je rozsudok...)

ja som sa tiež odmalička snažila veve naučiť, aby spala do osmej a dlho nám to vychádzalo..teraz je problém, že ak spí poobede, tak ide neskôr večer, ak nespí, tak o osmej spí...lenže viac mi vyhovuje, ked spí poobede, predsa je to trocha relax aj pre mňa 😝

juli, ten článok je teda sila...

najjulinka
autor
30. jún 2009

tak už sa varí zeleninka s ryžou pre domču na zajtra... a kedže sa mi zvýšil vývar kurací, tak asi velkáčom ešte nepomixovanu zeleninku odoberem a zalejem normálne vývarom.... Nestíham... Už od nedele mám v pláne robiť hovädziu polievku a druhé oranžovú omáčku a nemajú petržlen 😠 Ani mrazený, ani nijaký... 😠 lidl... 😖 😒

laculik
30. jún 2009

cairka, tak to je sila s tymi dnami a neprevzatim, prevzatim.... zavolam na sud...
aj my sme mali obdobie ze mala ked spala poobede tak vecer nevedela zaspat. Tak sme v skolke poprosili nech nedavaju spat (od dva a pol roka) a vecer potom zalomila skor. Nam viac vyhovuje ked je vecer klud 😎 . Na dovce ju donutime spat aj poobede a to potom vecer s nami buntosi. Ale to sa mi zda akoby som tahala nonstop.Vecer ked mam "volno" od osmej, tak sa mi zda, ze mam aspon tri a viac hodky na moje somariny. A to ticho v dome - mnam. jaaaaaaj, mam to rada. Aj teraz, ani telku nemame zapnutu. 🤐 . proste tichooooooo.

laculik
30. jún 2009

juli a ja ze uz chrapes, resp sa pripravujes psychisky na zajtra 😅. Aj ty si pamatas na to obdobie, ked ste brali sestry z DD tak ako babi?

cairka
30. jún 2009

no hej, keby bola v škôlke, tak tiež poviem, nech ju nedávajú spať a ja mám potom doma večer pokoj 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. jún 2009

no tak nejak laculik...

už zas počujem plač od Lucky... ja dnes zbesnim........
ale to buntošenie ich stálo za to... máme natočenú rehotajúcu sa Domču - papier je ohromne vtipná záležitosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. jún 2009

Babi ona vykrikuje, že kce ist von z postielky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Mna urve... čo jej šibe??? Už si je nejak moc na istom, že je naša zjavne, tak nam ide predviest, ako vie nas uštvať........ alebo nám chce ukázať, že ona vydrží byť hore aj za troch, že nakoniec nam tie dvojky netreba....... 😠

najjulinka
autor
30. jún 2009

nie babi, ale baby 😀

magimary
30. jún 2009

juli, toto poznám...vždy , keď sa má niečo dôležité udiať (napriklad prvá interakcia našich zvernčekov s novými rodičmi),tak deti sú ako besné, nevedia spať,plačú...správajú sa úplne inak ako obvykle...
prečo?
oni cítia tenziu, ktorú máme vo vnútri (aj keď si ju nepripúšťame 😅 😉 )

drž sa, bude dobre! 😀

najjulinka
autor
30. jún 2009

Tak tu máme fajne stereo 🙄 😢

laculik
30. jún 2009

tak to maly dnes!!! prvy krat co je u nas buntosil este po osmej a nevedel zaspinkat a najprv vykrikoval mami ham ham a potom tati ham ham. Doteraz nebol hladny pred zaspatim po vypiti flase mlieka! dnes prvy raz, tak som mu spravila duplu mliekovu 😀 😀 . Asi citil tu juliinu tenziu 😀 .

magimary
30. jún 2009

oni sú prepojení na diaľku... 😀

laculik
30. jún 2009

presne magi 😉

magimary
30. jún 2009

snáď už všetci u juli zaspali... 🙂 😉

mixka
1. júl 2009

bre ranko 🙂 zase prva 😀

lienocka235
1. júl 2009

ahojte.. tak som druha 😀

mata2
1. júl 2009

caute baby,
hlasim chorusika 😲 .tomas mal v noci 39,4 🙄 ,zimnicu a kasel.a to mali ist obaja velkaci dnes k babke na prazdniny. 😒

cairka
1. júl 2009

ahojte. mati, tomáškovi skoré uzdravenie 😵

aj vaneska asi cítila júliinu tenziu 😝 v noci bola hore tuším 5x...je u nás krásne, tak ideme ku kamoške na dom, nech trocha vypadneme zo stereotypu 😅

mata2
1. júl 2009

dik cairka 😵
zato milko,co uz 2 dni po sebe spal otrasne,spal tuto noc uplne super 😵 ,az som sa bala ci vobec dycha 😕

cairka
1. júl 2009

veve už zvykne spať v pohode,len už pár dní sa tvári ako pred chorobou, len choroba nikde 😝 prvé 2 dni som jej to tolerovala, že ide byť chorá...ale už to trvá trocha dlho 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre