Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
1. júl 2009

yukki, som absolutne unesena vasim vyhladom z okien 😵 😵 😵 vyjadrujem uprimnu zavist nad vasim byvanim 😵 😵 😵

yukki
1. júl 2009

Mixka 🙂 akurát som zistila, že mi začali po tých dažďoch moknúť steny. Od zeme. do... čerta. Budem to musieť ponatierať savom proti pliesni aby nezačalo plesnieť...

mata2
1. júl 2009

aj ja som natierala v kupelke 🙄 .smrad v celom baraku 😝 😝 😝

mixka
1. júl 2009

yukki, nemas na dome spravenu izolaciu ??? uff, ja savovy smrad nelubim 😖

yukki
1. júl 2009

🙂 🙂 🙂 ach ta kde izolácia...žijeme s prírodou 😉 teda okrem tej plesne to beriem

mixka
1. júl 2009

😀 😀 😀

magimary
1. júl 2009

juli, čakáme... 😅 😵
nové právičky, fotečky atak... 😅

mata2
1. júl 2009

aj ja sa uz tesim na fotky 😵
je tu neskutocne dusno,ale uz pocut v dialke hrmenie 😝
bubo je uz u babky na prazdninach!!!! 😎 take ticho je tu teraz.... 😉
tomasko ma ATB 🙄

lienocka235
1. júl 2009

aj ja sa tesim na fotky 😵
bola som natrhu a kupila som ninuske kilo cucoriedok.. a cucoriedkovy sirup.. ona to lubi papulka moja.. a asi aj taku bublaninu upecieme.. ale v konikovej forme... nech ma radost..

yukki.. jaaaj len nas nevolaj.. lebo ja sa ti nastahujem na dvor do stanu aspon na dva tyzdne 😀

magimary
1. júl 2009

mati, len aby sa Bubo nevrátil skôr, ako dopovieš... 😅 , keď je bez Tomáška... 🙂
ja už mám za sebou prvé riešenia žabomyších vojen našich "bojovníkov"...,
takže momentálne sú oddelení-jeden v jedenj izbe , druhý v druhej...
prázdniny u niekoho zatiaľ nehrozia...
k starkej nechcú ísť a babka býva toť za rohom a navyše nad ňou v bytovke hneď v troch bytoch prerábajú, takže je tam vŕtanie, búchanie a samé neznesiteľné zvuky, čo chalanov tiež niejako neláka... hoci sa k babke stále pýtajú, toto ich dosť odradilo, keď im to povedala...
takže počkáme, kým sa Zajko zobudí a vybehneme do mesta a na ihrisko-pohrať sa...
ak dovtedy nezačne opäť búrka (lebo nejako "oťažievajú mraky na oblohe... 🙄 , a ja mám zase vonku biele prádlo...)...

a juli je už doma(teda, ak bola aj ona v dd), lebo vybehla na skype...tak snáď sa nám skoro ozve... 😉 )

najjulinka
autor
1. júl 2009

kto je na skype, tak sa práve dočká 😉

magimary
1. júl 2009

prichádzajú fotečky od juli (na skype)... 😵 😵 😵
idem omrknúť-už sa tešííííííííííím!

yukki
1. júl 2009

Tak aj sem hodte! čakáme!

najjulinka
autor
1. júl 2009

sem nehodím teraz

magimary
1. júl 2009

ja som už videla malé pokladíky!!! 😵
krásne! a lucinka je ako ich patierka pri nich... 😅
ako zvládli "presun"? marketka vyzerá smutnejšie..., ale možno len na fotenie nemala chuť...

najjulinka
autor
1. júl 2009

no su obaja citliví.. .tak mi bolo povedane... presun fajn celkom.. .vsetko vzhladam na zmeny je ako tako fajn... sucitime s detmi našimi všetkými... inak včera Lucinka do postielky svojej išla až dnes o pol jednej... Domča asi po jedenástej zasapala.. .ja dnes ráno krami... no proste som vyžmýkaná... ale aspon sa nenudime... 😀

mata2
1. júl 2009

dvojky este spia 😲 .malokedy spia pobede 2h 😕
babka mi volala,ze sa trochu precenila,ked chcela oboch naraz na prazdniny 😀 bude stastna,ked to z bubom vydrzi aspom 3 dni,potom chce minimalne 3 dni odpocivat v pokoji,a az potom zas vezme tomaska na prazdniny 😀

magimary
1. júl 2009

to poznám, mati, veľmi dôverne! 😀
aj mne mama ráno volala (ešte nevedela, že sa traja ich spolubývajúci bv bytovke rozhodnú masívne prerábať byty), že príde a zoberie k sebe oboch chlapcov...henď som jej "odporučila", nech sa nepreceňuje a nech si šetrí sili, lebo chlapci sa k nej chystajú aj spať...niekedy neskôr... 😅
ale ja už preventívne nikdy nedávam oboch naraz (najmä nie starkej...mala ich tak len raz, keď sme boli teraz v apríli na tej víkendovke a ešte doteraz oplakáva, ako jej podupali tulipány... 😀 )...naša mama tpoho vydrží podsstatne viac, ale zase naozaj netreba sa preceňovať... 😀 tiež vždy "po tom" potrebuje oddych... a potom už jej zase chýbajú... 😅

lienocka235
1. júl 2009

moja mama cez tyzden opatruje deti ma tak po 4 kusy denne.. takze +- 3 vnucata navyse... to je uz nic.. 😀 resp. nasu si rada berie.. lebo ona ze zdedila po nej talent na deti /to vravi babka/ 😀 a tak je z nej vrchna pomocnicka.. 😀
akurat som jej volala.. ze Ninus sa isla kupat do jazera.. s neterkou.. a s krstnou /mojou sestrou/ moja sestra nerobi.. /teda iba ak sa za pracu nerata nasteva fitiek centier a pod../ takze ona si Ninusku obcas brava na prazky..

mata2
1. júl 2009

vsak ja som tej mojej tiez vopred davala dobre mienene rady,ale zobrala to lahku vahu,a teraz je stastna,ze ma len jedneho 😉 .a to si ho vzala aj na spanie.opät odignorovala moje obavy ohladom bubovych nocnych desov 😲 ,tak dufam ze ju nenatiahne,ked sa v noci bubo zobudi z vreskotom 🙄

magimary
1. júl 2009

no, ale to ja moja mama...takmer denne (teraz už len cez prázdniny) má doma 2-9 kusov vnúčat..., preto má toho oprávnene dosť... 😝 😀

magimary
1. júl 2009

mati, 😀

mata2
1. júl 2009

sa nesmej 🤐
raz som bola s tomaskom v nemocke,tak mala buba na noc.vecer som jej volala,ze bubo mava desy,/ona s nimi dovtedy nemala ziadnu skusenost/,a len sa nad tym pousmiala....rano mi volala este cela rozklepana,ze jakub v noci tak zvrestal ze padla s postele a oco chcel v soku vyskocit z okna... 🙄

magimary
1. júl 2009

mati, už nás delí takmer presne 300 príspevkov.. 😎
máš čo robiť...

mata2
1. júl 2009

mna uz ta prispevkova nahanacka nebavi 😅

mata2
1. júl 2009

idem si kavu urobit.som zas prd v noci spala + toto dusno,tak som jak mechom uderena... 🙄 😝

magimary
1. júl 2009

ale šak ani mňa... 😀 ...a najmä, keď to už nie je naháňačka, ale jednozančný triumf jedneho pretekajúceho... 😅 😎 ...
to bola len taká provokačná otázočka,či si si všimla moje vedenie... 😀
ideme pomaly von... 😉

mata2
1. júl 2009

ty triumf 😀
keby som chcela,tak ta predbehnem 😎 😎 😎

mata2
1. júl 2009

slnko svieti a zacalo liat jak z krhly 😲
som bezala jak fretka aby som stihla pradlo zo snury zvesit 😝

mixka
1. júl 2009

u nas dnes zatial vobec neprsalo, ale je straaasne dusno 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre