Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
30. sep 2010

@magimary 😀 😀 😀 neboooj, nevesta ťa naučííí! 😀 ešte si užívaj "sebectva" 😀 😀 😀

lenkove
30. sep 2010

@zuzubabo
hoď svoju starosť na Pána 🙂 ak je to vaše dieťatko, pocítite to nejako... 🙂 🙂

magimary
30. sep 2010

@lenkove , no-naučí... 😅 😝 😀
lenže už teraz si myslím, že to budú boje... 😝 😅 😀
potom budú o mne platiť všetky tie nepekné vtipy o svokrách 😝 😅 😀 ("čo je to ropucha a tridsať žabičiek? svokra vešia záclony")

no, mám čo robiť, aby som to dovtedy stihla... 😖 😅 😀

lenkove
30. sep 2010

@magimary 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. sep 2010

Dobrú noc.

najjulinka
autor
1. okt 2010

Dobré ráno.

dioliana1
1. okt 2010

cawte, už som v zozname žiadatelov. Teraz mám ísť na UP alebo čakať? Treba hlasiť, že som prevzala poštu?

najjulinka
autor
1. okt 2010

no ja ešte v zozname nie som..... a vooobec sa mi to nepači.......

yukki
1. okt 2010

Julia a Ty si už v ňom bola, kôli Lucke, ni? Lebo mňa ani nevyradili....teda ma nemuseli opätovne zaradiť...som nejako tesne do dvoch rokov od kedy ma zapísali podala žiadosť či ukončila prípravu či čo....či dokonca do dvoch rokov od kedy prebehol súd s Kikou? Už nepamätám jak mi to pani Ď. vysvetľovala, skrátka nemuseli zaradzovať znova-na koniec-ale bola som tam neyvradená a posúvala som sa v poradí aj keď som už skoro dva roky mala Kiku v tom čase... 😕

dioliana1
1. okt 2010

prosím môžete mi odpovedať na otázky vyššie?

dioliana1
1. okt 2010

@yukki
@najjulinka takže možno v tom zozname si...

marketka1
1. okt 2010

@lenkove Ahoj

natia
1. okt 2010

@dioliana1 no podľa toho, či si chceš ísť hneď pozrieť zoznamy a vyberať... ak áno, tak na ÚP, ak nie, tak čakaj... a poštu neviem akú myslíš...

marketka1
1. okt 2010

Ahojte som chcela všetkým.
@dioliana1 choď si dať oraziť na UP právoplatnosť 😉

natia
1. okt 2010

jáj právoplatnosť myslela? tak hej, to dať vyznačiť na UP

dioliana1
1. okt 2010

@marketka1
@natia tu pravoplatnosť stačí aj po tých 15tich dnoch? lebo tolko mám čas na odvolanie/zrušenie zaradenia do zoznamu

marketka1
1. okt 2010

Ak pôjdeš skôr tak budeš to mať skôr právoplatné a môžeš sa skôr pozrieť do zoznamu detí.

natia
1. okt 2010

@dioliana1 toho odvolania sa môžeš ísť vzdať a hneď ti to tam vyznačia... alebo môžeš čakať, ak sa s tým neponáhľaš...každopádne v zozname budeš, až keď to budeš mať vyznačené 😉

dioliana1
1. okt 2010

@marketka1 chápem 😉

dioliana1
1. okt 2010

može sa stať, že ked to pojdem oraziť, že mi hned nejakého drobca ponúknu?

marketka1
1. okt 2010

@dioliana1 ak majú tak áno.

natia
1. okt 2010

@dioliana1 mňa sa spýtali, či si hneď chcem pozrieť spisy...

dioliana1
1. okt 2010

🙂

cairka
1. okt 2010

@dioliana1 , mne hned ponúkli K. pri vzdaní sa odvolania 😉

dioliana1
1. okt 2010

@cairka waw

janula18
1. okt 2010

Ahojte, dnes mi volala teta zo sociálky že v pondelok prídu pozrieť, dali sme si žiadosť na adopciu.
Ako dlho to trvá a musí byť pritom aj manžel, alebo stačí ked budem doma len ja?
Čo sa pozerali a pýtali sa?

5katarina7
1. okt 2010

@janula18 u nás boli teraz v stredu, musel byť doma aj manžel.Pozreli sa na izby,ale len tak zo dverí,potom trošku posedeli v obývačke.Netrvalo to viac ako 15minút.Spresnili si adresu,naše zamestnania a dcérin dátum narodenia,najviac sa zabávali na našom psovi,ktorý sa predvádzal 🙂 Ja som mala nervy a nič to nebolo.

suezana
1. okt 2010

dievčence, aká právoplatnosť? To keď nás zapísali do zoznamu (adopcia) tak som mala ísť na úrad, aby mi vyznačili právoplatnosť? 😕

suezana
1. okt 2010

@janula18 my sme mali byť doma všetci, a bolo to veselé posedenie pri zákuskoch, káve,...dcérka sa predvádzala, kresli la im obrázky, najviac sme sa rozprávali o prerábaní bytu. Nič sa neboj 😉

marketka1
1. okt 2010

@suezana na rozhodnutí by mala stále byť vyznačená právoplatnosť 😉 a po tých 15 dňoch + nejaký poštovný čas je to aj tak právoplatné a bez vyznačenia, konkrétne pri tomto výhoda že sa môžeš o ten čas skôr pokukať po dieťatku ak Ti dovolia priamo na úrade alebo v návrate či úsmeve. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre