Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. nov 2010

ahooooooooooj @valerya ...... zajtra mate velký den.... ostanete len babinec čistý....... Vašho chlapa pozdravujem a držím mu place.. moc na neho myslím.... 😉

najjulinka
autor
17. nov 2010

no neboli sme v zaberoch. .aj ked teda sme boli v strede diania...... 😀 😀 😀

natia
17. nov 2010

@najjulinka nooo, neviem kde ja aká valerya, ale ak sa jedná o to, čo myslím, tak chlapec to bude mať veľmi, veľmi ťažké... moje malé...

najjulinka
autor
17. nov 2010

no tak tak @natia

lulucertik
17. nov 2010

dnes je medzinárodný deň nedonosených detí

natia
17. nov 2010

@najjulinka ach jaj...budem na neho myslieť... aj na baby... a držať všetkým palce, nech je ujma čo najmenšia...

valerya
17. nov 2010

Ahojte babenky.
Vy už ako viete, že ja som sa to prihlásila??? A ešte že ja som ja???
Dnešný deň sme preplakali. Lepšie povedané On plakal, ja nie. Som profi. Poplačem si až zajtra poobede.
Chudáčik Tak dobre som mu to vysvetlila. Bola som na seba hrdá, ako dobre som mu to vysvetlila. Celé od samého začiatku jeho krátkeho života. Aj sa mi zdalo. že to pochopil. Jedno je ale asi to, ako tak pochopiť a druhé čo cíti. On vie čo cíti. A môžem mu ja vysvetľovať. On chce svoju maminku. Bol u mňa pridlho. Ešte potrvá, kým mu to všetko dôjde.

najjulinka
autor
17. nov 2010

@valerya vitaj ... tešim sa, že si tu... 😉 🙂 a myslim na Vas ... tešte sa na nove deculo... to pomoaha najviac... hlavne ked je také presne aké chceš.. babatenko malinké... 😉
Vašmu chlapovi pomože len čas.... a noví rodičia...

lenkove
17. nov 2010

@valerya
tak drzime Maluchovi palce... 😔 😔 ak sa mozem opytat kolko bol u vas a kolko ma?? 😔 😔 a vela stastia do zivota..

valerya
17. nov 2010

Bol u nás tri roky. Teraz má 5,5.
Dostanem dievčatko. Nádherné, s krásnou okrúhlou hlavičkou a širokým úsmevom. Som si myslela, že najkrajšie cigánske bábätko na svete bola moja Rebeka. Rebeke to nehovorte, ale toto je možno ešte krajšie 😀 . Mám slabosť pre malé cigánske dievčatká 😲

suezana
17. nov 2010

valika 🙂

marketka1
17. nov 2010

@valerya vitaj....tak si to pekne opísala v príspevku o 20:14 neviem prečo sa mi tam hodí toto.

https://www.youtube.com/watch?v=67UbLdJ5GZw


všetko časom prebolí spomienky zostanú.,pekne sa teš na nové dievčatko. 🙂

valerya
17. nov 2010

Dievčatá, ja som spokojná. Lepších rodičov som si ani nemohla priať pre neho. Ja som už od začiatku vedela, že u mňa neostane. Jeho nová mama je ako ja. Máme rovnaké názory na život, na výchovu detí... Keď otvorila notes, kde mala pripravené otázky, no do posledných podrobností, všetko ju zaujímalo. A otec je prirodzená autorita. Už sa mi zdá že ho ľúbi. Je nesmierne láskavý. Obaja sa na neho veľmi tešia. Malý bude mať aj sestričku. Budú jedna krásna rodina.

vivien2505
17. nov 2010

@marketka1 dík za link 😉
@valerya držíme palce 😉

valerya
17. nov 2010

@vivien2505
ďakujem

najjulinka
autor
17. nov 2010

Dobru noc.

smejka
18. nov 2010

ahojte 🙂
@valerya tak krasne a nezne opisane 😵 ....drzim palce chlapcekovi do noveho zivota 🙂

vivien2505
18. nov 2010

@smejka Krásny deň aj ostatným 😵 😵 😵

natia
18. nov 2010

@valerya ostáva na SK? môj krásny...budú to s ním mať ťažké určite...
ale to bude u vás už hroznýýý babinec 😎

natia
18. nov 2010

Baby úplne od veci, ale mám sedimku 51/61,máte niekto s tým skúsenosti?

magimary
18. nov 2010

@natia
zápal
klasický

suezana
18. nov 2010

hlásim, že imunoglukán po 3mesačnej terapii zlyhal 😝 vyzerá to na angínu 😒 ale zas optimista vo mne hovorí, že 3mesačná škôlkárska dochádzka bez choroby a v takomto počasí je na začiatok celkom slušná 😉

@natia, neostáva na slovensku

natia
18. nov 2010

@magimary no práve to je divné, lebo som po 10 dnoch atb... tak trochu stresujem...

magimary
18. nov 2010

@natia no, nezabrali (buď boli rezistentné, alebo nepokryli práve tvoje baktérie)
alebo sa pridružil aj ďalší zápal (s inou vyvolávajúcou baktériou) a možno napr. aj na "inom" mieste (močové cesty, pohybové orgány atd)

natia
18. nov 2010

@magimary ááálebo...už som písala môjmu odborného lekárovi... ☹ nervy mám...

marketka1
18. nov 2010

@natia na močové cesty si daj brusnice mrazené, sušené, kompót, alebo džús😉

lulucertik
18. nov 2010

kto práve pozeral markízu reflex?

marketka1
18. nov 2010

@lulucertik ja len tak trošku popri inom.

najjulinka
autor
18. nov 2010

ja tiež len tak na jedno ucho a na jedno oko mam reflex pustený...

lulucertik
18. nov 2010

lebo som nestihla ten 1 príspevok, že o čom bol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre