Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lulucertik
18. nov 2010

@marketka1 v sobotu sa stretneme o 15h?

marketka1
18. nov 2010

@lulucertik mali by sme 😉

lulucertik
18. nov 2010

@marketka1 tešíme sa , minule si nebola len manželík bol 🙂

natia
18. nov 2010

@marketka1 ale ja s nimi nič nemám 🙂

macocha
18. nov 2010

Ahojte všetci maródi aj zdravá menšina 😅

@natia prepáč, nejako som Ti zabudla odpovedať: samozrejme že som sa nakazila od D., po mesiaci v škôlke sa na ňu začali lepiť choroby. Aj som sa tešila, že prvé angíny som nechytila, ale predsalen keď mi niekoľkokrát kýchla rovno do ksichtu, tak to už bola len otázka času... tak mám teraz 2. sériu ATB. Ale momentálne relatívne v pohode, zato nad malou som večer skoro plakala ☹ Zle sa jej dýcha, tuším aj kvôli tomu nechce ísť spať. Je z toho otrávená, v noci sa budí až zúri - od únavy a neschopnosti spať. Aj omnoho horšie rozpráva, tak mám podozrenie na zdurené mandle, ale MUDra ju pozrela a nevravela nič také. Tak rozmýšľam, či ju zajtra zoberiem na výter alebo ešte počkať do pondelka 🙄

najjulinka
autor
19. nov 2010

dobru noc

kaktusik007
19. nov 2010

@magimary mily clanocek, K+ 😉

natia
19. nov 2010

otrasný blog...ako od typického populistického politika...sorry, ale toto ma fakt sklamalo...

macocha
19. nov 2010

Kto máte doma Rajo jogurty? 😒
http://www.rajo.sk/?oznam-predstavenstva-spoloc...
Teda ja som to počula až dnes v rádiu, mohli to medializovať viac, keď už zistili problém. 😠

lenkove
19. nov 2010

teda ja pocuvam radio od rana a toto som nepocula.. akurat vcera Ivka jeden Rajo zjedla 🙄 datum spotreby nezistim 😝

magimary
19. nov 2010

keď už spomínate rádio, tak:
Relácia na radiu Lumen o profesionálnych rodičoch, dnes o 20,30 je tam diskusia s Idou, Renatkou Matejovou a ďalšími našimi ľuďmi 🙂

---

a k tým jogurtom-myslím, že ich máme takých v chladničke dosť a aj sme ich dosť už skonzumovali 😝 , no pekne 😠 😝 ...

macocha
19. nov 2010

Neviem, @natia ale mne to také otrasné nepripadá. V mnohom má Natália pravdu, aj keď je to už teraz iné... také politickejšie 😅

najjulinka
autor
19. nov 2010

Rajo nezvykneme papať 😉 ako dobre 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2010

@najjulinka no, my zase len rajo...
a veru sme sa ich aj kopu tento týždeň pojedli,
lebo sa nám nejako "premonožili" v chladničke, tak vyšiel od tatika rozkaz, že ich treba tento týždeň "spracovať",
tak sme ich spra(ska/cov) ali, skoro všetky 😠 😖 , iba jeden zostal a ten som bola teraz vyložiť na okno na vyhodenie 🙄
no, už s tým nič nenarobíme 😝 🙄

najjulinka
autor
19. nov 2010

My Sabi a Lidlacke Olomoucke Olma... a malokedy ine... Lidl mame najbližšie a Sabi su zas asi naj jogurty ake poznam... 😀

magimary
19. nov 2010

@najjulinka u nás sabi nie sú,
a sem-tam tiež kúpime tie husté ovocné v LIDLi

magimary
19. nov 2010

začína relácia o profirodičovstve na Radiu Lumen
hostia: Renatka Matejová, Ivoš Juránek, Maja Piačková a Ida Želinská
🙂

cairka
19. nov 2010

tak to rajo mohlo trocha viac napísať, čo sa vlastne stalo 😠 tiež sme za tento týždeň zjedli cca. 15 ich jogurtov dokopy, dátum spotreby ale neviem, ale kedže som ich kupovala tuším v nedeľu, tak asi viac ako 24. neboli , super 🙄 ale tak žijeme, nič nám nie je, hádam to tak ostane 😠
ináč perfektné jogurty za dobrú cenu má clever, robí ich pre nich HOLANDIA, len do billy sa nedostaneme pravidelne, ale asi začneme, ked nás rajo chce otráviť

macocha
19. nov 2010

Magi môžeš ten jogurt reklamovať.

magimary
19. nov 2010

@macocha hej, prečítala som si...
ale už ten jeden nebudeme riešiť, keďže sme si všetky doteraz "odjedli"... 😝
ale možno mužíka ukecám a pošlem ho zajtra do Tesca aj s tým jogurtom 😅 😝
uvidíme 😅

macocha
19. nov 2010

@cairka oni to vysvetlili- porucha na linke, ktorá zabezpečuje sterilitu plnenia. Čiže mohli sa tam dostať baktérie zo vzduchu. V praxi je to asi toľko, ako keby si nakúpila jogurty s prepichnutým obalom. Takže ak si na povrchu nevidela plesne a nechutil skysnuto, tak sa hádam až toľko nestalo...
Ale teda mali varovať verejnosť zároveň s tým sťahovaním s pultu, tým ma naštvali, hoci inak mi bolo Rajo sympatické, už svojou podporou Návratu a propagáciou náhr. rodičovstva.

magimary
19. nov 2010

@macocha ahá, mimi, keď to teraz čítam, tak asi 3 z tých jogurtov boli plesnivé (!!!) i napriek tomu, že boli zavreté a v dobe záruky!!! tie sme hneď vyhodili-samozrejme
sila, že som si spomenula až teraz, keď si to takto napísala 😨 😝

magimary
19. nov 2010

tak, práve som našla bločik a priložila som ho k tomu jednému jogurtu,
tatik síce protestuje, ale vezme to...
je skeptický, že by o tom v tescu vedeli o tom, že rajo malo problém...
ja zase verím, že budú... 😉

najjulinka
autor
19. nov 2010

@magimary ja jogutrty bežne vraciam. .raz prasknutý kelimok, inokedy plesnivý, inokedy kyslý...... stava sa... nebude prvý , ani posledný.... a nemuselo byť ani nikde napisane, že proste bola vada na linke pri vyrobe.........
proste sa to stane tak či tak
aj mäso sme už reklamovali...

najjulinka
autor
19. nov 2010

ja som raz reklamovala nakusnutu buchtu kupenu.. bolo napisane, že je lekvarova a bola tvarohova.. nič jej nebolo. .ale vtedy som doslova mala chuť na lekvarovu buchtu, preto som ju kupila... 😝 divali sa na mna, že "zakusnutú?" a ja im na to a ako oni jedia buchty a ko pridu na napln že je ina ako bolo napisane.. že snad si nelamu každu buchtu a nehladaju napln skor než zakusnu... tak to vzala a vratiola penež 😝

magimary
19. nov 2010

ja som raz vrátila Acidko, ktoré som si v tescu kúpila a ono bolo otvorené (ten vnútorný plast bol odtrhnutý), keď som si predstavila, že si z toho upil nejaký "somerbojsacky" chorý spoluobčan ( 🤐 ), až mi prišlo zle, ale keĎžE som bola ešte len za dverami tesca, len som sa obrátila a išla na informácie. Vrátili peniaze bez mihnutia oka 😉

najjulinka
autor
19. nov 2010

Dobrú noc.

najjulinka
autor
21. nov 2010

Zas dobrú noc. 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. nov 2010

😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre