Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
2. aug 2009

ahojte...aj my tento víkend u starkej a starkého... 🙂

cairka,
na diaľku fúkame veve boliestky, chválabohu, že sa nič vážnejšie nestalo....

yukki,
tak vy už kreslíte kuba ! to je super...ten môj kubo len háky-báky a aj to musí mať chuť, ale naháňať sa, pasovať a podobne, tak na to má chuť stále.... 😀

janivonbenji
2. aug 2009

a ešte som zabudla...

maznáčik,
aj my gratulujeme a nech všetko dobre dopadne 🙂

yukki
2. aug 2009

No ale ešte pred dvomi týždňami kreslila tiež len kolá. A ten Kubo je tiež hocijaký-teda len zemiak, na ňom očiská, nos a kdesi na spodku niekoľko vodorovných smúh že ústa ale -Kubo! 😀

janivonbenji
2. aug 2009

yukki,
podľa tvojho opisu čistá avangarda....ale to môže mať ešte niekedy cenu, tak odlož... 😉

adrianamickova
2. aug 2009

šikula Kika,robí veľké pokroky 🙂 🙂

yukki
2. aug 2009

Adi, vieš-keď som na jar videla kresliť Amálku 😉 tak som oželela aj popísané steny, madrace, poličky, parapety...len aby Kika kus dačo kreslila!!!
Jani v.Benji, je to prilepené na zárubni! 😉

cairka
2. aug 2009

adi, jani, dakujeme 🙂

yukki, ved to je super, ked nakreslí kuba 😵 zachvíľu bude kresliť maminku 😉

dioliana1
2. aug 2009

Je tu niekto, či všetko na dovolenkách?

najjulinka
autor
2. aug 2009

čumim na telku a skypujem a tak, ale som tu....

dioliana1
2. aug 2009

ja že si niekde odcestovaná 😀, dnes už mám celú family pokope, Ivka sa vrátila z tábora 😀

najjulinka
autor
2. aug 2009

Dobrú noc. Idem do hajan... Nech som čerstvá ráno k tým hladným šelmám našim... 🙂

macocha
2. aug 2009

ja trúba som tak rozdovolenkovaná, že mi ani nedošlo, že bol koniec mesiaca a trebalo zaplatiť za byt 😖

adrianamickova
2. aug 2009

🙂 🙂 🙂

adrianamickova
2. aug 2009

dobrú nocku 😔 😔 😔sa praje z Prešova

macocha
2. aug 2009

dobrú nocku do Prešova aj zvyšku sveta 🙂

najjulinka
autor
3. aug 2009

dobré ráno.....

adrianamickova
3. aug 2009

dobré ráno aj vám,ako ste spali?

najjulinka
autor
3. aug 2009

Tak máme nosič na Lucinku domka...
Najprv zahlasila, že sa boji... Ale potom sa nechalapresvedčiť a kcela stále "ešte" sa nosiť... A Karol ju ma nosiť, nie mami 😀 😀 😀

adrianamickova
3. aug 2009

blíži sa búrka,fuka silný vietor
🙄 🙄

cairka
3. aug 2009

baby profíčky, čo všetko si na vás zisťoval DD pred tým, ako vás zobral? prišla mi jedna odpoved, ale moc sa mi nepáči, čo všetko po mne chcú... ako nemôžem preberať, ale kedže im nemôžem poskytnúť potvrdenie z farského úradu, ktorý navštevujem, tak aj tak asi nič z toho, ale oni si chcú preverovať všetko... 🤐

najjulinka
autor
3. aug 2009

Jáááj.. .Tak ten.. .ten ani mna nevzal, lebo rekonštruujeme byt..... 😝 A su toto.. lebo ja som im povedala, že občas zajdeme do Cirkvi bratskej, ale žekazatel nas nepozná velmi, lebo nechodime tam pravidelne a malokedy... a potom som zistila, že od toho kazatela kceli o nas nejaký posudok.. .či čo... no trapas... lebo zas vie kto sme, len nas nepozná natolko aby vedel o nas čosi napisať... takže trapas...... 😖 😠 😠 😠 oni proste od neho čosi vyzvedali... teraz keby pýtali tam kam chodime, tak tie maju velke lobogo, lebo ja som s detmi celý čas v jasliach kostolných.. aj ked tam chodíme častejšie... a veriaca nie som...

cairka
3. aug 2009

no, a ešte že na mestsom úrade si vyžiadajú posudok o bytových, sociálnych a rodinných pomerov...úplne choré...

dioliana1
3. aug 2009

o mne si nežiadali nič ja som riaditelovi povedala o historii mojej rodiny sama 😀 😀 😀

macocha
3. aug 2009

Cairka a to na mestskom urade - to nie je taká istá formalita, ako pri pestu? Lebo tí len chceli doklad, že nedlhujem bytovému družstvu a že platím daň za byt a tým to zhaslo.

cairka
3. aug 2009

mimi, možno aj je...ale aj tak sa mi to zdá divné...ved profirodič môže bývať aj v podnájme, som si teda doteraz myslela...

najjulinka
autor
3. aug 2009

cairka, vsak aj pestun može byvat v podnajme.. .vyiadaju si to preto, lebo oni osobne si nepridu obhliadnuť Vaše bývanie a potrebuju vedieť kam dieťa davaju... Je to to iste čo pri adopcii alebo pestunstve.. .Pri profi väčšinou prídu priamo z domova skontrolovať, ale keďže oni davaju deti aj do väčšej vzdialenosti od decáku, tak požiadaju Váš urad. Proste nepridu osobne.

cairka
3. aug 2009

ahá, tak už chápem... som nevedela, že oni nechodia na obhliadky...

magimary
3. aug 2009

ahojte! 🙂 hlásim príchod z Oravskej strany (a dnes už aj z 5 vyšetrení na Kramároch 😝 🙄 )...
idem si prečítrať predchádzajúcich cca 25 strán a budem vedieť, čo sa u vás deje... 😉

dioliana1
3. aug 2009

no mne obhladali každý mesiac asi 4 mesiace, potom ich to prestalo baviť, ale vždy sa aspon hodinu pred ohlásili aby neprišli ked nebudem doma 😀

dioliana1
3. aug 2009

magi vitaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre