Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
10. aug 2009

my ešte nemáme naplánované 😀 a isto by to bolo aspoň na víkend, aby sa to oplatilo...ak sa nájde dosť záujemcov, tak by sa to poriešilo...len kde na to brať a nekradnúť 😠 😅

katarinkamt
10. aug 2009

ahojte dievcatka, som Mamka - cakatelka - snad uz niekde nejaka mamicka nosi moje dietatko........tak velmi sa tesim........pokusali sme sa o lastne 8 rokov a teraz cakame uz 2 na adopciu.............a na druhej strane je strach, ci a ako to zvladneme.......

cairka
10. aug 2009

ved to je problém, že sme daleko od seba...

katarinka, vitaj 😉

yukki
10. aug 2009

človek by povedal, že Slovensko je malé, a keď sa chceme stretnúť tak je nechutne oooooooobrovské.... ☹

mixka
10. aug 2009

neboj yukki, vsak ono sa o podari, nejak to vymyslime 😉

yukki
10. aug 2009

Dúfam! že sa dakedy uvidíme, všetky, so všetkými deťúrencami....ja by som mohla maximálne chatu pre 23 osôb nejako dojednať, nie drahú, ale bez jedla. A to tiež tu, pri nás, takže od západu ďaleko....nie optimálne miesto. 😒 😖
Alebo počkáme, kým nám deti povyrastú 😅

mixka
10. aug 2009

yukki, myslim ze bez jedla by to bolo najlepsie, lebo kazdy je na ine zvyknuty... napr julia neje dokopy nic, lebo nic nelubi, tej by si asi tazko vyhovela 😀

thera1
10. aug 2009

mixka 😀

pimpa
10. aug 2009

ahojte, vidim ze vam tu treba podporit nejako chut do jedla 🙂

thera1
10. aug 2009

Liptovský Ján sa Vám nepozdáva? 🙂

mata2
10. aug 2009

http://www.inoveckachata.sk/main.php

toto je nedaleko od nas,daju sa tam prenajat 8 miestne chatky za 60€

thera1
10. aug 2009

nevyzerá to zle....len kto nie je motorizovaný... 😒

mixka
10. aug 2009

v liptovskom jane je uuuzasne, tam by som sla velmi rada a aj nasho ocka by som bez problemov ukecala 😵

laculik
10. aug 2009

my sa mame fajne 😉 , pozdravujeme vas!!!! liptovsky jan je ok 🙂 . ale aspon predlzeny vikend, ked uz sa tam s detmi odtrepeme....

mixka
10. aug 2009

jej laculik, pozdrav od nas vsetkych, ze na vas myslime a zavidime 😵

thera1
10. aug 2009

aj my sme tam boli..fakt je tam pekne...a je sa kde prechádzať s deckami...

macocha
10. aug 2009

Banska Bystrica je dostupnejsia... niekoho mozem ubytovat v B. Stiavnici. Alebo pridte rovno tam 😀 Jeden milý penzion s milou majitelkou je v Stiavnickych Baniach, len neviem cenu...

Katarinka vitaj - ak cakate uz 2 roky, tak to uz musite byt pomaly na rade 😉

dioliana1
10. aug 2009

no žienky bola som v DD, deti tam neboli, dnes išli na celodenný výlet, tak som videla len fotky, ale páčia sa mi, sú to biele kofolky 😀
a vrámci toho som bola v Tatrnskej Štrbe kuknuť na naše konikárky, je tam super!!! oplatí sa isť aj na jeden deň, vo štvrtok idem zasa do DD aj za našimi profíčkami a pestunkami 😀

cairka
10. aug 2009

jéj dio,zasa 2 deťúšiky? aké veľké?

yukki
10. aug 2009

Aj ja aj ja chcem vedieť......Dioooo..!!!!!!! Aj o pobyte dačo napíš, prosím, Laculík asi nemá veľa času na vysedávanie pri PC a Ty teraz máš nezvykle veľa, že?

lenuska74
10. aug 2009

Ahojte kočky čo máte nové? Dioli takže budu tie 2 deťušiky predsa ? 🙂
Katarinka ahoj aj my čakáme skoro 2r. na pestúnstvo 😢

laculik
10. aug 2009

dobry vecer sa praje, sedime vonku s juli, bez deti!!!!! teda lucka este nespi, ale ma ju profi otec 😀 , na dve sekundy, tak rychlo sa ozyvame. mame sa dobre, dnes sme boli aj na strbskom plese na vylete (teda cast), julinkovci boli na vylete v dedine v potravinach 😀 😀 😀 😀 a maju dost 😝 . proste makame s detmi a nezastavime sa, ale ja sa nemam naco stazovat 😵 . dio je super, aj jej rodinka, tesime sa na nich na stvrtok. kto nas este pride kuknut?

lenuska74
10. aug 2009

Ja by som šla ale mne by sa tažko odchádzalo 😢

cairka
10. aug 2009

jéj, laculík, závidíme 😅 a čo toľko makáte s deťmi, ved tam je dobrovoľníkov dosť 😝 treba využiť ponúkané služby 😀 😀

magimary
10. aug 2009

ja navarhujem miesto stretnutia Bojnice... 😉

mám správy o Silvinke... 😔
chemo už sa prejavila v plnej (ale očakávanej) "paráde"...
sisi je ťažko leuponenická (pokles leukocytov), má ich len 700 (norma je 4-10tisíc)...
takže je v sterilnom prostredí aj s maminkou...
dnes som s nimi volala...
ale vďaka ľudom ktorí na ne neprestajne myslia, to úžasne zvládajú...

cairka
10. aug 2009

magi 😔 držím palce.... koľko má trvať ten prvý cyklus chemo?

mixka
10. aug 2009

aj ja som za bojnice vsetkymi 20timi 😵

lenuska74
10. aug 2009

magimary držíme palce modlm sa za maličku ☹

mixka
10. aug 2009

ja tiez myslim na silvinku a jej rodicov kazdy den, nech maju stale dost sily a zvladli toto tazke obdobie 😔

magimary
10. aug 2009

cairka, jeden cyklus má už Silvinka za sebou, teraz v piatok by mal byť ďalší, ale lekrái nepredpokladajú, že by sa leukopénia dovtedy "umúdrila"... 😖 takže, teraz ich čaká len čakanie s pevnou dôverou v to, že Silvinka neochorie... (pri takejto imunite by aj bežné "banálne" ochorenie mohlo mať dramatický priebeh (aj ten najhorší 😔 )...

ja som za Bojnice tiež, lebo tam sa takéto podobné stretnutia robievajú bežne a myslím, že sú pre všetkých tak na polceste... 😉 (hoci ani BB nie je zlá, len tam by bol zrejme problém s ubytkom-teda v závislosti od množstva ľudí, ktroé by sa zúčastnilo... 😉 )...
& rozhodne sa NEOPLATÍ stretko len na otočku... to iste nie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre