Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. aug 2009

laculik asi bol rad, že si ho na vylete nenechal tej predošle... 😀 😀 😀 ked videl tu bandu okolo nas, ani sa mu nečudujem...inak pozdravujem Vašu babinu a dakujemza Marketku - dosť sa s nou napochodovla na schodoch, ked pršalo... ozaj DAKUJEM.....
Konečne sa perie u nas prva davka...
Inak ešte rozhodnutie nie je pravoplate... potom mi daju asi 15-20 dni dovolenky a až tak dasi drobec... 😉

laculik
17. aug 2009

aspon si oddychnes juli 🙂 teda som chcela povedat, ze budes mat par dni "iba" v sestke a nie v sedmicke 😅 .
Babina ked mi vystupvala z auta doma uz, tak ze dakuje za vylet a ze ma zzitok na cely zivot 😀 😀 😀 . Dufam, ze jej to pomohlo...
Inak u nas 32 C v tieni!!!!

janula_nz
17. aug 2009

cairka aha, to je teda ina vec, ja som to pochopila trosku inak s tou cr 😔

maznacik laura stale opakuje, ze jej je smutno za dankom, takze sa ukazeme asi tento tyzden a mozeme sa ist kupat 🙂

laculik, juli a budu aj nejake fotky z pobytu? som pozrela video a vsimam, ze tam bola aj rodina nemcova z nz 😅 oni tusim chodia na kazdy pobyt.

mata gratulujeme k chlapcekovi, to muselo byt teda riadne prekvapko 😵

zicon
17. aug 2009

Ten clanok bol velmy vypovedny, jak sa da naucit tak krasne pysat, preco ja taketo veci nevnimam?

lenkove
17. aug 2009

Matka
blahozelame k dietatku a zelame stastny zivot 😵 😵 😵

pekny clanok Cairka 😵 😵 uz dlho nepisala, esteze si ju tak odchytila 😵

Zicon,
povedzme si pravdu,ze ty tak nevies pisat, lebo nie si mama, vieeeeeeees? ty si tato, tak pekne pis veci co vnimate iba vy tatovia, nech sa mamy priucia 😉 😀

lenkove
17. aug 2009

Laculik
tesim sa ze aj vy ste prisli stastni domov 🙂 a maly Kiko je sikovnicek, zlaticko moje 😵 😵 a vase babke sa pacilo? uz bude 'poslusnejsia' 😉 ? tesim, tesim za vas 😵 😵 super napad 😵

laculik
17. aug 2009

lenkove, dufam, ze pochopila veci a suvislosti. a stale mi len hovorila, ze aky je maly zlaty a sikovny 😅 a mojkala sa s nim. tak dufam, ze nie je az taka herecka a myslela aspon nieco uprimne.

lenkove
17. aug 2009

ehm, dufam aj ja.. sa mi zdalo, ze babi nebola s dietatkom zo srdiecka velmi stotoznena.. a preto som pisala, ze dufam,ze je poslusnejsia.. pochopila? 😕 ak nie, tak sorry, maly je zlaty tak ci tak 😀 a ty super mama 🙂

laculik
17. aug 2009

presne, uz nemam co viac pre nu spravit...

zicon
17. aug 2009

Nuz chapem, teraz my to dochadza, vy mate starsie deti, hmm a to co pre nas je samozrejme, prejavy lasky ako u bio nemusia byt u starsich deti.

laculik
17. aug 2009

zicon to som nepochopila co myslis 😕 . Moji svokrovci nechapu, ze preco sme si zobrali dietat z DD, ked mozeme mat vlastne. A jedna bio vnucka im nestaci 😠 .

zicon
17. aug 2009

Nuz ze moj vsetky tie prejavy lasky robi tak automaticky - ako u BIO

laculik
17. aug 2009

jaaaaaj, som myslela ze o starych rodicoch pises 😉 . a odkedy mate maleho? u nás je náš 5 a pol mesiaca.

zicon
17. aug 2009

Nas od 1/2 roka

magimary
17. aug 2009

opäť dobré správy od mariky :

😵
-------------

Ahojte všetci,

Takže len oznamujem že Silvinka je bez teploty už dva dni a keďže má už v norme aj leukocyty takže zajtra začína 2 chemoterapia zasa v 5dňovom cykle tak dúfajme že to bude zvládať ok.

Inak andrejka bola zo soboty na nedeľu doma za tomaškom a marek ostal so Silvinkou, taká malá výmena aby aj tominko si užil maminku.Veľmi sa tešil.

Papa všetci krásny deň

-----------

idem vás prečítať...
🙂

maznacik007
17. aug 2009

jaaj ahojte.. nas Danko dva krasne cmuky.. /pusinky/ je to zlatusik... a je oblubeny.. a tym ze ja som mala zdravotne problemy a nemohla som ho tolko nosit na rukach.. tak mi dost nasi a sestry pomahali.. takze sa lubi nosit.. 😀 a inak je dost na chlapov.. aj hovori tata casto.. mama tusim len dva ci tri razy.. a rad sa hojda s dedkom na hojdacke..

na silvinku budem mysliet nadalej...

laculik.. moji svokrovci ani nevedia ze mame Danka.. oni sa nezaujimaju ani o Ninku.. takze neni cudo.. ja vnimam rozdiely medzi ninkou a dankom.. v tom ze Ninka bola v tomto obdobi dost priputana na mna.. /a pozorujem to aj u inych deti v tomto veku. ako je danko/ a nesla by tak lahko z ruky do ruky.. a tak.. a to pritom sme velka rodina.. ..
danko akurat vykrikuje tata.. z postielky.. 😀

adrianamickova
17. aug 2009

ahoj...dnes sme mali stretko so Zuzkou a Kikou 🙂 🙂 🙂 🙂 ,super super
foto doložené 😕
magi....super správa 🙂

maznacik007
17. aug 2009

nie dva ale dava

rita55
17. aug 2009

caute 🙂 Adi super fotky 🙂 len,aby tato vladal robit na tie tvoje modelky 😀 😀 😀 su zlate 🙂 Cairka a to sa uz chystas naozaj niekam ci len rozmyslas 😕

mixka
17. aug 2009

ahojte 🙂 ja nic nestiham ☹ ako to robite, ze stihate cez den zavislacit ???

fotky zo stretka su super, kde ste boli ???

a co to hromadne stretko, kedy dame a kde ???

adrianamickova
17. aug 2009

prírodne kúpalisko u nás v Prešove,
Delna sa to volá,zuzka odišla skor lebo na vlak sa ponáhlali my sme zostalo do 19,15 😉

macocha
17. aug 2009

Ahojteee - no to je super, dnes sú tuším dobré správy "in" 😉
Laculik milé vyznanie od Kika 😵 počuj a nebol na pobyte v skupine s deťmi? Občas sa to tam deti tak naučia... jeden chlapec si na našom pobyte urobil tričko s nápisom "ľúbim mamu" a inač celý čas hneval 😅
Zicon gratulujem k ukončeniu prerábky.
A zo Silvinky sa teším nenormálne 😵 Len tak ďalej. 😵

Laculik a sťahovala som sa doslova "o dúm dál", či skôr "blíž" - z č. 20 na 18, ale ešte musím doupratovať, takže som dnes ešte u mamy.

adrianamickova
17. aug 2009

moje kočky dnes mali manikérku na objednávku,lak si vybrali samé
držali ruky ako naozaj ani nedýchali,ked lakovala nechty 😕 😕

najjulinka
autor
17. aug 2009

macocha ten chlapec chudak asi nestihol dokončiť tričko... kcel napisať "lubim mamu hnvať" , ale časovo to koli vystrajaniu medzitým nestihol... a mama aspon bola nadsená z výtvoru... netušiac, že je to nedorobok 😉

zicon
17. aug 2009

A tie foto sa kde daju vydiet??

cairka
17. aug 2009

rita, no už len zohnať kupcu na môj byt 😅 asi to nebude také jednoduché, ako by sa mohlo zdať 😝
magi, silvinka je super 😵

ada, super fotky 🙂

rita55
17. aug 2009

zeny no co to stretko??????????

zicon
17. aug 2009

Aj ja xem vydiet

magimary
17. aug 2009

no,veru, čo so stretkom? my ideme tento víkend "hore" (rozumej stred Slovenska), tak by sme to mohli spojiť... 😀 žartujem, jasne, že to tak rýchlo nepôjde... 😅
cairka, no, dnes (-nej dobe) je kríza v predaji bytov-teda aspoň tu u nás-veľmi citeľná... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre