Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
20. aug 2009

A strasne vela sa naucil v priebehu tyzdna, teraz uz je chvala bohu velky chlap a maxi vymyselnik.

najjulinka
autor
20. aug 2009

Inak dnes Lucka chcela Kika...už ani neviem čo to bolo.. .či ked sm sa išli rozpravať a spytala som sa o čom chce, tak mi zavalašila, že o Kikovi.. alebo ked sme sa bavili čo budeme robiť, či pojdeme von.. .ani neviem.. ale naraz potrebovala Kika... Ona ho lubi.... očividne dobrý parťák.... a Domček sa jej páčil tiež na pobyte........ budeme to mať s takou stihačkou ťažké v puberte.......

zicon
20. aug 2009

Najjulinka skus Mihov Image resizer - vsetky fotky sa daju resiznut naraz.

najjulinka
autor
20. aug 2009

Dobru noc. Už je zajtra, tak idm haji...

najjulinka
autor
21. aug 2009

Co vsetky vyspávate????

katarinkamt
21. aug 2009

Dobre ranko vsetkym a Jankam : VSETKO NAJLEPSIE K MENINKAM!!! 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
21. aug 2009

Lucka sa tu hrá, že "Bábika hajá", tak som jej povedala, že aj ja by som kcela také babiky čo ešte hajajú 🙄 🙄 🙄

mexx
21. aug 2009

Dobre rano,

ja uz hore, dnes bola o nieco lepsia noc, ale sa aj tak citim jak dolamana. 😔

Mary, zatial sa neviem vyjadrit o nejakych velkych skusenostiach, ale mozno by sme mohli vystupovat ako svetly priklad toho, ze niekedy to ide s profirodicovstvom rychlejsie ako vsetci strasia. 😀

najjulinka
autor
21. aug 2009

mexx s profirodičovstvom je to o šťastí.... ja som zhanala dlho a nič... a potom jedna žiadosť opakovane asi tretikrat a šup boo to rýchle... ak by som vtedy tam podala prvú žiadosť, tak vlastne poviem, že hned prý decák ma hned vzal...... proste je to o šťastí.... niektoré jak skončia kurz, tak hned berú deti... vlastne už su predom dohodnuté...

mexx
21. aug 2009

No tie to maju ozaj najrychlejsie, ked uz idu na kurz pomaly so zmluvou. 😅 Ale tiez poznam take, co cakali aj dva roky... 😒

maznacik007
21. aug 2009

dobre ranko...
takze Jankam vsetko najlepsie k meninam.. psoielame cmuk...

k ciganikom... my zatial mame pozitivne skusenosti.. teda ja sa povznasam nad tym ze nam aj cudzi pozeraju do kociara.. /aj ja by som sa pozrela..na ich mieste 😀 / lebo mame deti dost odlisne... /balck and white/ takze kazdemu je jasne.. ze maly nie je nase bio dieta.. ja sa skor stretavam s tym ze ho obdivuju.. a myslia si ze je tiez exotic... ja nemam problem mu hovorit moj maly ciganik.. ved je a treba podla mna aby to on prijal.. a aj my a nerobili z toho vedu.. snazim sa aby bol pekne obleceny cisty.. a tak..

co sa tyka skusenosti. tak ja mam vcelku pozitivne.. lebo u nas to ide max. rychle.. ako mam vyhrady k domovu kde bol.. ale to ak tak do IP..

lenuska74
21. aug 2009

Dobre ránko 🙂
a všetko nan naj Jankám k meninám 🙂 🙂

mayap
21. aug 2009

ahojte... 🙂
na adoptívne deti ( nielen na kofolky... 😉 ),sa pozerajú ľudia inak... aj moji sú neustále sledovaní ako sú oblečení, ako sa správajú... občas ma dostanú hlášky typu, veď vôbec nevyzerajú na domovákov ... 😝 .
podľa mňa je úplne normálne, aby chodili deti čisto oblečené z domu (to v akom stave prídu naspäť je niečo iné... 😀 ), aby sa správali v medziach normy ap.

mary, čo sa týka skúseností pri adopcii, tak mám len pozitívne. bolo to rýchle a bezproblémové. mala som šťastie. no skúsenosti so súdmi sú o niečom inom... 😝 . ale to sem nepatrí... 🤐

paťkovi zatiaľ svalová dystrofia nehrozí, na kontrolný odber ideme o pol roka, ale pre zmenu mu zistili suspektnú respiračnú dysrytmiu a v septembri ideme na kardiológiu... by sme sa nenudili... 😔

najjulinka
autor
21. aug 2009

Janule všetko naj...

Dnes som zatrapošila a mám 3 O2 kačičky 😉 😀 😀 😀 Deti 4, ale Domča to snad prežije... nepodarilo sa mi viac uchmatnúť 😒

mexx
21. aug 2009

Aj ja chcem O2 kacicku... 😲 😀

Tiez sa pripajama a Janke/Jankam vsetko naj... 😉

dioliana1
21. aug 2009

a ja sa pripájam ku gratulácii Jankám 😀

magimary
21. aug 2009

aj ja blahoželám jankám a najmä Janule z NZ 😵 !

maznáčik, spokojne mi IP-ni tie výhrady... 😉

a mayip, super že svalovka je mimo vás! a IP-ni aj Ty o súdoch... patrí a nepatrí... 🙄, ale podľA m§a jednozančne patrí... 😝

babule, takl mi aspoň napíšte, kto koľko ste čakali na deti (ado/pestu/profi)...spravím nejakú štatistiku

a kde sa dajú schmatnúť kačičky? aj my by sme si chňapli... 😀

mexx, teším sa, že trochu lepšia noc, myslela som na vás 😉

prišla mi ďalšia hotová fotokniha (resp. fotozošit) z dovky-krásna 😵 🙂

a pomaly každý deň som na pošte,. lebo postupne si z netu objednávam "dekora&čné zaradenie" do spodnej izbičky pre profidetičky-všetko "Mackovské Poohovské" 😵 , vytešujem sa pri všetkom ako blcha... čo chvíľa prídu aj bordúry... 🙂

najjulinka
autor
21. aug 2009

no to vytešovanie ti verím mary.. vsak aj ja by som sa....

kačičky som ulovila v KE na Hlavnej....

mary čakacie doby u nás.... na sud som podala žiadosť 23.12.2008, sud bol 30.06.2009 a pravoplatnosť ešte v stredu nebola... možno už je.. .zavolam v pondelok.... S tým, že rozsudok osielali 9.7., takže 10.7. som mala listoček na poštu... prezala si ho 27.7....

lenkove
21. aug 2009
lenkove
21. aug 2009

Mayp
tesim sa z vas, velmi velmi.. nechapem co to za nova dg 😕 ale hadam nic vazne, nech sa zase mylia 🙄 a nie je to nic, prosim,prosim...

Julinka
deticky naadherneee 😵 😵 😵 Domca samohrajka krasna 😵 Lucinka opalena ako ciganocka 😀 😀 a M a M sa tiez maju k svetu 😵 😵 😵 drzte sa aj nadalej 😵 😵

mixka
21. aug 2009

strasny clanok, je mi po nom zle a do placu 😔

mata2
21. aug 2009

caute,
lenkove - otrasne,co sa deje v DD 😲 😲 😲 .normalne ma hlava rozbolela od jedu 😠 😠 😠

jankam vsetko naj k meninam 😵

zicon
21. aug 2009

pridal som foto zrekonstruovaneho bytu

magimary
21. aug 2009

najhoršie na tom všetkom je, že ten chlapček, o ktorého tam ide je malý autista, ktroý chúďa dokáže ako-tak fungovať len u "tam"... a keďže mala ona dovolenku, jemu vybavila kolegynu (autorku predchádzajúcehpoblogu o devastácii profirodiny) na stráženie a v dd jej zakázali dať ho k nej počas "taminej" dovky a "buchli" ho ´hentam do skupiny... 😠
je mi z toho zle a do plaču a je to hnus!!!

mati, a hádej v ktorom dd??? 😔 😠 🙄

najjulinka
autor
21. aug 2009

ja som tam toho Lacka v tom našla ary.. došlo mi...

najjulinka
autor
21. aug 2009

ary = mary

magimary
21. aug 2009

bolí ma z takýchto vecí srdce... ☹
koľko času potreboval, aby sa ako tak naučil žiť...
a staší jeden týždeň v dd a je opäť niekde úplne inde-možno skoro až na začiatku...
puká mi z toho srdce, aj za "tam", aj (a najmä) za L.... 😢

maznacik007
21. aug 2009

no hrozne.. ja som citala na bbt ze tam zamietli pestu???? ci to som len zle pochopila?

magimary
21. aug 2009

kde, leni, hoď link... (nelúskam sa babatkom, tak sa mi to nechce hľadať)..
ale nneprekvapilo by ma to...
tam už ma neprekvapí VOBEC NIČ, ale o to viac ma to vždy rozosmutní... 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre