Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
30. aug 2009

u mixky, ako dohnat k obeseniu susedov 😀 😀 😀 to by bolo sice bez zahrady, ale pri tolkych detoch aj bezpracne predpokladam a od nas by sme sa lahko presunuli na veget k laculik 🙂

cairka
30. aug 2009

myslím, že júlia to vystihla, že treba niekoho na koho sa môžem 100% spoľahnúť a nemusím stresovať, či mi dieťa práve nerobí niečo, čím si môže ublížiť (a to nemám na mysli nejaké poškrabanie či rozbité koleno ...)

laculík, len u nás by to stanové mestečko asi muselo byť na dvore , lebo v jednoizbáku moc ľudí neuložím 😅 ale ináč súhlasím 😉

vivien čau,čo máte nové?

magimary
30. aug 2009

baby, všimli ste si, že už k nám dávnejšie nezavítala "katarínka" (neviem presne ten nick)? neviete, čo je s ňou?! 😕 🤐 😉
to len tak od veci, že sme si dnes s juli spomenuli, že tu dávnejšie nebola...
ozaj a úplne najpradávnejšie tu bola (resp. nebola) eliana...pamätáte si ju? 😨 😅

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianamickova
30. aug 2009

a u nás by bolo ako návšteva v zoo, 🙂 🙂 záhrada veľká poprípade viem zaobstarať obytný karavan...ny 😵 😵 😵

magimary
30. aug 2009

vivi, ahooooooooooooj...aj preto sa pýtam na "kataráínkuMT", že ťa tu vidím..., pochopila si?!? 😅 😉

cairka
30. aug 2009

veru, eliana nebola 100 rokov, ani eli77? číslom si nie som istá

adrianamickova
30. aug 2009

oj veru aj mám sa kráti...zlý pocit mam,odviest ju 1x do školky,ja asi budem revať 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
30. aug 2009

adi, no ja už 2 mesiace si vsugeruvávam, že to musím zvládnuť bez, ale či vydržím ... 😅 ale máme ešte pár dní/týždňov k dobru 😎

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
30. aug 2009

ale eli 77 som tu niekde zastihla v iných diskusiách, ale elianu absolútne nikdy a nikde... 😕
tie pocity pred vstupom do škôlky veľmi dobre poznám, pri tobikovi sa mi to darilo oddiaľovať ešte rok (tak ako aj teraz škola), som v tomto slaboch...mám pocit, akoby mi odchádzalo do škôlky(či školy o rok) kus aj môjho srdca...som chorá, ale nenormálne som to prežívala (a pred školou budem opäť prežívať 😅 😢 🙂 )...

vivi, ako pokračujete??? 😉

cairka
30. aug 2009

magi, no ja tiež oddiaľujem a oddiaľujem, až pôjde do škôlky o rok 😅 😀 ale nie, skúsime to teraz, ked sa dá dokopy, ale ak budú problémy ju stiahnem

magimary
30. aug 2009

presne takto som to urobila aj ja...a veru som ich aj často "sťahovala" domov... našťastie som si t mohla (pri svojej "práci") dovoliť... 😉

tatik je ešte stále v robote... 😝 😖 , chudák... 🙄

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
30. aug 2009

jaská 😉

cairka
30. aug 2009

vivien, čo sa deje? 😒

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
30. aug 2009

OK 😔 tak držím aj ja palce

idem zaľahnúť, dobrú noc

yukki
31. aug 2009

Na tématický tábor u mňa srdečne pozývam aj Vašich pánov manželov. Pre nich sa tu nájde mnoho oblastí na realizáciu....dnes som napríklad chcela kosiť ale môžem ísť tak akurát....sa hrať s Kikou lebo už dosť dlho je hore.
Kika zrejme v škôlke mať problém nebude. 😖 Včera nás odprevádzalo pol DD, keď začala robiť cirkus že ona domov nejde stamtade. Ale my zas škôlku ešte odkladáme..na neurčito. 😝
Dobré ránko!

maznacik007
31. aug 2009

yukki.. beriem ta za slovo.. moj muz strasne rad kosi.. sa takou tou original kosou myslim / uchylka z mladi/ do motlitieb zahrnte aj nas ak mozem poprosit.. 😔
inak pekne ranko

cairka
31. aug 2009

dobré ránko
ludia, čo sa to u všetkých deje? 😨 maznáčik, myslíme na vás 😔

najjulinka
autor
31. aug 2009

tak my idem von. Pá zatim.

zicon
31. aug 2009

Nuz a u mna by bolo ako prezit.

mixka
31. aug 2009

ahojte 🙂

yukki, kedy mozem prist s krpkami na ozdravny pobyt, ale podotykam, ze BEZ manzela 😅

najjulinka
autor
31. aug 2009

Baby jedne chlapik v meste sa rozhodol, že si dvojky adoptuje... Akože v pohode... Ale dnes im kupil trubičky, nejaké kremiky tvarohove alebo ake, džus... Akože ja nekcem aby to bral ako hotovú vec... On sa do nich zalubil... A vie, že ich mam v profi, že čakaju na stalu rodinu... Ale vsak kým si on spraví pripravu a tak, tak možu byť už uč, tak nekcem aby to bral ako hotovú vec... Ešte ani jeho manželka neviem či ich chce, ale on ich už lubi... Akože jeho žena 2x potratila, on má 40.. nie je na čo čakať... ale predsa no neviem či sa mu ujdu. . mi je to také blbé ten dnešný jeho nakup... 😖

yukki
31. aug 2009

Mixka, zajtra.

najjulinka
autor
31. aug 2009

Sa cpem cestovinami s omáčkou...

tulenka
31. aug 2009

Caute, tak my sme naspat z vyletu- sice s muzom aj s detomi 😉 🙂 , ale oddychnuta. Aj ked o deti bolo super postarane. Take vacsie decka 10-12 rocne im robili skolku. Kazdy vecer im pripravili program, niekedy aj cez den. Vzdy sme im hodili par eur do pojkladnicky ako skolkovne, ale oni to vsetko minuli na "pomocky" - hracky, cukriky ... Oni sa vraj na to tak tesili, ze uz pol roka dopredu sa chystali.
A strasne vela nam tam varili, som rozozrata.... Takze celkovo super, az na to, ze sme neboli na ziadnej poriadnej ture.

A co vy tu noveho? Ako sa ma Silvinka? A nove prirastky doma posluchaju? Bebe sa neozvala? Ci pri vsetkych drobcoch nestiha ani tuknut do klavesnice? Tusim ste vikendovku " na polceste" zmenili na tematicke navstevne vikendy 🙂 . Tak vsetci , co mate skusenosti s prerabaniom bytov, mozte prist k nam na brigadu. U svokry vymienaju okna a u nej su take "papeirove " steny zvonka , tak to aj muruju a potom sa bude malovat , takze mame o zabavu postarane. Navyse svokra si absolutne nic nepripravila, so vsetrkym caka, ze to urobime my 😝

No to som sa rozpisala 😝 aj za cely ten cas co som tu nebola

najjulinka
autor
31. aug 2009

ahooooooj tulenka....

A pre všetky chcem zdorazniť, že aj MY raz budeme SVOKRY... takže potzor na jazyk... také si budeme aj MY čítať... a to všetko v rtom lepšom prípade... ak nebudeme svokrami, tak tie naše decká mame na doživotie na krku ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre