Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
26. sep 2009

vidíš mixka keby si bola tu tak môžme chodiť na huby hromadne my lesné žienky ľúbime skoro všetko teda aspon ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. sep 2009

hlasim malu kakaničku v nočniku.... prekakala aj pyžamko a ako sme ju prebalovalia čistili,tak sa vzpierala, že na nočnik kc eist.. .tak sme dali a taká mala kakanička.... inak Lucinka nam nehaja ... vyjadrial sa, že "v noci" bude s Mirkou hajať.... no des.... ked na mskončil poobednajsi spanok.... a ked k tomu bude ako dnes o štvrtej ráno pýtať flašu, tak ma asi picne.......

mixka
26. sep 2009

ufff,nezavidim ☹ nam baby akurat zaspali, tak ma ocko 2 hodky volno 🙂

najjulinka
autor
26. sep 2009

Tak my sme Lucku spratali k nam a spia všetci hned.... Dominika sice spi pri nas, ale tej to zjavne nevadí... zatial... kým jej nikto nedrgá do postielky....

cairka
26. sep 2009

aj veve zaspáva už 😵
my huby teda tiež môžme
ralanka, kam chodíte na huby? my chodíme väčšinou do sučian 😉

ralanka
26. sep 2009

ja do mojej rodnej hrudy do Turian 😀 😀

mixka
26. sep 2009

ja do rakuska do obchodu 😀 aka romantika 😀

cairka
26. sep 2009

mixka 😀 😀 😀

ralanka
26. sep 2009

no vidíš ved ťa stále lákam sem vieš ako by nám bolo fajn rodinné výlety na huby do prírody no pohoda a romantika nie ako rakúsko 😀 😀 😀 😀

cairka
26. sep 2009

všetci skypujú? 😒

ralanka
26. sep 2009

ano 😀

lenkove
26. sep 2009

Cairka
ja konikujem 😀
len vo viacerych temach 🙂
inak, tu je krasne, krasne, krasne 🙂 ja mam velmi rada jesen 🙂 ked je rano a vecer zimka a cez den teplucko.. spominam si na chodenie do skoly 😀 a mam na to pozitivne spomienky dokonca 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

aj ja milujem jesen a jar, to su moje najoblubenejsie rocne obdobia 😵 😵 😵 potom zima a leto nemam rada vobec, som rada, ze sa skoncilo 😅

najjulinka
autor
26. sep 2009

ja neskypujem momentalne.. inak som pridala foto nafacebook, tak tie čo ste so mnou v styku cez facebook, tak možte kuk...

cairka
26. sep 2009

a ja nie som na facebook a chcem kuk foto 😒

mixka
26. sep 2009

krasne su kocky v tych kabatikoch bodkovanych 😵

cairka
26. sep 2009

ináč s tými ročnými obdobiami - ja ani neviem povedať, ktoré mám najradšej...ja mám rada všetky, ked je jeseň, mám rada jeseň, ked je leto, mám rada leto 😎 proste som nenáročná a každé obdobie má niečo, čo mám rada 😝

najjulinka
autor
26. sep 2009

cairka maš dnešne kabatikove na skype 😉

cairka
26. sep 2009

juli, dík 🙂 kočky sú super 😵 a aj limuzína pre vás prišla, aby vás nohy neboleli 😀 😀 😝

magimary
26. sep 2009

tak konečne chvíľu sedím-dve pračky poprané, povešané, je tiež pozametané, poumývané, kompletne upratané, jedna umývačka vyprázdnená, nová naplnená (nie úplne), obed navarený a skoro zjedený, deti tretinovo ouložené (zajko), ďašlie bdelé... 😎 🙂

ja neznášasm huby/hríby...
nedala by som do úst za nič na svete... 😝
ale všetci okolo mňa hej (okrem detí 😅 )...

ja mám najradšej zimu a leto!!! 😵 (ale aj jar sa mi páči, neznášam usmoklenú jeseň 😝 , jej chrípky a vírusy)...

lenkove
26. sep 2009

aj ja chcem vidiet baby 😅

ralanka
26. sep 2009

aj jáááááááá ☹

magimary
26. sep 2009

ja som práve nakukla... 😉
hezké... 🙂
ale Miruška je úplne ako chlapček... 😅 , ešte aj v tom bodkovanom kabátiku..

ralanka
26. sep 2009

ahoj mary 🙂 🙂 🙂
tak ja leto také akurát nemusí byť priam sparno ale inak pohoda ešte že som odolná proti vírusom a mám max 2 týždne sople za celý rok inak nič a kícham ked mám alergiu ale tá je v norme takže ja moc doktorom peniaze nedám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janivonbenji
26. sep 2009

ralanka,
aj ja som z nášho/vášho kraja 🙂 a ešte katarinkamt....keby sme sa stretli, tak by nás aj celkom hojne bolo 🙂 ...ja som aj kedysi mala dohodnuté stretko so smejkou, ale potom to akosi padlo a teraz som ju tu už dávno nevidela/nečítala....škoda...

inak všetkým krásny slnečný víkend !!!!!

ralanka
26. sep 2009

jani a odkial presne? ozaj aj rita je z náško kraja som zabudla 😀

ralanka
26. sep 2009

hej smejka tu teda fakt dlho nebola síce ja som s tiež ozývala iba sporadicky lebo sa nebolo čím chváliť mary vie čo myslím ale teraz mám zatiaľ volný čas kým nastúpim do novej práce zatiaľ som mala popri brigádu takže aj to sa dalo a času nebolo tak veľa ako teraz 😀 😀 😀 😀

janivonbenji
26. sep 2009

ja som priamo z krajského mesta 🙂 zo za....

ralanka
26. sep 2009

idem tam na budúci týždeň na vstupnú prehliadku ale asi stretko nehrozí lebo pojdem z mm a už to že bude na mňa čakať kým budem dnu ho poriadne znervózni a bude ako pes tak sa mu nebude chcieť ísť nikam chodiť jedine že by sme sa dohodli že pojdem domov vlakom 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
26. sep 2009

smejka stále prispieva... 😉 (ale nie tu 🤐 )...
ale stále na nás myslí a je s nami a snaží sa ďalej... (a adomimi 😅 )...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre