Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
5. jún 2009

mixka no ale fakt sme sa bavili, že aké babo dalsie... a ja som vravela, že chalan by sa asi zišiel... ale že sa ani na babu nenahnevam.. ale 4 baby už by bolo moc... 3 ešte može byť, ale 4 sa mi zdá moc... 😀 😀 😀 Proste aj pre deti je lepšie ked su pomiešané... Nech to beru za normalne, že niekto je baba a niekto chlap... Pri bábatkách je to fuk.. Ale potom to už je lepsie.. .my sme sa s kamoskou bavili, že my sme boli tak namiešaní .. aj ona mala aj bratov aj sestry a aj ja... ale jej sesternice boli 3 sestry a vždy prezliekali jednu bábiku - chlapčeka.. .no potrebovali to tam skumať.. kdežto my sme to brali ako normálne a tolko sme to neskumali... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
5. jún 2009

presne tak, kto chce, hľadá dôvod... 😀
kto nechce, hľadá výhovorku...
a juli zjavne chce... 😀

a to je dobre, teším sa tomu...len stále neviem, čo na to Kaa? veď to budú jeho deti..., už sa rozhodol? 😕
ak áno, tak šup-šup vymaľovať a dokončiť druhú detskú... 😅
ja by som rada stihla dokončiť celé podkrovie, kým príde nové bejby a ty tu plašíš s jednou izbičkou... 😅
a odkedy by to teda bolo u vás aktuálne...snáď aj od 15-eho?! či nehrozí?... 😕 😅

magimary
5. jún 2009

teda, ymslím, odkedy by vám ich z dd dali domov? 😉

no,moje neterky (bratove 4 dcerky) vždy obdivujú a skúmajú našich chlapcov, že ako im to funguje... 😀

mixka
5. jún 2009

ja som chodila na chate stale za bratrancom, lebo som chcela vidiet, ako cika 🙂 a on sa strasne hanbil, ho museli dospelaci odo mna zachranovat 😀 ale to sme mali okolo 5r 😀

lienocka235
5. jún 2009

Juli.. super zdovodnenie.... 😀

tiez sme sa hrali so susedom na doktora /mali sme 5/ a chceli sme TO vidiet... 😀

tak dobru noc.. idem si lahnut.. u nas uz vsetko spi.. len ja tu strasim... tak dobru noc.. kocice...

najjulinka
autor
5. jún 2009

No ak by dali 1.jula, takizba bude.. .akože v izbe nie je vela roboty, ale je zaprataná tak, že sa ani dvere dokorán nedju otvoriť 😅 😅 😅 Ale ak by dali od 15teho, tak neviem... Akože nie je problem sa so 4 štuplami udomacniť v tom čo je, ale to už by sme tu izbu pri 4 detoch nedokončili nikdy....... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

akože jasne, že aj ja som mala skolkarsku lasku a potrebovali sme si to očumakovať, aj ked denodenne som sa kupala doma s dvoma bratmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No to sa proste aj tak musí...

magimary
5. jún 2009

aj ja už pôjdem na "kute", dnes som od 4,30 hore (a to v "mierne" nabitom dni), takže mám ozaj dosť... 😝 🙂
dobrú noc! 😉

najjulinka
autor
5. jún 2009

ja som prihodila foto...

magimary
5. jún 2009

no, juli, Tvoje fotečky ma ešte zbrzdili a dobre aj tak... 🙂
som sa na nich pokochala! 😵
spadla mi sánka z tých Tvojich krásavíc... 😵 😵 😵
aj ja chcem také!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
som unesená...
a môžem ísť spať... 😅

lienocka235
5. jún 2009

este som foto pozrela .. nedalo mi...

Lucinka je krasavica.. a aka mamicka je z nej.. ako pekne krmi babiku.. len ma zaujalo .. ako ma ostrihanu ofinu... to si sama strihala ? 😀 inak je to teraz take moderne.. take cik cak.. ostrihane vies ako si deti niekedy zvyknu... nam si tak odstrihla cop.. ked mala dva roky a cosi..

a Dominka.. je velmi pekne babetko.. a ako sa uz dviha na svornozkovanie... aspon sa rysuje ze sa to s nou nejako poriesi.. ci ani nie?

magimary
5. jún 2009

tak ešte raz-
chcem to zakončiť pekným číslom... 😉 😎
peknú noc a krásny zajtrajší deň (všetkým)-my budeme opäť "na stavbe", takže out (od IT)... 😉

mixka
5. jún 2009

podla mna by si mala este nieco napisat, aby si mala 3666 😀 by sa ti lepsie spalo 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

To čo je na foto na štyroch, tak to som ju dala ja.. Akože zdvihala bud riť alebo predok... Oba podvozky smaa nie.. tak som skusila... a vydržala tolko, že sa dalo odfotiť.. ale dlhšie nie... 😀 😀 😀

Ofinu som ostrihala sama minulý mesiac 😅 Zvyšok ostrihala babi v sobotu a to je ostrihané uplne suprovo.... ofina musí dorásť 😅 😅 😅

najjulinka
autor
5. jún 2009

sakra aja sa bližim k nadhernemu čislu.. .zajtra je 6.6. mala by som sa zajtra riadne rozpisať, nech dosiahnem nadherne čislo 9999 alebo rovno aj 10000 😀 😀 😀 Ale na ukecanú mixku tu nikto nemá... sa inak mixka nezdáš....

mixka
5. jún 2009

neboj juli, o chvilu ma dobehnes a este aj predbehnes 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

Pri štyroch detoch (a z toho 3 ukecané baby) sa tažko dostanem k slovu či v reali alebo aj na pc.... 😀 Takže bud ta dobehnem užaj alebo si nedobehnutelná.... 😀 😀 😀

mixka
5. jún 2009

nebaj, ja ti verim ze to zvladnes 😀 😀 😀

mixka
5. jún 2009

nebaj malo byt neboj 😝

najjulinka
autor
5. jún 2009

no ty už nahanas prispevky ako mary - výkladovým slovnkom... 😀 😠 😝 😀 🤐 😨

mixka
5. jún 2009

som sa inspirovala vami 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

fiha.. mlc.. .mas pekne cislo... 😀 😀 😀

mixka
5. jún 2009

to by sa ti hodilo 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

nechceš ist spať.. lebo mna už taha.. .zajtra volby.......... treba ist odvoliť.... 😉

mixka
5. jún 2009

ja nejdem volit a cakam na muzika, nie je doma. nema vyznam, aby som sla spat, lebo ked pride domov sa aj tak zobudim a to je lepsie neist spat 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

to poznam... ja tiež na mužička zvyknem čakať...

dorotka
5. jún 2009

magimary zaujal ma tvoj pas ked si pisala do vrazd
si profesionalna mamina alebo pestunska mamina?

najjulinka
autor
5. jún 2009

dorotka odpoviem za mary... je profičkou 😉 😀

dorotka
5. jún 2009

julinka pises o styroch detoch ale v pase mas len 3
sa ospravednujem ze som vam sem vtrhla ale vzdy ste ma zajimali lebo som od destva chcela aby nasi adoptovali a potom som myslela ze ja osobne ale neviem ci muza ukecam 😔

dorotka
5. jún 2009

moja mama bola profickou kym som sa nenarodila ale v domove a deti si aj domov bravala a potom sme chodievali do domova pozriet jej kolegyne vzdy som sa tam tesila sestrenici tam teraz robi kamoska tak ju asi ukecam nech ma tam po rokoch zoberie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre