Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
19. nov 2009

no, a v rámci hnevu, by som im ho,mati, neposielala späť... 😝
nech sú oni friškí, keď to pokašľali, ty si nič zlé neurobila, všetko máš vyplatené, prečo by si si ten jdnoritý kočáík nemohla doma podržať?!? veď ho máš aj "nad" platený... 🙄
no, mimi, tak to zase ty máš iné záľuby, ty radšej veda a nie svet financií 😅 😉

macocha
19. nov 2009

Magi 😀 🤐

Mati ja viem, že je to na porazenie, ale nepomôžeš si. Tak to ber z tej lepšej stránky - kratšie bude u vás stáť nevyužitý a pri premiére bude menej okukaný 😉

A inak som si hovorila, že sa asi o Dianku dobre starám, keď má takú imunitu - klop klop. Budem sa musieť trochu viac aj o seba.

Takže sa lúčim, držte sa!

martina_maxian
19. nov 2009

magi, už ho dnes Martin poslal,,, 😒

najjulinka
autor
19. nov 2009

mary teraz v Bille 2+1zadara = 3 kusy za 19,98 - len SUNAR ORIGINAL (od ukončeneho 10.mesiaca) - To je uuuplne bombová cena...
a inak som kupovala na www.mojalekaren.sk po 7,80, ale išla brutal hore cena, tak tam nekupujem.. už len čakam na balik čo dojde čo som objednala ešte za starú cenu...

magimary
19. nov 2009

no, tak to obdivujem, mati... ☹
ja by som to veru od samého hnevu asi nezvládla...
a koľko stále ten sunar? 😕 😅

mimi, práve mi písala el... 😉

magimary
19. nov 2009

dík,juli, zbehnem teda do tej billy (do kedy je tam akcia?)...
aha, to z netu v tej virtuál lekárni? som myslela,že od nejakej "dodávateľky" na MMB... 😉

najjulinka
autor
19. nov 2009

no neviem dokedy, ale len dnes začala 😀 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2009

ahá, tak to mám dobré šance!!! 😅 😉 🙂
to je fajn!

martina_maxian
19. nov 2009

magi, akcia je do 25.11. len ktovie, či ho dovtedy budú ešte mať.. 🙂

magimary
19. nov 2009

nie, tak to ja tam pôjdem čím skôr..ak sa zadarí (a prídem v normálnom čase z BA 😝 😝 😝 ), tak aj zajtra... 😉

macocha
19. nov 2009

Magi, el som nevidela od posledného klubu... len si občas voláme, nechcela som ich nakaziť ☹ Niečo som zmeškala?

Ale aj keď máš pravdu, že zákazníik dopláca na chyby zásielkových obchodov, ja súhlasím s Matou, ja by som sa - hoci nahnevaná - tiež snažila zbaviť sa nechceného tovaru, nech mi to nie je na očiach a nepripomína, ako ma nasrdili.
🙂

magimary
19. nov 2009

nezmeškala, len ich choroby...tiež je K. chorý už dlhšie...teraz už teda bezpríznakovo, ale aktuálne na ATB, lebo mal pozit. výtery... 😝 , takže ste sa nakazili navzájom (aj cez telefón 😀 )...

ja neviem, či by som sa snažila -akože nie s radosťou by som si ho nechávala doma- ale fakt s tým pocitom, že investujem do kočíka 2Otisíc a ešte mám ďalšie (nemalé) peniaze posielať na poštu späť? skrátka pritej sume, by som sa už cítila tak finančne zruinovaná, že by som to nezvládla a pokúsila by som sa s nimi dohodnúť na tom odvoze, ked dovezu druhý... možno ani nie tak z hnevu, ale zo vzájomnej dohody, resp. ústupku (kompromisu) od chybujúcej strany...

macocha
19. nov 2009

Magi: hmmm, tak teraz si mi nasadila chrobáka do hlavy, že či aj Dianka nie je chorá, len bezpríznakovo 😒
Ale každopádne by som jej zatiaľ ATB nedávala, tak je to fuk.

A už vážne idem domou, majte sa 🙂

maznacik007
19. nov 2009

no martina to s tym kocikom je na porazenie.. ako osobne by som si ale nechala vasu dohodu potvrdit mailom.. lebo telefon to je akoby ani nebolo...

a samozrejme ze by som si vyziadala naklady na postovne.. a balne / hoci pri takej cene ma byt postovne zadara.. / a este odskodne... vo forme tovaru... ako myslim si ze na to mas narok.. a samozrejme nech ti potvrdia ze ti kocik dodatocne dodaju za tu cenu co si mala v objednavke...

ako toto povazujem za normalne jednanie.. ked sa stane u nich omyl ako tam nie je o com... proste je to na serioznosti firmy a mozno by som aj zvazila kupit kocik v obchode bud tu alebo v rakusku.. kde tiez su akcie a neni potom problem s pripadnymi reklamaciami..

maznacik007
19. nov 2009

jaaj teraz citam ze ho uz poslal.. no nic.. ako dories to dodatocne .. napis im to mailom.. ze teda nech ti potvrdia tu cenu a ze pozadujes kompenzaciu za ich omyl a navrhni im nieco optimalne je v 10-20 percentach ceny kocika

martina_maxian
19. nov 2009

baby, kde ste všetky?? 😉 Ja ešte v práci a tu nikoho... 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuu

eli77
19. nov 2009

ja som prave ulozila herecky spat...dnes boli nejake rozsantene... 🙂

martina_maxian
19. nov 2009

Juli, všetky deti už doma spia?? 😉

najjulinka
autor
19. nov 2009

hej a manžel sa kúpe 😀 😀 😀

martina_maxian
19. nov 2009

tak máš veget,, čo? 🙂 no paráda... Počuj a Markétke si ten krém z vlasov umyla, alebo si jej to odstrihla? 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

nejak sa jej vysušil sam a opadol alebo čo... aj lutujem, že sme ju to ráno hned do vane davali... to mo cnepomohlo.. .samo sa to lepšie spravilo potom 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
19. nov 2009

paráda... 😀 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

hej...

dioliana1
19. nov 2009

cawte, máme sa dobre, deti sú dobré, kto chce so mnou hovoriť, cey lenušku alebo adrianu 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

ahooooooooooj diooooooooo

najjulinka
autor
19. nov 2009

Pá. idem do hajan. 🙄 🙄 🙄 🙄

dioliana1
19. nov 2009

oprava mojho pc yatial stoji 4500 sk a ešte nie je hotovo ☹

lenuska74
19. nov 2009

ahoj dioli 🙂

brulka
19. nov 2009

ahojte! tak som sa konecne po tyzdni dostala k internetu 😉
ste toho teda popisali 😀 aj navarli aj geny porozoberali 🙂 z kazdeho rozku trosku 😵 mi to trvalo kym som to podocitovala.

marketka dufam ze kubko sa chytro vylieci a dostanete novy termin aby ste to mali chytro za sebou!!!

mati no teda to dopadlo s tym kocikom 😒 snad nebudes musiet dlho cakat na ten spravny!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre