Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
24. nov 2009

magi, to je super... 🙂 skvelého manžela máš.. 😉 a to sa k gastroeneterologičke tak dlho čaká?? 😕

martina_maxian
24. nov 2009

inak baby,,, čierny kočík nemajú... 😒 tak neviem či zrušiť tú objednávku a nájsť nejaký iný kočík, alebo teda vybrať inú farbu... Poraďte mi.. 😢

zicon
24. nov 2009

Zrusit objednavku a vybrat inu firmu a meno tejto firmy rozvlacit za taketo spravanie.

martina_maxian
24. nov 2009

zicon, ale volala som aj do iných firiem, a čierny proste nie je.. Keby mali niekde inde, tak samozrejme zruším a idem inam, ale čierny proste nikde nie je.. ☹

zicon
24. nov 2009

Tak iny ale u inej firmy. A aky je to kocik??

magimary
24. nov 2009

mati moja 😕 ,
ale nevešaj hlavu, aj predtým si uvažovala nad inou farbou... a takto sa vlastne rozhodlo za Teba, ktorá bude pre černiatkove dvojičky lepšia (asi by v tej čiernej zanikli, alebo by museli chodiť len v bielom a to by si sa potom zase veľa naprala 😅 )... 😉 😵 🙂
skrátka, ak čierny nie je nikde, tak bude inej farby... 😉
tuším nad červeným si ešte uvažovala, či? 😕
myslím, že je rozhodnuté (za Teba)...

magimary
24. nov 2009

ale iný nie...(!) 😅
ten, ale v inej farbe... 😉

martina_maxian
24. nov 2009

dobre magi.. 🙂 rozhodla si,,, bude červený... 😀 😀

magimary
24. nov 2009

mati, ty koťuha... 😉 😅 😀
mám ťa rada! 😵

lenuska74
24. nov 2009

ja by som tiež radšej niečo farebné ako čisto čierne a červená by bola fajn Martina 😉

zicon
24. nov 2009

A aky je to kocik?? ☹

magimary
24. nov 2009

zicon, vydrž hodím ti link... 😉
žeby sme opäž rozbehli (jednu menejcennú) debatku o kočíkoch? 😅 😉

martina_maxian
24. nov 2009

tento kočík to je zicon... http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204012
len čierny nie je.. ☹
magi, veď aj ja ťa mám rada, ako koňa !!! 😀
ok, teda, tak to zmením a pristúpim na farbu RUBY (červenú) 🙂 🙂 🙂 ale aj tak sa mi čierny viac páči... 😒

zicon
24. nov 2009

Sikovny kocik, ja sa radsej nezapojim Najjulinka by ma aj tak zrusila

martina_maxian
24. nov 2009

magi, ani v kočíkove nie je čierna,,, aj tam som volala a aj v komentároch sa na to nejaká baba pýtala.. 😀 😀

magimary
24. nov 2009

mati, 😀 na koni len "koňsky" 😀 😀 😀
a nemajú ho ani v tom linku, čo som hodila ja? 😕
skús sa ich spýtať...

zicon
24. nov 2009

Rubby je krajsi, cierny je tak pre netopiere a nie deti.

magimary
24. nov 2009

tak už si mi odpovedala, mati... 😉 intuícia... 🙂
zicon, vidíš, v niečom s Tebou môžem súhlasiť (hoci asi by som to tak nenazvala)... 🙂 😉

lenuska74
24. nov 2009

mne sa páči iba červený a potom svetlo modručký 🙂 😀

martina_maxian
24. nov 2009

magi, ja už som volala asi všade, kde my to vygooglilo.. a čierny je proste asi nedostatkový tovar.. 😀 😀 😀
Počuj a keď ma máš tak rada, tak aj stretko by sme mohli dohodnúť, veď to máme len cez kopec.. 🙂 😉

zicon
24. nov 2009

Nechapem magimary

martina_maxian
24. nov 2009

leni aký svetlučko modrý?? myslíš ten zelený??? 😀 😀 😀 ten som ja prvý zavrhla...
ale baby, už nekočikujme,,, kašlime na kočík,,, lebo potom my zas pošlú pre jedno dieťa a už ma fakt vystre !! 😀 😀 😀

mata2
24. nov 2009

aj mne sa cierne kociky pacia,aj svagrina ma cierny,ale ked sme "cakali" dvojky tak sa mi s ciernym kocikom snival hnusny sen,tak som radsej kupila iny..akoze neni som poverciva ale s toho snu som dlho mala strasne hnusny pocit...

magimary
24. nov 2009

zicon, čo (zase) nechápeš?
že súhlasíms Tebou ohľadom tých kočíkov... 😅
matimaxi, v tom kočíkove je v galerii taký modrý s kvietkami, či čím vo vnútri, možno myslí lenuška ten... 😉
ale kočíkujme... 😅 🙂 😀

matimaxi, čakala som som, kedy sa stretneme... 😉 , teda kedy to navrhneš...už som aj brulke hovorila, ale ona povedala, že až ked budeš mať babulky doma 😉 🙂 , aleuž (teraz ) sa teším... 😉

zicon
24. nov 2009

Ale co by si tak nenazvala suhlas??

martina_maxian
24. nov 2009

magi, tak teda ešte počkám... Keď budú čokoládky, tak potom prídeme do PK.. 🙂 Včera som volala s Brulkou, že či majú niečo nové,, normálne sa ani s ňou nestíham stretnúť... hrozné čosi.. 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
24. nov 2009

magi a ty chceš teda červený ten kočík,,, ??? lebo sme dohodnuté,nie.. ? 😀 😉

magimary
24. nov 2009

zicon, nenazvala by som "to" pre netopierov, lebo tak či onak sa v čiernych kočíkoch detičky vozia a nie sú hneď netopiermi, ale ty si to myslela inak (asi tak ako ja-že ten čierny sa mi pred deti nezdá úplne "in") a najmä povedal inak, ako by som to povedala ja...

mati, ale zase na pokec je lepšie ešte aj bez čokoládiek... 😅 , nechám to na Teba... 😉 😅 , ved môžeš prísť aj "bez" (teraz) aj "s" (potom)...
mne je jedno, páčia sa mi asi všetky farby +/-... 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre