Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
30. nov 2009

no veve mala žihľavku a neskôr také červené mapy po tele

zicon
30. nov 2009

Dobre vediet, co si mamae vsimat.

magimary
30. nov 2009

zivon a to, čo mal ten spomínaný chlapec nebola alergická reakcia, tobol negatívny účinok lieku. alergia na lieky sa prejavu,ako každá iná alergia-opuchy, vyrážky, ale aj hnačky apod. 😉
to, čo opisuješe lacik, to nie je učenie, to je hra (pozit. stimulácia), v tomto veku prepotrebná...

magimary
30. nov 2009

zivon=zicon, sorry 😉

a hra=učenie... 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zicon
30. nov 2009

A co mate ??

cairka
30. nov 2009

vivien, myslíme 😵 nestavíte sa?

cairka
30. nov 2009

ideme teraz na to kožné, tak ak, tak mobil, dobre 😉

zicon
30. nov 2009

A co ma vivien??

zicon
30. nov 2009

Spime, nic nerobime??

najjulinka
autor
30. nov 2009

myslimena vivien...
Lucinka ešte nespi a po včerajšom akrobatickom pokuse som jak na ihlách.......

najjulinka
autor
30. nov 2009

Inak ako to robite ked sa Vam decko totalne preští, takže aj matrac??? Lebo ten matrac nevyschne tak skoro... Máte nahradny matrac alebo ako??? akože našťastie sa nam nestalo totalne prešťatie velakrat, ale také, že je flak mokrý to ano... čo narobim, ide hajať potom na flak.. akože snažim sa posunuť mimo flaku, ale oni sa hybu a kým zaspia, tak spia uplne inde... ale ked sa totalne preští tak neviem... akože mame cestovne postielky, tak u ns by sa dalo vyriešiť provizorne, že ten normalny matrac vyberem a bude na cestovnom... ale ako to riešite vy??? lebo ma to tak napadlo, že nam sa také total prešťaté stale len raz alebo 2x a raz sme mali matrac navyše, lebo to bolo tesne pred Príchodom Mirky a raz to bola Lucinka a ona ma matrac obojstraný (taký hrubší) a do dalsieho spania tá spodná strana už vyschla... takže som otočila a spala na druhej strane...

mata2
30. nov 2009

ahojte,
tak macka je precikana 6x do tyzdna,matrac vzdy vyberiem a opriem na zemi o stolicu aby sa to susilo z oboch stran.....ak sa to nevyschne tak mame nahradny matrac... 🙄

zicon
30. nov 2009

Mame tu podlozku pod plachtu na matrac, je to odstat v zdravotnych potrebach. Cena 1 €

zicon
30. nov 2009

A co je vlastne s tou vivien?? Ja zas nic neviem. Ma sud??

najjulinka
autor
30. nov 2009

zicon ale to sa nelepi na matrac vsak??? akože okrem Dominiky a Lucky mi deti davaju dole plachty....... takže ja akože im plachty dam, ale treba ratať s tým, že budu spať bez plachty...

najjulinka
autor
30. nov 2009

akože take brutal prepišanie sme zažili len 2x, ked si dali dole plienku 😅 ale ma to tak napadlo, že treba mať asi čosi v zálohe

zicon
30. nov 2009

Najpr odpoved ohladne vivien a potom odpoviem ja.

marketka1
30. nov 2009

julka ja mám plachty na spodnej strane s igelitom takže len stiahnem plachtu matrac ostane suchý. nevýhoda ak je zima trošku dlhšie schnú ale v lete nie je problém.

marketka1
30. nov 2009

julka to čo hovorí zicon to je obyč.igelit ktorý len položíš na matrac

zicon
30. nov 2009

Nelepy ale neviem ake plachty ty pouzivas, ale toto ma gumu naspodu a mna napadlo, to na viaceryck miestach este do kriza previazat a nedaju to dole.

najjulinka
autor
30. nov 2009

a jak davate plachty, že vam ich deti nedaju dole??? akože Mirka len občas dá dole. .ale dvojičky len malokedy plachtu nedaju dole..... a aj som dumala kupiť taku tu s fumou plachtu, ale aj najviac pišaju (že občas plienky nevydrží) tie 3 deti čo si plachty davaju dole, tak reku nevyhodím penež za ničo čo do 5 minut bude na zemi pred postielkou.... aj som dumala, že si spravim taký vylepšovak, že šnurku, resp. gumu zakonženú s dvoma takými klipsnami ako na trákoch zvyknú byť a že zospodu im to takto prichytím ,a le bojim sa, že vytiahnu aj tak a ešte s ami zaškrtia tou mojou vylepšeninou.. .tak som si to neriskla... 😅

najjulinka
autor
30. nov 2009

no obyčajné plachty z IKEA s tou gumou po obvode používame...

najjulinka
autor
30. nov 2009

no obyčajný igelit im nedám.... mne to stará mama davala a bol to des.. berem to ako trest.... hrozne šuští a zle sa na tom zaspava a po druhe, ked daju dole plachtu a sa mi tým igelitom pridusia, tak ma asi klepne 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 ☹

marketka1
30. nov 2009

julka zožeň si plachty s gumou po obvode a igelitom na spodnej strane.

najjulinka
autor
30. nov 2009

no práve že to daju dole marketka. Presne tie som obkukavala... nešušťali tak (ja to šušťanie z detstva nenavidim, tak to bol dosť podstatný parameter 😀 😀 😀 )

zicon
30. nov 2009

Inac to nieje Igelit taky sustavy, praveze to velmi malinko susti, skoro vobec, a ma to tu stahovaciu gumu. Je do dostat v zdrav. potrbach.

najjulinka
autor
30. nov 2009

no ale s gumou po obvode daju dole zicon.. vsak pisem, že také nam je na nič....

zicon
30. nov 2009

Poslite mi niekto IP ohladne Vivien

laculik
30. nov 2009

juli, tie plachyt davaju zo sna dole? alebo ako, kedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre