Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
8. dec 2009

🙂

brulka
8. dec 2009

leni tak tvoj muz je tusim uplne ako moj mladsi svagor 😉 teda svagor ten aj akekolvek lieky neuznava a odmieta uzivat. ATB bral naposledy v detskom veku, k lekarovi ani za svet nepojde. u neho funguje maximalne paralen a cierne uhlie, inak fici iba na caji, mede a cesnaku 😀 😀 😀
to aj ten tvoj je taky prirodny typ a ze ved ked neni teplota neni co riesit???

lenkove
8. dec 2009

brulka, no kym vladze dychat sam, o nic nejde.. 😝 lieky berie , na astmu 😝 a neznasa ked sa o neho ludia (zeny 😀 ) staraju.. 😀 uzil si ako decko, teraz ma paranoju z lezania 😀 😝

brulka
8. dec 2009

tak to potom chapem 😉 ved chlapske ego nepusti 😀 😀 😀 to u nas v rodine su skor chlapi tie hypochondricke typy ze umieraju uz pri obycajnej chripke a kazdy pokazeny zaludok je hned otrava a tak 😀 😀 😀 ale chvalabohu moj chlap je celkom normalny skor sa priklana k tym s egom 😉

tak to musis na neho nejak prefikane ist a nieco zdrave mu uvarit a cerstvu stavu vytlacit z pomarancov, citronov - to je super taka vitaminova bomba !!!

marketka1
8. dec 2009

brulka aj môj muž je ten čo umiera pri 37,5 a potrebuje pomoc. Ale čo sa týka lekára a pár volov ho tam nedotiahne. My tiež žijeme na cesnaku čajoch a atd. Ale ak sa ináč nedá tak ako ja teraz tak ATB si rada dám nech som čím skôr z toho vonku ale ináč sa im ďaleka vyhýbam,

marketka1
8. dec 2009

vykypela mi polievka na čistý šporák 😠 a Kubko mi chce očko vydľubnúť a ešte sa aj rozčuluje 😒

brulka
8. dec 2009

marketka moj otec tiez tak ako tvoj muz ale on je teda vyssi level lebo on sa necha dobrovolne aj vysetrit dokonca aj preventivne. ked mala moja mama nizky tlak a lekar kazal merat v pravidelnych intervaloch moj otec bol prvy na mieste a meral vo velkom ci nema moc vysoky. a vysetrit sa sice da ale lekari su podla neho neschopaci takze to co mu lekar predpise si on sam potom davkuje a znizuje a zvysuje podla potreby 😀 😀 😀 no je to fakt pripad na pohledanou 😉 a lieci sa tiez aj vselicim prirodnym pcha si do nosa med a pije cibulovy caj ked je on chory tak smrdi cely byt vselijakymi letkvarmi 😝

brulka
8. dec 2009

kde ste kto 😕 ???

silviaa
8. dec 2009

ja som tu 🙂)))...cakame na Matku 😀

laculik
8. dec 2009

juliiiiiiiiiiii, ako sa citis? resp. Ka? a lucka to riesi?
a matiiiiiiii ako? ozvi z domu!
myslim na vaaaaaaaas vsetkych zainteresovanych!

janivonbenji
8. dec 2009

aj ja čakám stále na nové infošky, že ako to pokračuje s m+m ...som strašne zvedavá a tiež na vás myslím julinkovci a mrtinkovci.... 😉

zicon
8. dec 2009

Gratulujem 2 novim zahorakom a ich rodico. To v Mauckach jejte nevidzeui

lenkove
8. dec 2009

Zicon 😀

mixka
8. dec 2009

ahojte 🙂

mati, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k detickam 😵 konecne ste kompletna rodinka 😵

mata2
8. dec 2009

ahojte,
aj ja gratulujem 😵 😵 😵
u nas zas ucinkuje hucavan,milko ma solo 🙄
ma zvysenu teplotu,zajtra idem s chalanmi na kontrolu k dr,tak hned vezmem aj jeho 😒
kolisem ho na rukach a pomaly zaspava,ani sa nenatahuje za klavesnicou 😅 ,tak je to asi vazne 😅

najjulinka
autor
8. dec 2009

Tak tie dve velkáčky to pochopili dnes tak, že maju vystrajať za štyroch velkáčov 🙄 🙄 🙄 Takže Lucinka nam aj zo stolika sa strepala... Teraz na večer odmieta pyžamoa čuduj sa svetu vie ho bleskovo si vyzliecť.. takže už ju na večer som obliekala aj ja aj Karol...... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Ale za to už sme zložili postielky dvojčat, vymalovali ojedené opackané miesta na stene v ich izbe.......

janivonbenji
8. dec 2009

julinka,
dlho vám ostanú postieľky prázdne ??? pokračuje Ka v započatej misii ???
...a lucinka s mirkou vám chcú asi uľahčiť situáciu, aby to nebol taký skok a šok, že 5 a teraz "len" 3 😀

magimary
8. dec 2009

ahojte!
už sme doma z kostola a blahoželáme k úspešnému pôrodu maxíkovcom
a kaaovcom super zvládnuté prepúšťanie z pôrodnice!!! 😅 😵

a na dvojičky som hrdá...ako krásne to (zatiaľ) zvládli!!! 😵 🙂

lenkove
8. dec 2009

Mary,
ahoj... luto mi je toho gastra 🙄 🙄

a novym rodicom blahozelam 😉 Juli, vy ste sikulky, uz aj vymalovane 😵

maznacik007
8. dec 2009

Ahojte...

najprv...

Martinka a Martin gratulujem moc moc zo srdca.... 😵 😵 😵 tak a rodeo sa moze zacat... 😀

Juli super ste to zvladli... ked uz aj vymalovane... 😉

my mame za sebou narocny den.. ledva zijem... boli sme na sude... tak od dnes sme pravoplatne svoji... potom sme nastivili eli a jej rodinku su super.... a Chanellka je uzasna... potom sme boli dlho v Kolarove v domove.. za Jolikou... socialne su tam super... bola som dost prekvapena.. teda aj oni ze sami sme ju vyhladali a ze chceme kontakt...

a potom Nitra.. ridici ani neprisla z kancelarie ruku nam podat ze ma vela roboty... 😅 a co mu dali? no fotoalbum co mu robila janula a taku knizku nase dietatko a potom nam ukazali jeho kartu s osobnymi vecami a to sme podpisovali a mal tam a to aj dostal...
jednu malu tenucku knizocku.. /nie leporelo/
a zjavne darovanu pouzitu malu plysovinku...

len dodam pre neznalych ze janula mu na narodeniny kupila krasne fisher hracky... a tie su ktovie kde.. predpokladam ze u niekoho z domova doma.. lebo na oddeleni.. ich nemali..

lenkove
8. dec 2009

Maznacik...
tych veci mi je luto.. inak, a ako je to so sedackou, uz mate?? mam sa popytat nasich? 😕

a ostatne, J. 🙂 🙂 a Elinka so Chanelkou 😵 😵

najjulinka
autor
8. dec 2009

No tak za mesiac čakame, že sa postielky naplnia 😉 Očakavame párik solo kusov 😀 😀 😀 Ale uvidime až ked sa am narodia, či to bude párik 😀 😀 😀

No Lucinka moc nerieši, resp. som jej vravela, že pojdeme si požičať nejaké bábo čo čaká samé na mami.... A večer pila džús a dala si prestavku aby mi povedala "pipi školkari" (pipi je pišať a to znamena, že sa ešte musi naučiť pišať na zachod kým pojde do školky) a druhú pauzu spravila, že "požičame bábo"... Takže rieši už to že si požičiame dalšie bábo... 😀 😀 😀

lenkove
8. dec 2009

waw, Juli, 😵

maznacik007
8. dec 2009

lenkove sedacka bola pre Chanelku ale uz maju... ale dakujem

lenkove
8. dec 2009

ahaaaaaaaaa 😀 😀 😀
no, ak by niekto potreboval, jedna, uz ale starsia pani 😉 , by sa nasla 😉

macocha
8. dec 2009

Maznacik... tak skusme nájsť na tom niečo pozitívne. Aspoň na nitriansky DeD nebude mať ani pamiatku 😀 😀
Radšej nech spomína na Janulu, nie?

maznacik007
8. dec 2009

jaaj ved ano.. ja to beriem pozitivne.. ako keby to aspon tym ostatnym detom dali ale co uz.. kaslat na to.. jasne..

a co s tymi trhami.. kto by siel.. ja by som tak chcela vidiet martinkovcov.... 😀 😀 😀 a aj ostatnych co mozu samozrejme 😀 😵

macocha
8. dec 2009

Idete do Blavy? Aj ja vas vsetkych rada uvidim 😵

zicon
8. dec 2009

Juli ty mas nervy zo zeleza. Ja by som v takyto den isiel akurat s detmy na prechadzku a nie zubar, malovanie atd.

vivien2505
8. dec 2009

Najjulinka a Kaa a MARTINKA MARTINKO MAREK A MARKETKA 😵 😵 😵 😵 😵

B l a h o ž e l á m e z o s r d c a

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre