Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ivka2007
16. dec 2009

boli sme tam okolo 13tej...a vy? a o kolkej budes v Sc?

magimary
16. dec 2009

no, mayi, nepríjemné, zamotané a komplikované to máte... 😔 🙄 😖
hlavne, nech ste zdraví čím najskôr...

ivka,my sme tam boli od takej jedenástej /"by očko"/ do takej druhej (!), a pri stromčekoch sme sa motali okolo 13,45h...
zajtra prichádzam do SC okolo pol jednej a do BA "letím" tuším okolo 13,30h... 😝

ivka2007
16. dec 2009

to sme sa tam niekde mínali...to aj stihnes toho zubara? 😀

maznacik007
16. dec 2009

mary za taku cenu ako v ikey uz nezozenies.. ja som vcera videla pri mileticke predavali 20 eur za meter pri ikei sme kupili pekny za 14.90 a ked ho donesem spat daju mi 10 EUr. poukazku na nakup u nich.. pre nas je to najacnejsi vianocny stromcek /mavame iba zive aky sme mali..

a budes to mat perne... mary..

inak ivka.. mozeme sa ist prejst.. poobede ked sa deti vyspia.. dnes bolo nadherne snezilo...
inak nas danul chodi zo dna na den lepsie.. uz krasne uplne sam..

zubara preventivku nastasiet mam...

may.. no vsetko naj.. Matkovi k srdieckovym narodkam.. a nech sa coskoro uzdravi

magimary
16. dec 2009

no, musím...snáď...musím...inak sa nedá... 🙄
tie testy potom v BA sú veľmi dôležité... a zubná víla ma vraj vezme hneď, ako prídem (hoci pôvodne som bola objednaná na poldruhú), tak snáď...veď mi má uzavrieť len jeden zub... 😨 😅
a nesmej sa mi 😀 !

magimary
16. dec 2009

jáj, leni, to keby som vedela s cenami tých stromkov, tak nejaký len vyberiem...
teraz banujem ako kôň(!), potrebujem zajtra odvoz stromčeka z Ikey(!!!) 😲 😅 😖 😀
a ešte banujem, že som nezobrala aj takú červenú krabicu, čo tam mali v "zľavnených" veciach (kúpilas om len zelenú a zdalo sa mi to nejako veľa a doma na nete pozerám, že inak stojí ešte raz toľko a ja ich budem potrebovať veľa - do knižnice expedit)...
som blázon, čo potom banuje, keď už je neskoro.... 🙄 😝 😖

ivka2007
16. dec 2009

nesmejem sa ti neboooooj 😉 len neviem neviem ci to stihnes 😀

ivka2007
16. dec 2009

maznacik zajtra myslis?musime ist na 15.00 do Ba,dnes sme boli u dr.s detmi a uz nas nezobrala lebo sme prisli neskoro tak sme sa dnes objednali....deti stale kaslu a soplia uz vyse mesiaca...a Misko uz tiez chodi kraaasne od 6.12. 😵

ivka2007
16. dec 2009

mozme sa dohodnut v piatok,sobotu,nedelu...... 😉

magimary
16. dec 2009

ivka, ma nestarš, ja mám z toho aj tak "bobky"... 😅 😀
a vy, kam (a o koľkej) to idete tej doktorky? ak by som náhodou nestíhala (? 😅 )
niekto ma tu už ako "vterku" pozná 😅 🤐 😀 , tak sa predstavím aj verejne... 😀 😀 😀

ivka2007
16. dec 2009

my pojdeme okolo 13.30-14.00...ak obsedis na pol zadku vezmeme ta 😝

magimary
16. dec 2009

myslíš medzi dvoma sedačkami vzadu? to mám dokonale nacvičené 😉 😅
tak sa vozím vždy (aj s mojim mega...om 😝 😀 )...
ale kam presne by ste šli?

ivka2007
16. dec 2009

my ideme do vrakune,mame tam byt az o 15.00,ale aby deti trochu v aute spali,lebo ak zaspia doma budeme ich musiet budit...a ty kam ides?

magimary
16. dec 2009

no,ja mám ísť do Návartu (na šancovú, tiež na tretiu 😕 )...

ivka2007
16. dec 2009

ok,ak nestihas ozvi sa zoberieme ta 😉

magimary
16. dec 2009

ivy, a mám ešte Tvoje číslo? máš to isté? radšej mi ho hoď do ip, pls.
ale, ja verím, že musím stihnúť... 😕 😔
ivy a vy de bývate presne? ja idem na ZŠ, kde robí dr. šimovičová (alebo tak nejak sa volá)...

magimary
16. dec 2009

de=kde
bývate niekde pri škole? 😕

ivka2007
16. dec 2009

mam to iste c.ale hodim ti ho....byvame oproti Lidlu v 12posch.veziaku

magimary
16. dec 2009

lidl je cca tam, kde billa? tak to nie je tak daleko od školy... teda dosť, ale dá sa... 😅

ivka2007
16. dec 2009

no lidl je od billi dost daleko 😀

magimary
16. dec 2009

jáj, tak to som už úplne mimo...
ale, čo by som chcela? z jedného 2hodinového pobytu v senci poznať naraz celý senec? 😅 😀

najjulinka
autor
16. dec 2009

Dobrú noc. čaká ma čistulinak posteľ... kompletnu očistu mam za sebou... mám rada ten pocit, ked sa líha do postele s čistým postelnym pradlom..... páááááááá

magimary
16. dec 2009

aj ja som si tak líhala pred tromi dňami a včera si tak líhal Zajko.. 😅 😵
pá a dobrú...
mňa zajtra čaká ďalší perný deň 🙄 😔 😝 ...
nemám to rada... 😖 😝

adrianamickova
17. dec 2009

no super super super,slzy som mala na krajíčku,ale nie neplakala som 😉
vystúpenie bolo ozaj krásne,Sonička bez hamby krásne spievala,bolo to veselé a detsky milé 😵 😵 😵 😵
niektoré deti plakali,ale česť a pochavala učiteľkám,a čo priznať sa....
privítanie pre mamky vajecný likér 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dala som si,tato šoféroval 🤐
a už máme bielo,sneží sneží 🙂 🙂 🙂

yukki
17. dec 2009

Dobré ránko
Aďa, kočky sú modelky šikovné! Jáj, škoda, že sme na toho Mikuláša neboli...no nič, na január je ešte naplánovaná sánkovačka tuším, tak sa budeme snažiť prísť. Amálke prajeme veľa zdravíčka a šťastia a aby bola vždy také usmievavé zlatíčko optimistické, ako doteraz!
Tu je bielo bielo. Prišla zima. 🙂

martina_maxian
17. dec 2009

dobré ránko,,,
aj u nás je bielo,, a ešte ticho.. 🙂 adrianka akú krásnu fotku si si dala... Kočka si .. a dievčatá máš nádherné...
My sa s deťmi pojdeme dnes vyblázniť do snehu... 🙂 sa strašne teším,,, a zajtra po klúče od domu,,, a v sobotu sa sťahujeme... 🙂 huráááá....

maznacik007
17. dec 2009

Dobre ranko

martinka super tesim sa s vami... nemas nejake foto domceka? viem ze si posielala ale nejako mi usli... to je super... takto ked to vsetko naraz pekne vychadza... este sup sup vianocne nazdobit.... 😵

mexx
17. dec 2009

Dobre ranko,

ja som bola vcera uz uzplne zmordnovana, a akusi tazku noc som mala. Ani neviem, ci sa krpec budil alebo nie, spala som tak podivne, a strasne ma bolia bud krize alebo ladviny, to nikdy neviem rozoznat. Ale asi krize tentoraz... 😔

Adi, krasna fotka, a naaaaaaaaaaadherne dievcata... 😵

Juj, Mati, to ti normalne zavidim, takto tesne pred Vianocami do noveho domceka... 😵

Pozeram cez okno, ze jemne pocukrovane to tu mame, ja by som aj zaveje prijala. 😀

yukki
17. dec 2009

tu dnes vyzerá reálne na sánkovačku. Zajtra ráno cestujeme s Kikou na návštevu za sestričkou do profi, prídu po nás autom z DD. Aj by som jej vzala nejaký darček, čo mám nachystaný, lebo veď mala narodeniny a aj na Vianoce maličkosť mám -ale čo potom s tým, brať?, nechať?.... 😖 😕 Po iné razy som brávala také veku primerané hračky z domu, ale teraz...keď ideme do profi...ja neviem.

adrianamickova
17. dec 2009

dakujem ženičky,som doma cesta do školky ráno hrozná sneh cesty ako vždy neupravené,a hned už jedna havarka ☹,sneží stále a husto 😨
yukki ja by som vzala dačo,poteší sa 🙂 🙂 ja musím všetko a dvojmo,napr.dnes Amalka na narodky,dostane darček ale musím aj Sonke,bola by bitka 😉 😉 tak čo moje majú 3 narodeniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre