Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
20. dec 2009

lenkove asi nie vo vode, lebo z celej familie to mam ja... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. dec 2009

ale som rada, že dnes to maso sa predava tak normalne... lebo za sociku tie premoknuté papiere - fuuuuj... ako to mama z toho masy oddžabávala.. .no hnus.... dnes aj v mesiarni do sáčku, resp. folie zabalia - aj ked to je tiež také, že ledva ledva chytím... najlepšie mi vyhovuju tie plastove nadoby .. aj si maso v klude obzriem a aj od styku s nim mam daleko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
raz som kupovala v tescu maso pri pultovom predaji.. a ten masiiar tam opackal maso a potom celu tu foliu zvonka tými rukami čo maso chytal 😝 😝 😝 a ešte mi to iniciativne nedal na pult ale podával rovno do ruky.. .no trapas.. normalne som ustupila a karol musel chytiť... ešte že bol so mnou.... a že neodbehol dakde dalej odomna, ale bol asi len 3 kroky odo mna.... 😅 😅 😅 ten masiar chudak asi nechápal 😅 😅 😅 no ale fuuuj....

marketka1
20. dec 2009

leni nie všetci Košičane majú alergiu.My s mäsom problém nemáme do konca ho aj jeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,
Juli kup si chirurgicke rukavice a budeš ako patolog s mrtvym mäsom narabať 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
20. dec 2009

no už som raz aj s dvoma sačkami na rukách s mäsom robila ... 😝 😝 😝 😀 😀 😀
No a ako naschval ja masio strášne luuuubim jesť...... ale stráááááááááášne....
ale ja som sa už raz vyjadrila, že preto sa "bojim" masa a rodiť, aby som nebola tlustá a aby som nemala doma tucet detí... lebo mam rada aj maso a aj deťúrence 😀 😀 😀 😉 Proste je všetko tak ako má 😉

martina_maxian
20. dec 2009

ahojte,,, u nás je strašná zima,,, vonku je -17 stupňov... deťičk spinkajú a my vegetíme... dnes sme robili vianočnú výzdobu,, deťúrence sa veľmi tešili... 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
20. dec 2009

no mne tu na PC na lište tiež píše, že -17°C 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. dec 2009

Fiiiha.. pozerám Superstar, že čo za 2 kusy su vo finale, tak drčím palce Česku... Košičan-nekošičan, ale ten mi sympatický nie je až tak... 😅

cairka
20. dec 2009

ja radšej kukám "všichni moji blízci" než superstar 😝
a tiež je u nás kosa jak v rusku 🙄

najjulinka
autor
20. dec 2009

ja to nepozeravam, len mam to ako podmas pustene a ked to začalo, tak som kukla na 2 ksichty, kedže som zistila že to už je najfinalovjšie finale podla rečí čo vraveli...
a kde ide to tvoje??? lebo to aj ja možem 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. dec 2009

aha už mam ČT 1 😵

cairka
20. dec 2009

na Čt1 😉

cairka
20. dec 2009

tak si si aj sama poradila 😀

najjulinka
autor
20. dec 2009

ale aspon záhada, prečo je tu mrtvo vyriešená 😀 😀 😀

mne sa nekce robiť učtovnictvo deckám... neskutočne sa mi nekce... rozdeliť bločky na 2 samostatné učtovnictva a obe dorovnať na nulu 😖 milionkrat je to jednoduchšie počas roka a dalsi milionkrat lahsie, ked som bola profi len ja...

thera1
20. dec 2009

práca šlachtí... 😀

najjulinka
autor
20. dec 2009

ja by som si dala obložené chlebíčky 😅 😅 😅 sakra... no asi budem musieť dojsť k tej chladničke... ale nakladané uhorky v nej nemám 😒

marketka1
20. dec 2009

julka ja tiež nemám veľa času sedieť pri PC pečiem koláčiky 😉
som šikovnejšia ako rúra.A rúra nestíha piecť tak som sa rozšupla a teraz akurát čakám 😒

dioliana1
20. dec 2009

mne sa nexce piecť
😖

dioliana1
20. dec 2009

asi bude len narýchlo nejaká piškota 23.12. večer 😀 😀 😀 😀

magimary
20. dec 2009

ahojte, definitívne dopečené... 😵 😅
chlapci išli tiež až teraz spať, lebo mi neskutočne chceli pomáhať...celý deň sa na to tešili a poobede sa nedalo,
keďže treba zase využiť aj náš cca dvojdňový sniežik 😵 (boli sa s babkou sánkovať, tobi samozrejme otestoval aj trvácnosť svojej nohy (spadol a skoro si vraj zlomil, teraz tam má opuch a oooooooobrovskú modriništo 😲 🙄 😨 , tak som mu to natrela Heparoidom a snáď bude dobre) 🙄

inak aj tu mrazí, len tak praští (naposledy bolo okolo -10°C (čo je tu dosť rekordná teplota, ale teraz už môže byť aj menej).. a snežik sa zatiaľ príjemne drží...

a zajtra ma zubárka neminie... a ani vyťahovanie nerva-asi... 🙄 😨 🤐 ☹
idem pridať tuším nejaké fotečky z dneška... 😉

magimary
20. dec 2009

nerva=(skôr červa 😝 🤐 😅 ),ale teda lepšie: nervu...

najjulinka
autor
20. dec 2009

Koniec filmu.. .ten film je sila... nevidim ho prvýkrát... ale zakaždým je to rovnaká sila... ☹

cairka
20. dec 2009

tak sme si poplakali 😢 snád ľudstvo nezdementie natoľko, aby sa toto ešte niekedy opakovalo

magimary
20. dec 2009

čo to bol za film a o čom? 😕

najjulinka
autor
20. dec 2009

no krásne ste napiekli... aj ja sa teším, ked Lucka povyrastie a vytiahneme všetky vykrajovatka... ako decko som lubila vykrajovať... a mamka nam vykrojila podla želania čosi vždy... brat väčšinou auto, možno pripadne vláčik a ja si spomínam na vykrojene babatko v perinke 😵 😵 😵
Tento rok nevykrajujeme.. .lebo linecke som mala v plane s Lucinkou, ale dostla asom kilo hotových rôznych lineckých, takže to padlo... Ale zas teraz by si to ešte až tak neužila.. o rok aj keby sme 10kil dostali, tak budeme musiť už piecť....
My sme dnes nevianočne sa učili básničky a plno sme si ich len prečítali a povedali... A strašne poobede sa starala o Dominiku... Spravil akotrmelec... za nešné poobedie toho stihla nejak moc - nejak mi vyrástla pred očami v priebehu hodiny-dvoch ... moja zlatá malilinká Lucinka mi rastie do "velkej" Lucinky... Samozrejem ešte stihla pomáhať pri dávaní prádla do práčky a tak... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cairka
20. dec 2009

magi, všichni moji blízci..klasika, začiatok 2. svetovej a honba na židov...a tento teda sa venoval hlavne tomu angličanovi, čo pomáhal židovské deti dostať do anglicka

magimary
20. dec 2009

ahá, dík... 😔
ešte som to nevidela...
ale tematicky asi podobné ako "musíme si pomáhať"...

cairka
20. dec 2009

z čiech teda 😅

krásne fotky 🙂

cairka
20. dec 2009

no, Musíme si pomáhať je viac o tom čase vojny a toto bol ten úplny začiatok a potom až koniec...

najjulinka
autor
20. dec 2009

baby a nemate niektorá týždennik TÝZDEN s člankom Natalie Blahovej???? Ak ano, nemožte spraviť foto a poslať cez skype???

cairka
20. dec 2009

nemám veru 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre