Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenuska74
19. jan 2010

oni mi to poslali koncom novembra a hned som aj volala do návratu len tam sa to vlieklo
marketka hej prišlo nám rozhodnutie ale ja som si ho ešte ani neprevzala iba mm

lenuska74
19. jan 2010

marketka mám a do toho termínu musím stihnuť doniesť odvolanie aj ukončenie aktualizácie ale už nie sama ako pôvodne som začala ale aj mm čo bude další problém predpokladám pre návrat aj ked teta na úrade nevidí dôvod na preťahovanie vraj akrualizovať stačí jedným sedením

marketka1
19. jan 2010

lenuš na každe I.stupňové rozhodnutie z úradu je možnosť podať odvolanie
prevezmi si rozhodnutie pretože 3 deň po uložení na pošte platí fixcia doručenia rozhodnutia a začína TI plynúť doba na podanie odvolania v odvolaní By som argumentovala že toho času práve u nás prebieha aktualizácia prípravy..... za pokus to stojí skúsiť podať.

a v novembri Ťa vyzvali z úradu?

najjulinka
autor
19. jan 2010

atlantico mame aj my!!! moooože byť.... 😉

marketka1
19. jan 2010

julka ináč malá je tiež zlatá 😉

maznacik007
19. jan 2010

peg perego je dobra znacka.. aspon ja ju mam rada... aj inglesinu este inglesina zippy

lenuska.. rozhodne podaj odvolanie.. a uved tam normalne ze prietahy nastali na strane navratu atd atd.. a pritlacte na navrat nech sa rozhybu a do odvolania daj nejaku lehotu do ktorej to su schopni stihnut..

dievcice kupila som ninuse novu skolsku tasku... hama step by step diamonds.. za 15 eur u nas v meste...
povodne mala tasku po sesterke... /a uz sa mi zdala znosena... tak som myslela ze do druhej jej kupim tieto tasky stoja cca 90 eur min. a tuto som dnes objavila.. tak som taka rada...

maznacik007
19. jan 2010

jaaj a aby som nezabudla mali este jednu chlapcensku tiez za 15 eur.. ak by ste niekto potreboval... mali len tieto dva kusy za tu cenu.. lebo ze im ma prist nova kolekcia a musia uvolnit regal

najjulinka
autor
19. jan 2010

pre mna tiež PP a Inglesina su asi naj naj naj... proste to su značky... premakané... jasne, že žiaden kočík nemože mať všetko - že pevny , pohodlny pre dieťa, velke kolesa, zložený tak s rozmermi kabelky, ťažký do snehu, lahký do schodov.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale proste Inglesina a PP vie mať najviac výhod v jednom kočíku..... 😉 😀

najjulinka
autor
19. jan 2010

Ja teraz obzerám skrine - lacne, velke (vysoke) , lepsie policove ako na vesanie....... deckám na veci..... 😀 😀 😀

lenuska74
19. jan 2010

odvolanie mi poradila aj teta z úradu no musím to stihnáť od prevzatia do 15dni,
teraz je podstatné dotiahnuť aktualizáciu dokonca s oboma aj ked som ju začala sama a to ešte do termínu a ešte ak v návrate som kompetentnu ani nezohnala a na odkaz nereagovala ☹

marketka1
19. jan 2010

lenus teba vyzval úrad ešte v novembri?

lenuska74
19. jan 2010

hej vyzval som zabudla napísať prepáč 🙂

marketka1
19. jan 2010

pýtam sa lebo mňa nikto nevyzval a platnosť mi skončila 8.12.09 tak som to dnes celé všetko do istoty obvolala ako to je a mám už aj dojednané že k nám prídu dve žienky z úsmevu na pokec a vraj hotovo ale na to im treba papier z úradu.

mata2
19. jan 2010

a neni to tak ze vyzvu len tych ziadatelov,ktory este dieta nemaju...
a tych co uz dieta maju,a teda uz nie zapisani v zozname,uz nemaju preco vyzivat,tak proste nevyzvu?

magimary
19. jan 2010

no,mati, to by malo logiku... 😉 😎 🙂

marketka1
19. jan 2010

ale snáď by mali ukončiť žiadosť nejakým rozhodnutím keď sme ho aj pri zapísaní dostali veď všetko sa cez úrady rieši rozhodnutím,
a my s mm sme mali podanú žiadosť na osvojenie a Kubko bol zo zdrav. dôvodov prešupnutý na nosku takže nám sa teoreticky nevyhovelo podľa žiadosti ktorú sme si dávali.

marketka1
19. jan 2010

a v žiadosti sme mali uvedené tiež že chceme dve deti nie naraz ale s odstupom niekoľkých mes.(martin k nám prikvitol náhodou)

magimary
19. jan 2010

nechápem, prečo Kubka prešupli na NOS-ku?
ved ste ho dovtedy nepoznali, ani nie ste príbuzní, či? 😕
no, v takomto prípade sa vám vlastne nevyhovelo... možno je to fakt bordelom v papieroch na úrade... 🤐

marketka1
19. jan 2010

nie magi nie sme príbuzní len nám "zabudli ako si povedať aký je jeho zdr.stav" a tak nás sudkyňa do istoty kým sa neporieši tá chrbtica dala radšej z predosvojiteľskej staros. na nosku.
A noska nie je osvojenie forma ako pri pestunstve

najjulinka
autor
19. jan 2010

mne ten naš novorodenec velmi nespi
akože v pohode dieťatko,a el spanok jej nechyba...
sice dnes podvečer si zdriemla,a el fakt len zdriemla, žiadne velke spanie a to už dosť plakala, že je unavena,a le nie a nie hajať... ale to len chvilku a zas je čulá.... a ešte stale........

marketka1
19. jan 2010

tak poriadok tam asi veľmi nemajú.

dioliana1
19. jan 2010

juli asi moc podnetov má 😀 , to bude asi velká šikula ked jej nesmie nič ujsť, Naťa bola taká-mnuta pánku a už bola ako po noci čulá

mata2
19. jan 2010

juli a kedy das foto?
ci uz som ho zas zmeskala ako ralankine?

najjulinka
autor
19. jan 2010

nedam sem foto mati... proste už som mala velke halo, len koli tomu, že na urade si mysleli, že na nete je ine dieťa ake bolo..... nemam chuť pokušať...... aj ked čo ja s tým??? (bolo tam moje dieťa, ale netušili, že je moje - Lucinka, mali ho za ine dieťa - kolegynine v profi).. proste pani čo maju na starosti deti, tak ani nevedia ako tie deti vyzeraju... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenkove
19. jan 2010

ani ja som nevidela...

najjulinka
autor
19. jan 2010

mati takže skype alebo FB....

slinti
19. jan 2010

http://freitagova.blog.sme.sk/c/216808/Nechapem...

dakujem za socialnu politiku tohto statu....

lenkove
19. jan 2010

Juli 😕 😕

baby dakujem za kociky.. ten peg perego sa mi paci, aj farba.. len mi kazdy hudie ze si mam velke kolesa, nafukovacie k tomu zohnat.. ale toto co z neho vidim je super 😅 a ta skladnost!!! 😀

mata2
19. jan 2010

juli skype: mataja11

lenkove
19. jan 2010

Slinti,
dobre vyzeras... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre