Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
19. jan 2010

slinti... fuuha... tatiana by to mala stiahnuť asi ako predošlý blog.... takto kydať navratu na hlavu za ochotu 😒 😒 😒 píše moc zbrklo....

magimary
19. jan 2010

no, ten link... 😖 😔 🙄
ach..., ja nemám slov... a neprekvapuje ma to... 😒
a už dlho si kladiem tú istú otázku, že "NAČO"???
tá kampaň...

magimary
19. jan 2010

a leni, na Atlanticu nepotrebuješ ani veľké kolesá, on ti ide aj sám, v akomkoľvek teréne... 😅 😉 😎 , to je mercedes medzi kočíkmi... 😅

najjulinka
autor
19. jan 2010

na to, lebo eu da prachy na skolenie profi

lenkove
19. jan 2010

Magi
lebo na to prisiel prispevok z europskych penazi.. a nie na ine.. vies?

cairka
19. jan 2010

ten link je... ako zo života... 😒

magimary
19. jan 2010

jáj, to mi JE NOVINKA (!!!) 😠 😠 😠 😖 🙄
a opýtam sa znova NAČO???

lenkove
19. jan 2010

ja viem Mary /prepac za komoleninu/ ze to bola retoricka otazka 😉

najjulinka
autor
19. jan 2010

lebo sa takto z Eu preveksluje penež do SR..... a EU si chudaci myslia,že ked tolko deti v domovoch, že je malo zaujemcov....

lenkove
19. jan 2010

No Mary radsej sa nepytaj, lebo ti opat odpoviem 😀 😀
to fakt? mercedes? 🙂 tak jej napisem.. 😉 uz je neskoro
inak, volala som na ten modry s mackou pu a je po troch detoch, trosku poniceny, a na to dost vysoka cena.. 😕

suezana
19. jan 2010

Leni, nafukovacie sú super, ale je to len o zvyku, vôbec sa toho neboj. Len ak bývaš v teréne 😉 A ja som mala aj defekt na naf. kolese, musela som ísť na troch dať to lepiť 😀 taký mladý mi to robil, sa hanbil...Aj ja...

lenkove
19. jan 2010

z toho modreho mi poslali foto dalsie 😉
Suezana, no dam na vas.. 😉 ak budem mat kolesove problemy idem k vam a beriem si tvoj kocik 😀 😀 😀

magimary
19. jan 2010

tak to fakt, po troch deťoch? vysoká cena... a na ktoré atlantico by si sa ozvala? na to červené?

ja nafukovacie nechcem, deravia sa... a sú menej lokomočné... 😅

suezana
19. jan 2010

Kedykoľvek 😀 no idem na nočnú pa-pa

najjulinka
autor
19. jan 2010

Ja tiež nafukovacie nemusim... 😖 Ale mame jeden kočí s nafukovacimi.. len nie je čas ho dať dokopy..... 😒 lebo to nie je len tak zjavne... .

lenkove
19. jan 2010

http://deti.bazos.sk/inzerat/2591012/kocik-Peg-...

mary, na toto.. poslala som sms, je uz neskoro.. zajtra by som ho v ba aj vybrala 😀

slinti
19. jan 2010

Lenkove, dakujem, ja som ten snehuliak...
Nekazi meno Navratu...ale statnej socialnej politike a ta si ine ani nezasluzi.
Co si zasluzi ten, co ublizuje detom.

magimary
19. jan 2010

to by bolo super, leni... 😅 😅 a ešte sa ti zmestí do auta? 😨 😀

alik87
19. jan 2010

mary myslis ze to v pd bude rychlejsie? su tu sice aj tri detske domovy v okoli ale clovek nikdy nevie kolko ludi robi pestunov... 😒

magimary
19. jan 2010

nehovorím, že rýchlejšie, ale podľa mňa by to mohlo byť minimálne svižné... 😉 🙂
neboj sa času vopred... ak už budeš mať prípravu, až vtedy začneš čakať...

najjulinka
autor
19. jan 2010

slinti Navrat tam spomina ako dačo spravil tak ako sa nema.... spravil to pre dobru vec,a le to su veci čo sa nezverejnuju....... na pripravu musia mat akreditaciu a vseličo možne a zbytočne im robiť takto problemy........ jasne, že všelikde sa oči privieraju pre dobro veci, ale robí sa to medzi štyrma očami a nie na svetle sveta..... hlavne ked to vooobec nie je koscher....

alik87
19. jan 2010

no ved zajtra chcem ist pre ziadost a k doktorke tak par veci uz budem mat za sebou.... uz aby som mala doma aspon jedno babo...

slinti
19. jan 2010

Je jasne, ze bez OZ by to bolo ovela horsie, no stale je vela prace a musi sa o tom diskutovat, aby sa veci pohli dopredu.

lenkove
19. jan 2010

Mary, ved je malyyy 😀 a super skladny.. uvidime.. ale neviem ako ho vyzdvihnem... oni su v praci ja len prechadzam..

magimary
19. jan 2010

leni, ale ty máš predsa plné auto 😅 (hod linky, čo si nakúpila, nech sa nabažíme 😅 )
napíš im, nech si kočík vezmú do práce a tam si ho vyzdvihneš 😉 ,ľahké nie? 😀

lenkove
19. jan 2010

Mary, nestras.. to sa jeden kocik nezmesti?? 😀

thera1
19. jan 2010

ahojte,,,,leni kukala si na mimibaz aj aukcie? niektoré sú zaujímavé...

lenkove
19. jan 2010

Mary, idem po muza, je na pive s kamaratmi 😉 😉 a linky niekedy hodim, mozno aj rovno fotky aj s osobnym obsadenim 😉 😉

lenkove
19. jan 2010

thera, slinti, dakujem za linky 😉

zicon
19. jan 2010

Tatia by blog nemala stahnut, mne dnes bolo na grc na UPSVAR v Ba, ked som videl letak Usmevu a USPVARU o profirodinach, ake je to super, a pritom chybaju deti. Co takto im na nastenky zacat priliepat blogy, a skusenosti buducich a sucasnych profi z riaditemi DD, a jak to vlastne funguje v reale.

Ja viem moze to poskodit system profi rodin, ale co uz na tom ked tento system kolabuje. Profi rodiacia bohuzial niesu zamestnanci ale otroci za almuznu. Ak neposluchaju na slovo su bez moznosti prepusteny. Maju horsiu poziciu ako sluha v stredoveku. Ja sa na toto uz nemozem kukat.

Proste profi nefunguje vobec tak ako by malo a pokial budu o profi rozhodovat riaditelia DD, tak to fungovat ani nebude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre