Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
8. feb 2010

jeeeeej magiiiii teraz to vidiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
supeeeeeeer sa straaaasne tesiiiiiiiiim fantastickeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som v to pevne verila ale aj tak som sa strasne baaala!!!!!!!!!

martina_maxian
8. feb 2010

ahojte,, brulka, magi, rada vás vidím... 😵 😵 😵 😵 😵
Magi a ja som ti hovorila, že to inak ani dopadnúť nemože... 🙂 🙂 🙂 zo srdca GRATULUJEEEEEEEEM!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laculik
8. feb 2010

huraaaaaa magi, asi odleteli na Mars, mimozemstania. ale chvalabohu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
tatianna, a nemas niekoho napr. v TV Markiza, alebo niekde inde? To casto pomoze....

tatiannna
8. feb 2010

fíha, tak to nemám teda...ale neviem, či by to pomohlo, lebo ich postup je zákonný, som v skúšobnej dobe a hotovo...

maznacik007
8. feb 2010

magy super... teray este odratat dni do zapisania do zoznamu .... gratulujem...

ralanka
8. feb 2010

magy supeeeeeer!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Gratulujeme a držíme silno palce nech to dobre dopadne 😉 😵 😵 😵

brulka
8. feb 2010

ahoj matka! ahoj laculik! vas som taaak strasne dlho nestretla! ako sa mate? co deturence? co certici? a tornada?

brulka
8. feb 2010

musime dat zase nejake stretko! ale take co aj vyjde! nase posldene nejak vzdy skrachovali ☹

marketka1
8. feb 2010

magi GRATULUJEM ja som Ti vravela že tá potencionálna mama mala rozum a srdce na mieste. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už len vydržať chvíľku a bude VÁŠ. 😉 😉 😉 😉 😉

smejka
8. feb 2010

mary tesiiim sa velmi 😵 ...vsetko ma svoj zmysel 😔

laculik
8. feb 2010

tatianna podla mna to vzdy pomoze a hlavne ide o deti a ich osudy....
brulka ja tak nestiham, ze az 😠 😠 😠 . milion krat ma napadlo ze sa odstahujem niekde na lazy a nebudem sa za nicim nahlit. ale to by asi tornado nechcelo ist so mnou 😝 ... slniecko by bolo spokojne vsade 🙂 , no a mm sa chce na starobu na samotu odstahovat, cize by len trochu skor zbalil kufre 😅 ....
a vy ako?

janivonbenji
8. feb 2010

magi,
super, hrozne sa teším !!!!!! 😵 ...jedna z mála pozitívnych správ, ale aj jedna je v tejto dobe veľa !!! 🤐 ...nech vám to všetko dobre dopadne...

brulka
8. feb 2010

laculik no my dobre priam vyborne a ked sa to tu uz hemzi dobrymi spravami tak aj ja sa pochvalim - som tehotna - 10-ty tyzden. aj sa bojim nahlas hovorit ale uz to asi nevydrzim 😵 😵 😵 jaaaj baby 🙂 🙂 🙂

no nejak to takto vypalilo hoci sme s tym uz velmi neratali tesili sme sa na nase adopciatko a zrazu BUM ani som vlastnym ociam verit nechcela 😉 . dufam ze to nezakriknem takto verejne 😅 . zatial sa tesime len velmi opatrne 🙂

smejka
8. feb 2010

brulka krasa 😵 ....blahozelam 🙂

ralanka
8. feb 2010

brulka super akosi v poslednej dobe je tých dobrýcxh správ čím ďalej tým viac a to je dobre 😵 😵 😵 😵 😵
tak gratulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ralanka
8. feb 2010

ahoj smejka a vy ako ako to pokračuje s úradmi?(ten boj ) ak nechceš verejne napíš IP ak chceš 😉

brulka
8. feb 2010

baby dakujem 😉

laculik
8. feb 2010

jeeeeeeej brulka, tak to je pozitivne!!!! aspon mozete druhe zobrat do pestu 😀 😀 😀

janivonbenji
8. feb 2010

brulka,
opravujem ...druhá super správa !!!!! držím palce a nech vám všetko dobre dopadne !!!! 😉

cairka
8. feb 2010

jéj, magi, brulka, gratulujem 😵 😵 😵

magimary
8. feb 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ď 😵 A 😵 K 😵 U 😵 J 😵 E 😵 M 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 V 😵 Á 😵 M 😵 !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brulka
8. feb 2010

jaaaj dufam ze hej - no pevne verime ze vsetko dobre dopadne i ked strach je velky 😉 😵 🙂

hej druhe je vlane adopciatko - len neviem teraz ci volat na urad ze je nova situacia a nechat proces stopnut alebo povedat az keby nahodou zavolali ??? zavolat mozu aj zajtra.

ja mam ku vsetkemu vysoky krvny tlak - takze to asi nebude cele taka sranda - no bojim sa fakt dost - som na rizikovom. takze vziat si teraz dietatko na ktore sme tak dlho cakali a potom odist lezat nedajboze do nemocky alebo ktovie co nas caka. no rozhodli sme sa ze adocpiatko musi prist az po porode. dovtedy si na to netrufam 😔 . len neviem ako postupovat. som pocula ze sa da stopnut na dva roky? ralanka to tu raz riesila...

martina_maxian
8. feb 2010

brulka, no veľmi rada sa s tebou stretnem, ale som na tom z časom tak nejak na veľmi tesno,,, a to som aj výpoveď z práce dala a stále nestíham,,, Tento týždeň som bola u rodičov na Liptove, tak tam som si trochu oddýchla.... 😉 😉 😉
a aj keď ja už tú správu viem nejaký čas, aj tak ti brulka z celého srdca gratulujem,,, Nech to všetko krásne prebieha... a ubieha.. 😉 😉 😉

laculik
8. feb 2010

nikde nevolaj. vsetko sa ukaze... a zastavit to mozes az ked zavolaju....
inak poznam jednych, co si adoptovali a splodili naraz (o com nevedeli samozrejme) a maju 8 mesacne ado a teraz rodila bio....

maznacik007
8. feb 2010

brulka ... jeej super uz si sa prezradila... tesim sa s tebou... uzivaj si tehu.... zatial neries keby volali to este nic neznamena... potom povies ze teraz nechcete ze po porode uvidite ako budete stihat a tak... oni to pochopia...

ja sa pridavam k nestihackam.... lucia, tusim aj ja by som sla na tie lazy... a hned

brulka
8. feb 2010

dik laculik hej tak mi radia - tak asi tak spravim 🙂

fiiiha to je super 🙂 len my mame v ziadosti do roka - to u nas by asi skoro dvojicky boli 😀 😀 😀
ale bez srandy netrufam si na to s tymi zdravotnymi problemami co mam takze to chce klud a vydrzat do 09.09.2010 to je nas porodny termin 🙂

magiii hore sa volakomu podakuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ralanka
8. feb 2010

presne tak laculik ti dobre radí a ja som uviedla príklad že tí čo nás predbehli tak si to potroch rokoch rozmysleli že už majú ideálne podmienky a chcú bábo takže to môže byť individuálna doba a nevieš kedy to príde takže to stopni až tesne pred porodom ak sa ozvú ja by som to neriešila ešte nevieš ako to bude prebiehať možno bude všetko ok a nepojdeš do nemocnice tak môžte mať aj adopčiatko a ak by si si to rozmyslela v poslednej chvíli tak až potom stopnúť teraz určite nie 😵 😵 😵 😵

brulka
8. feb 2010

jaaaj no skoda ale je mi jasne ze den ma len 24 hodin - ja zas prespim denne tych 12 hodin takze tiez moc casu nemam, ja som sa z prace chcela uliat 😀 esteze teraz mame toho menej inak neviem neviem asi by som bola na PN-ke 😅

martina_maxian
8. feb 2010

baby, ja už som pomaly aj na lazoch, ale nepomáha to,,, vobec 😀 😀 😀 😀

brulka
8. feb 2010

mata no ved hej nepomaha ked mas certikov so sebou - ale to su tie najkrajsie nestihacky ake len mozu byt. horsie je ked je stres v praci - to je potom des 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre