Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
9. feb 2010

jéj, maznáčik, to by bolo super

leni, no ako s malou. ak plánuješ ísť behom, tak malú dáš do nového babyvaku a dáte si cezpoľný beh 😝 😀 😀

laculik
9. feb 2010

cairka, to ti teda vyslo to: zilincanky a okolicanky 😀 😀 😀 . pochadzame povodom zo ziliny a priezvisko...jaj az ma hrklo 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. feb 2010

laculik tiež som si hned na teba spomenula......

laculik
9. feb 2010

inak som uz aj ja na facebooku opat, cez Juli si ma mozete vyhladat... fotku mam identicku 😉

najjulinka
autor
9. feb 2010

Idem asi do hajan. Ja som od šiestej na nohach.. ked si dobre pamaam, tak aj v noci ktoresi dieťa bolo hore... Baby ja už ani netušim čo kedy... 🙄 🙄 🙄 Lucka poobede nespala voooobec... Doobeda som s velkačkami absolvovala velenakup mliek a kaší v DM drogerii....
Takže dobru noc........ Ešte v noci Domča bude pýatť asi flašu 🙄 🙄 🙄 🙄

lenkove
10. feb 2010

dobre ranko, my sme vstali az o pol siestej!!!! 😵 😵 😵
davam foto na FB 😉

lenkove
10. feb 2010

aha, este len cosi instalujem.. FB celkom novy, no casom daaaam 😉

tatiannna
10. feb 2010

bré ránko, ten nový fb je otrasnýýý

mata2
10. feb 2010

ahojte,
magi,super 😵 😵 😵
brulka,gratulujem 😵 😵 😵

vcera som musela naklusat na obecny urad,lebo upsvar im poslal ziadost o presetrenie bytovych pomerov...akoze nechapem preco,lebo par dni dozadu tu boli zo socialky a pytali sa ma vsetko to,co som teraz na obecnom musela zopakovat... 🙄

brulka
10. feb 2010

ahojte!

leni krasne fotocky si dala na FB. si krasna mamina - slusi vam to spolu s ivankou 😵 😵 😵

mata dakujem 😵 . no tie urady to je des 😠

marketka1
10. feb 2010

Ahojte a pekný slniečkový deň prajeme. Aj ja som niečo našla.
http://www.mecem.sk/rpa/?id=education&lang=slov...

maznacik007
10. feb 2010

dievcata bola som mimo netu... uz som spet... cairka napisem ti zajtra kedy presne tam budeme... cislo na teba mam
Lenka to by bolo super keby si aj ty mohla...

brulka sa si nahod k niku tt v nastaveniach si daj datum porodu... mne sa to tak paci ked su pri mene tie tt 😀

aj ja ficim na facebooku...

mata2 nechapem ze co kontroluju... ake bytove pomery.. ked tam boli... no to je byrokracia...

yukki
10. feb 2010

No, zaujímavé články...Kurnik za dva roky sa bduem musieť aj ja rozhodovať...čo so školskou dochádzkou.
😒 🙄

cairka
10. feb 2010

maznacik, nemáš, mám nové, pošlem IP.

tie články fakt sila 🤐 yukki, ešte pred 2 minútami som bola presvedčená, že veve pôjde do školy až o 3 roky, až ked si napísala som si to prerátala 😅 😀

mata2, to je divné 😒 niekto sa nudil...

saskah7
10. feb 2010

Ahojte vsetci, ja sa len chcem predstavit, kedze vam tu budem trochu nakukat, nakolko silne zvazujem pracu profimamy. Pozvala ma sem Magimary, s ktorou som sa osobne stretla. Tymto jej chcem zagratulovat k vitazstvu ohladom pestunstva. Tesim sa s vami. 🙂

magimary
10. feb 2010

ahoj saši 🙂 !
tu si všetci tykáme, takže budem i napriek nášmu prvému formálnemu vykaniu tykať, OK? 😉 😅
no, máš čo čítať... 😉
a ak chceš, tak aj sa pýtať na čokoľvek... 😉

magimary
10. feb 2010

a dík za blahoželanie...
no, nie sme ešte na konci,
takže zatiaľ sme vyhrali len jednu bitku, nie celú vojnu... 😕 😔 😉

brulka
10. feb 2010

magi ved hej ale tato bitka bolo prve velke vitazstvo. teraz to uz zvladnete celkom isto 😵 😵 😵
a ako dlho budete muset este cakat vlastne?

saskah7
10. feb 2010

Ja sa stale zmietam medzi obrovskou tuzbou pomoct niektoremu dietatku a obrovskym zhnusenim nad byrokraciou az vyslovene zlobou niektorych ludi a bolestnymi lekciami (vid napr. Tatiannna ☹ )

marketka1
10. feb 2010

vitaj saskah 😉 a nechceš radšej skúsiť pestúnstvo?

cairka
10. feb 2010

saskah, ahoj, držím palce, aby ťa vôľa bojovať za deti neopustila 🙂

tatiannna
10. feb 2010

ja sa napriek týmto negatívnym skúsenostiam nevzdávam...možno to takto malo byť...možno je to osud tých detí...ono faktom je, že my sme do toho išli po hlave, plní ideálov, nadšenia, nepremýšľali sme veľmi...vzali sme si dve veľké deti s neskutočnými poruchami učenia, ktoré si za sebou ťahajú svoju minulosť, návyky, na výchovu je už neskoro, ťažko premazať to, čo sa naučili a čo si nesú v genetike... všetok, všetok čas sme im obetovali, raz sme boli v kine odkedy sú u nás, aj to bolo hororové, museli sme bežať domov...a bez ohľadu na to, koľko hodín sa s nimi učíme, majú päťky,učenie ich nezaujíma, nebaví, majú v paži...týmto len chcem povedať, že aby ste do profi nebrali takéto staršie deti (naše 10 a 11), lebo tam sa toho už veľa nedá...keby bol jeden, tak v pohode...keby aspoň obidvaja nemali také ťažké poruchy učenia, tiež by sa to dalo...ale my sme si včera uvedomili, že nás to likviduje, že je to pre nás priam psychoteror...ťažko sa to vysvetľuje takto, keď s tými deťmi nežijete 24 hodín denne...proste sme narazili na realitu...

napriek tomu do profi ešte pôjdem, ale úúúplne určite len jedno dieťa a malé...

saskah7
10. feb 2010

marketka, dakujem za privitanie... do pestunstva by som mozno sla v pripade ako napr. magimary, ale prioritne nie... chcela by som radsej male deticky, babatka... tiez si moc netrufam na problemovych skolakov... zatial si nie som totiz uplne ista, ci to celej nasej rodine bude vyhovovat dlhodobo, ako by to bolo v pripade pestunstva (mame 3 deti - 9,7,3), musela by som si proste byt ista po nejakom case, ze drobec k nam vsetkym zapadne az do 18-stky... chcela som prv skusit profi a potom nevylucujem aj pestu, keby som uz vedela, o com to cele je...
inak, pisala som pred 2 dnami do navratu, kedy maju najblizsi kurz, ale nikto sa zatial neozyva ☹

tatiannna
10. feb 2010

skús zavolať na infolinku, tam ti hneď povedia, alebo zistia...ale mávajú to 2x do roka, ja som bola začiatkom novembra a teraz by mal byť myslím v apríli vraveli...
z ktorého si kraja?

saskah7
10. feb 2010

BA kraj, PK okres

tatiannna
10. feb 2010

aha, tak to si kúsok južnejšie odo mňa...a máš nejaké info o tom, že by vo vašom kraji brali profi? ja si akurát píšem žiadosti 😉

najjulinka
autor
10. feb 2010

tataianna my sme to mali doma... ale akurát, že sme potiahli riadne dlho.. .zažili si aj vvyhražky (o zabití), kopance (doslova) a všeličo.......... 10 a 11 su este malinou.... akokolo 13-14 začína riadna sranda..... 😖

najjulinka
autor
10. feb 2010

a este k tomu ked decák sa "pomyli" v bydlisku biomatky a býva vo vedlajšej ulici miesto na druhom konci mesta a pomylia si aj datum poslednej navstevy biomatky..........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre