Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
23. mar 2010

natia u nas takisto nadavka 😉

maznacik007
23. mar 2010

brulka tak ako sa mate s babulkom?

brulka
23. mar 2010

ahoj marketka 🙂 dobre sa mam sme boli na dovolenke pozriet kamaratku v mnichove. a bolo uzasne lebo pocasie lepsie ani nemohlo byt. bolo krasne vidiet alpy a slniecko svietilo cely vikend 😵 . takze mam sa super som oddychnuta aj cestu som zvladla na jednotku 😉 . a dalsia cesta uz asi tak skoro nebude vzhladom na rastuce brucho 😉 . a cez vikend asi idem na ten ultrazvuk a tak velmi dufam ze nam povedia ci cakame dievku alebo chlapca 😵
a vy sa ako mate ste zdravi? co mate nove?

ralanka
23. mar 2010

to je super bruli že je všetko ok tak sa držkajte 😵 😵 😵

brulka
23. mar 2010

ahoj maznacik 🙂 my dobre rastieme uz mam riadne brucho a pribrala som uz 4 kila 😅 budem musiet hamovat inak zo mna bude ine monstrum 😀 . a vy ako co mate nove?

brulka
23. mar 2010

ralanka dakujem 😉 a matusko ako sa ma? kedy das zas nejake fotocky som zvedava 😵

ralanka
23. mar 2010

bruli fotečky sú v uzamknutej téme tak si kukni a má sa suprovo aj sudkyňa ho chválila aký je pekný 😉 😵

lenkove
23. mar 2010

Mary, k vysavaniu : ty mas oci na medziriadkovanie ako rys!

Brulka, ahoj ahoj! ja som veru uz myslela., kde si tak dllllhoooo 🙂 🙂 foto, aj nasej, v tajomnej komnate...

magimary
23. mar 2010

bruli ahoooo 😵 😵 😵 😵 ooooj!!!
som myslela, že už si po usg a už som nakúkala, či vieme pohlavie... 😅 a ty ešte len ideš... 😅
ale hlavne, že si to užívaš a máš sa super! 😵
a fotky si nájdeš v našej súkromnej skupinke, pridám ťa... 😉

magimary
23. mar 2010

už si..., tak čítaj, čítaj a obdivuj (fotečky)... a pri čítaní si zase na chvíľu daj ružové okuliare, budeš ich miestami potrebovať... 😔

brulka
23. mar 2010

dievcata a ako sa dostanem do tej tajomnej komnaty ???

ralanka
23. mar 2010

bruli súkromné témy a tam prišli k nám (medzi riadkami) založila megi 😉

ralanka
23. mar 2010

bruli dúfam že som to poslala tebe na FB anjelika tehotnosti nech ťa opatruje 😉

brulka
23. mar 2010

ralanka dakujem si zlata 😵 idem cumnut teda aj facebook - tam velmi nechodim 😉

brulka
23. mar 2010

tak prave lustrujem tu tajomnu komoru - precitala som si prve dve stranky a magi mala si pravdu 😔
ale fotocky ste popridavali krasne 😵 😵 😵 matusko je aky sikuliak - na tak malinke babo vyzera velmi vyspelo - no proste kukuc sikuliak 😵 a mala ivka tiez 😵 😵 😵 aka jemna motorika ako vie pekne papkat 😵 najprv prestuduje a potom zakusne 😉 . co vy s nimi robite zenske ze takto napreduju ako rakety ??? 😀 😀 😀

lenkove
23. mar 2010

Brulka,
ty si zlatuliak 🙂 ale mne robi jemna motorika starosti, Ivi si cmule ukazovak, dava do pusy celu pasticku. a potom nim, ako sa mi zda, aj menej pracuje.. aj sosovicu prebera pastou 😕 je mi jasne, ze na to, aby iste veci zvladla (obracat stranky, vytahovat drievka) musi ukazovak vyuzivat, ale aj tam si vie pomoct pastou.. a veru neviem ci to s tym cmulanim nesuvisi..

brulka
23. mar 2010

ale leni na tej fotke to vyzera prave naopak ze si veci vie pekne chytit s pouzitim palceka - poprevracat - prestudovat a spapkat 😵 🙂 😀 . mozno ju sosovica nezaujima tak radsej do nej placne pastou ale taky roztek mnam tam sa oplati popracovat ruckami a poprevracat je to zaujimave a da sa to skonzumovat - no myslim ze ivka vie co robi 😉 . a s kockami sa hrate? rocne babo by malo vediet ulozit na seba dve kocky. ale to ma ivka este cas 😉

magimary
23. mar 2010

bob - Dnes o 16:32
odpísal (na moju prosbu, aby boli deti v pase nejako logicky utriedené):

magimary: uz to utriedenie deti riesi kolega. Bude to podla veku dietata.

---
🙂

natia
23. mar 2010

už to aj je podľa veku 🙂

magimary
23. mar 2010

super! 🙂

natia
23. mar 2010

Magi ale len tvoje deti 😀 Najjulinka ich má rozhádzané furt 😀

magimary
23. mar 2010

čožéééé???
to fááákt??? 😅 😀 😀 😀 😀
😀 idem to skontrolovať... 😀

magimary
23. mar 2010

ozaj máš pravdu... 😅
asi už chceli mať odo mňa pokoj 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. mar 2010

no asi idem reklamovať 😠 😠 😠 😠 jemu sa tie 8 detne nechcu triediť, tak sa necha prosiť od každej zvlast asi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
23. mar 2010

Mary 😀

Brulka, no dve kocky na seba nedame, mame smytklave male kocky 😉 ale kocku na nieco ine, na take nadobky mensie do piesku, vylozi, ked jej ukazem co od nej chcem.. sikovna je az-az najma na jedovanie sa 😅 😅
a ja jej tu sosovicu davam tiedit surovuuu 😀 ako popoluske 😀 len striehnem, aby nejedla 😀

najjulinka
autor
23. mar 2010

ale mam to aj ja podla veku.. .čo ma tu kto šalí....

natia
23. mar 2010

no už áno...asi to robia postupne 🙂 a Magi museli umlčať prvú 😀

najjulinka
autor
23. mar 2010

ale paci sa mi že su pod sebou... a nie kao predtým, že to pisalo za sebou a bolo to rozhádzané.. .teraz je to lepšie

ralanka
23. mar 2010

baby možno blbá otázka ale aké hračky môžem kúpiť malému hrkálok má veľa ale podľa mňa na 3 mesačné už treba aj neaké tvary aby si vedel chytiť a aký materál diky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre