Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
26. jún 2009

mne povedali, že sud napiše čo chce... a mne sud nenapisal... 😀 akože kocurkovo...

lienocka235
26. jún 2009

bebe gratulujem....

inak ja som tyh 12 deti nepochopila? vysvetli mi niekto. nech nie som ako... 😨

yukki
26. jún 2009

BeBe!!!!!!! gratulujem! Ale tie otázky boli...mimoriadne divné! Teším sa veľmi, že to vyšlo.

mata2
26. jún 2009

Ahojte,
bebe gratuljem 😵 😵
magi ip

magimary
26. jún 2009

ip mám a

bebe gtatulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém!!! 😵 😵 😵
a normálne sa rozhodujem, že tuším pôjdem robiť sudcu aj ja... ( 😀 😝 😠 😀 ), keď tam môžu sedieť takí komententní ľudia, ako ten váš sudca... 😖
bebe a potom budú nejaké fotečky, však? 🙂

aj u nás sa lúčia predškoláci-dnes o štvrtej...ale nás sa to ešte netýka 😅 😎

bebe73
26. jún 2009

baby cafte, som tu zas.... isla som na preventivku na sono prsnikov - ponahlala som v tomto dusne, lebo som samozrejme nic nestihala a ja som objednana az na pondelok!!!! NO INFARKT 😝 tak sa tu idem ukludnit - mam celych 10 minut, kym zacnem zase stresovat 😉

lienocka, Yukki , mati - dakujem 😵

lienocka k Tvojej otazke - cital si o bio rodine a nie o nas..... a nejako sa mu to dalo dohromady 😅

bebe73
26. jún 2009

magi dakujem 😉

vies ze aj ja som rozmyslala, ze keby som raz prisla do prace takto "pripravena", ci by mi to preslo.... ale ako hovorim - na zaver sa zo sudcu vyklul velmi mily pan - aj sa usmieval aj zartoval - mozno ho ozaj boleli zuby (a nezaberala tabletka - co my mozeme vediet).... ale mohol to povedat na zaciatku, ze ho bolia zuby 😉

fotocky budu - len este bojim bojim 😵

bebe73
26. jún 2009

baby ja budem straaaasne slzit na tej rozlucke - krpci uz dnes isli do skolky so skolskymi taskami rano a mne bolo do placu. A kuknem na pani ucitelku a ta slzy v ociach..... aaaaach jo....... som cela rozcitena.....

bebe73
26. jún 2009

tak nic - ticho je tu - idem chystat na tu rozlucku.....majte sa kraaaasne! 🙂

magimary
26. jún 2009

jaj, bebe...
jasné, že milý pán...ale tie vedomosti...že prečo predosvojireľský?! apod... 😕 , milý môže byť, ale mal by byť aj znalý zákonov...
aj mňa bolia zuby a ešte aj uši ( 😲 🙄 !),a le netrepem také hlúposti namiesto znalostí, v ktorých by som mala naopak excelovať...!!! a milá som aj ja (niekedy 😀 ), akže sudkyňu by som zvládla... 😀
a vem, aké to je srdcervúce... ako vravím, nás sa to ešte netýka a prežívam (už len tú predstavu!) riadne...
skrátka, ja sa na to necítim..., že mám byť mamou školáka (a zrejme hneď dvoch naraz! 😅 ) 😲 😀 😀 😀
a to si ešte predsavujem len ďalší zápis na budúcu jar...snáď do bud. roku dozrejem... 😅
bebe, a to ste boli kde na súde? 😕
aby som vedela, kde budem pracovať 😀

lienocka235
26. jún 2009

my sme mali rozlucku v stredu.. tiez to bolo krasne.... a aj slzicka bola.. 😉
bebe dakujem za vysvetlenie... 😉

smejka
26. jún 2009

bebe blahozelam 😵

mixka
26. jún 2009

bebe, ten bol urcite totalne zhuleny 😀 😀 😀

tak sme boli vonku, ale je pod mrakom a straaasne dusno, to ja nerada take pocasie 😖 ale som krpky utahala, pekne celu cestu na ihro a aj domov pesi 😀

mata2
26. jún 2009

u nas uz prsi 😝

mixka
26. jún 2009

no teda, to bude asi aj u nas ☹ poobede mam ist s krpkami k mojej mame, nech sa zabavia, tak snad nebude lejak a nebudeme trcat doma ☹

lienocka235
26. jún 2009

ok. kocky odchadzam z prace... tak pekny zvysok dna.. v senci ze sa rozprsalo tak neviem neviem ako karneval.. 😨
smejka ako? ked ti pribudnu tt?

mixka
26. jún 2009

uz leje aj v dubravke 😖

rita55
26. jún 2009

bebe gratulujem 🙂 🙂 🙂 vysvetli mi niekto,preco to tak trva?Ved kolko je odvtedy ako mala bebe interakcie?

magimary
26. jún 2009

juli, pre teba:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6092715
nie je tam napísaná značka, ale vyzerá ako Inglesina a je z východu a možno by ssi sa ešte dohodla na lepšej cene... 😕 😉

aj tu už začína pršať, akurát, keď máme ísť do škôlky 🙄

magimary
26. jún 2009

riti, ale u bebe to bolo maximálne komplikované...
komplikovanejšie, ako pri bežných "komplikáciaách"... 😖
ale teraz už snáď ozaj porodia... 😉 😵
a bez prenášania...

najjulinka
autor
26. jún 2009

dík za link mary.. .už som jej napisala... aj svoju predstavu ceny 😅 Ma asi vysmeje... 😅

mixka
26. jún 2009

juli, napisala si jej, nech ho da zadara 😀 ???

magimary
26. jún 2009

no, juli, ja si zas myslím, že za to aký je "vylíznutý" by mohla ísž dole z ceny aj o 1000-2000sk,-
nwbyť Teba, tak ho podľa mňa (za takú cenu) nepredá... 😅 😉 😀

magimary
26. jún 2009

každopádne som zvedavá, čo Ti odpíše... 😉
ale teraz už naozaj letím do škôlky...
ideme sa lúčiť... 😅

najjulinka
autor
26. jún 2009

ja mam inzerat, že taký kočík kupim a ponukli mi ho za 160€... Zjadnala som na 110€, ale zatim nkcem ani za 110 😝

vivien2505
26. jún 2009

bebe blahoželám vám, nech sa vám darí 😵 😵 😵

pimpa
26. jún 2009

ahojte, dnes sme boli nakupovat plienky a nutrilon v Madarsku. Patko vsetko samozrejme zas prespal schovany pred svetom v manduci 😉 Nakupom sme usterili 500 sk 😀 😀 😀

mayap
26. jún 2009

bebe aj ja sa pripájam k blahoželaniu... 😉 😵

pimpa, paťko je malý cestovateľ...

my sa chystáme zajtra na výlet. z mužovej roboty každoročne organizujú deň detí ( s mesačným sklzom 😝), a tento rok to má byť na kúpalisku...
som ohromne zvedavá aké bude počasie...

v pondelok má maťko rozlúčku so škôlkou... zaszíme... a hurá škola... 😝

mata2
26. jún 2009

ozaj magi,ako dopadla IA z biomatkou?prisla vobec?

lenkove
26. jún 2009

ahojte

ja cakam o hlada na muza v jeho praci, kym sa vymota zo sustruhu 😀 chceme ist do mesta na koncert a on si (v sustruhu 😀 ) strasne umazal tricko, pojdem s prasiatkom 😀
a co sa nas tyka, tak v utorok mame poslednu pripravu (hadam) a stale dumam ake si upravit poziadavky, ci si nedat aj surodenecku dvojicu.. teta nam povedala ze s nasimi poziadavkami (kazde dieta bez trvaleho postihu) ma pre nas dieta dost skoro 😀 ale my s nim ratame az o rok - tak vyslo 😕 myslite,ze im to mozem povedat? 😀

inak, blahozelam BEBE!!!

a vsetkym mamam prvacikov krasne prazdniny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre