Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natalia_blahova
6. máj 2010

Ahojte!
Mary, ty si teda iná raketa. 😀 Pekne si mu nandala. Tak mu treba! Som zvedavá, či bude mať odvahu ešte odpovedať.
Katarina, najlepšie je priamo zavolať. Viem s istotou, že Návrat robí aj individuálnu prípravu, kde si môžete priamo doladiť termíny so školiteľmi. Neviem ale, či je niekto z Úsmevu alebo Návratu pripravený pracovať 7 dní v týždni. 🙂
Marketka, mám pre ľudí pripravené bianco papiere na predbežko, ale dá sa to jednoducho zmeniť. Prepíšeš iba nadpis a na konci rozsudok z "predbežné opatrenie" na "nezrušiteľnú osvojiteľnosť". Pošlem Ti to? Odporúčam dokladať všetky kópie tak ako pri predosvojiteľskom.
Keby dačo natalia.blahova@anr.sk 😉
Musím utekať. Majte sa krásne.

p.s.: tie geminky sú nádherné! 🙂

cara5
6. máj 2010

Ahoj Kati, my sme robili v Usmeve...neviem ci sa da aj cez vikendy, ale skor myslim, ze nie ☹ my sme sa na nultom stretnuti vsetci stretli a museli sme sa dohodnut na jednom dni v tyzdni, ktory den sa budeme stretavat a o ktorej hodine .... a potom sme to mali kazdy tyzden v ten den, ktory sme sa dohodli ...
to skupinove stretnutie prebieha takto... stretlo sa nas tam asi 8 parov... vsetci sa tak v skratke predstavili a povedali preco sme tu....prve 2 sedenia boli zvlastne, lebo to boli v podstate cudzi ludia, ale potom to uz bolo super.... boli tam vselijake aktivitky aj teoria... je tam jeden psycholog a jeden trener... nazaciatku sme si dali aj take pravidlo, ze ked si fakt nechcela o niecom hovorit, tak si nemusela 😀 bolo to v pohodicke, celkom som sa tam vzdy tesila 😉

natalia_blahova
6. máj 2010

Som si po sebe prečítala a pozerám, že chyba "nezrušiteľné OSVOJENIE" 🙂 Pardon.

5katarina7
6. máj 2010

Dioliana dakujem.

cara5
6. máj 2010

inak sme to mali tak ako pisala dioliana - 9krat po 3hod. + tie 3 v domacnosti

magimary
6. máj 2010

naty, ahoj...
škoda, že už zase letíš... 😔
ale chápem....

ten bianco formulár by som aj ja chcela...
keby niečo...

natalia_blahova
6. máj 2010

Ešte som tu, Mary. Hľadám, či tu nie je nejaký systém, kam sa to dá natiahnuť, že by to tu vyselo a kto by chcel, tak by si zvesil. 😀
Skúšam, či to nevlezie nejako do albumu. Keby nie, tak to pošlem normálka mailom.

magimary
6. máj 2010

naty-ak si ešte sekundu, tak mrk aj vedľa...
potrebujem povzbudiť... 😅 ☹ 🙄 😔

5katarina7
6. máj 2010

Dakujem za odpovede 🙂

natalia_blahova
6. máj 2010

Už letím 😉
Inak akú hrubicu si tam vidím. Dúfam, že ju nevidíte. 😀

magimary
6. máj 2010

vydíme, že vysíš... 😉 😝 😀

natalia_blahova
6. máj 2010

A kurnik! 😝
😀

lenkove
6. máj 2010

Ahojte
tak my sme doma od lekárky aj s ATB, len neviem kto je viac chorý či Škorica - Ivica či mamica 😀. Som manželovi nakecala, že nemôžem dieťa uspávať, bo kašlem a budím ho a píšem si s vami 😅 😅 😀

Maznáčik, to si ani neviem predstaviť koľko veeeľa peňazí dostávate 😀

lenkove
6. máj 2010

jej, a idem čítať ako Mary sfúkla pána Laka 😕

yukki
6. máj 2010

Kika sa dnes naučila bicyklovať! Hurá! 😵 😵 😵 Joj ale plana je jak sto čertov. Niekoľkokrát sa hodila do blata ako malé decko a revala na celú osadu Nechcééééém ťa uuuuuž! Choď prééééééééč! a za 15 minút už veselo bicyklovala. Len kto mne dodá silu toto zvládať...... 😝 😉

lenkove
6. máj 2010

Yukki,
blahoželáme!!! A kto ti dá silu?! jedna malá čokoládka 😎 😀

marketka1
6. máj 2010

natalia ďakujem za predbežko 😉

yukki
6. máj 2010

Keď myslíš túto 13 kilovú tak tá je hlavným dodávateľom šedín. A ak myslíš normálnu z Figara....tak to už tu dnes nezoženiem a zásoby nemám 😝 nemám už nič sladké a aj keby som mala už by som nemala ja som jak larva keď vidím čokoládu chytá ma zrelostný žer

lenkove
6. máj 2010

Yukki tú trinásťkilovú okaňu som myslela 😀
a zrelostný žer 😀 😀 😀 😀 😀 mám ja asi neustále 😎

dioliana1
6. máj 2010

yukki mnam dala by som si Študenskú pečať 😀

lenkove
6. máj 2010

Dio, ty vieš povzbudiť človeka o deviatej večer 🙄 (rezignovaný, že pôjde hľadať čosi pod zub)

najjulinka
autor
6. máj 2010

ja požieram Schogotten - to je ta čokolada čo je už na štvorčekovana... pre lenivých... nemusim si odlamovať..... a pekne štvorček po štvorčeku ju sežerem celu 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
6. máj 2010

nič nechoď hľadať 😉
daj si prirodzené vitamínky 🙂

yukki
6. máj 2010

Vy ste....teda. Toto písať...takto..večer...a tu, čo najbližší obchod tri kilometre-otvorený od 7 do 16.00.....
Ale zajtra si kúpim študentskú pečať. Howk.
Dnes ako sa Kika hádzala v tom blate..vonku...som jej vravela Vieš, ako sa teraz chováš? (chcela som počuť niečo v zmysle ako malé decko...) a Kika:
Viem. Ako debil.

lenkove
6. máj 2010

Yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kikáááááá je úúúúúžasnáááááááááááá 😀 😀 😀

a neboj, ja som si dala (Mary, nečítaj!!!) chleba s maslom a lekvárom 😎 to akože večera...

magimary
6. máj 2010

leni, snáď aspoň ten lekvár bol ovocný... 😝 😅 😀

yukki
6. máj 2010

Aby ste vedeli práve som si narobila Schockogetty či čo to....z fajnej údenej prerastanej Adidas slaniny...nááááá, keď neni čokoláda aj slanina je dobrá!

magimary
6. máj 2010

už ticho s akými kacírskymi rečami... 😅 🙄 😀 😀 😀
ja som mala na obde banán, na večeru pomaranč a vy tu spomínate takéto hriechy... 😅 😝 😝 😝 😀
ja musím už vydržať do zajtra... 😅

najjulinka
autor
6. máj 2010

sakra mne robite chute.. .aj ten chleba s maslom a lekvarom ma lakal.. ale slanina.. .uuuha.. .ani nehovorim.. sakra nemam slaninu......

dioliana1
6. máj 2010

jej mužíček mi doniesol čokoládový cukrík z anglicka...mnam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre