Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
7. jún 2010

saskah ja uz ani na telku neverim - ved uz zopar reportazi bolo (ine pripady) a vysledok ??? trocha sa voda rozceri, niekto sa nazuri, urazi a potom sa vsetko vyzehli a zametie pod koberec 😔 😔 😔 ach jaj to by chcelo asi dobreho pravnika alebo inu odbornu pomoc ...

dobru noc

najjulinka
autor
7. jún 2010

Dobrú noc...

macocha
7. jún 2010

@saskah7 ale nezabudni, že u Yukki rozsudok ešte nie je právoplatný... 😖

Súhlasím s Brulkou, nie vždy to s médiami vyjde. Možno regionálne noviny by boli lepšie, hanba u susedov niekedy zaberie viac ako telka, lebo to už všetci berú tak s rezervou - že ktovie, ako je to v skutočnosti. Ale niekoľkokrát som videla, ako zaberie novinársky preukaz - zrazu nebolo "nedá sa", ale "jaj to sme ináč mysleli..." Keď nič iné, aspoň povedali nejaké dôvody a potom sa je čoho chytiť, čo riešiť. Lebo na tomto prípade mňa najviac zaujíma, PREČO s tým majú problém. Na toto by som sa ako prvé pýtala, normálne písomne a ak neodpovedia, tak aj s pripomienkou práva na informácie. 😠

marketka1
8. jún 2010

Slniečko už dávno vstalo na ľudí sa usmievalo.Prajem pekné ránko 😉

najjulinka
autor
8. jún 2010

marketka no na našho Vaška sa usmievalo o piatej.. len neviem prečo on plakal z toho... 🙄 🙄 🙄 🙄

marketka1
8. jún 2010

julka Kubko vstal o 4:17 a teraz sa ukladá dospať.

lenkove
8. jún 2010

ahojte
@bendy25
podľa mňa nebojaj, to len tetušky chceli byť si najasno čo a ako. Práveže ID je dobrý, aspoň budeš doma s dieťatkom a budeš sa mu môcť plne venovať 🙂 🙂 🙂

inak, my sme včera mali kŕsňa na starosť, rozdiel medzi nimi 3 mesiace, no mm povedal, že teda dvojčatá je o držku 😀 . Keď sme u nich, tak to obe baby zvládajú dobre (aj bez mamičiek), keď sú u nás tak sa Ivi bije 😀
a mali sme ťažkú noc, o polnoci strašný krik, nepomáhalo nič, ani fľaša, som musela zažať a budiť ju menom 😔 neviem či to nebol ten nočný des, ešte také nebolo a to sme už mali všelijaké noci.. k tomu potom 3 hodiny nemohla zaspať, zavrela oči dvakrát odfúkla a hneď fňuky, kriky... baby (mata2, macocha?), ktoré s tým máte skúsenosti, kedy vám tie nočné krízy nastali? Myslím časovo po príchode bába domov natrvalo... 😔

macocha
8. jún 2010

@lenkove u nás asi tak po 2 mesiacoch. Ak je to ešte len prvýkrát, tak sa nestresuj, počkaj, čo sa vyvinie z toho. Možno len žiarlila na tu sesterničku až do noci... len si dnes povedzte, že ona je vaša najmilovanejšia a pod. 😉

Ale inak aj u nás dnes nadránom bolo čosi také, ešte to celkom neviem zaradiť. Tak možno bola nejaká erupcia na Slnku či niečo, čo tie naše drobce rozhádzalo. Di kričala zo spánku, celá noc bola nepokojná a zavŕšila to tým, že ráno (akurát bolo treba vstávať) hystericky revala "papať!" ako keby som ju hladom týrala. A hádzala sa - nie o zem, keďže bola v postieľke, ale v princípe to bolo ono. A keď som urobila raňajky, už zas boli nezaujímavé, jedla len syr a uhorku. 😒

dioliana1
8. jún 2010

cawte, @macocha žeby obdobie vzdoru, aj u nás to začína... 😀 😝

dioliana1
8. jún 2010

lenkove moje prvé mali také nočné kriky ale do polroka to prešlo, kedy začalo? asi F. po týždni a N. po 2-och mesiacoch

macocha
8. jún 2010

Dioliana - nemyslím si, že by toto u Dianky už bolo obdobie vzdoru. A ak áno, tak určite nezačína, len pokračuje 😅

dioliana1
8. jún 2010

😀

dioliana1
8. jún 2010

L. a P. len kecaju zo sna.... 😀 😀 😀

cairka
8. jún 2010

vaneska mávala tieto nočné kriky, ked mala náročný deň za sebou...bud návšteva, alebo nejaká "výnimočnosť" počas dňa...

mimi, máš dobré heslo , darwin by sa potešil 😀 😀 Di je macher 😎 😀

macocha
8. jún 2010

Cairka dík, aj mňa to napadlo, že aha úprimná pravda z úst nezaťaženého dieťaťa 😀 Jasná evolucionaristka 🤐 😵 😀

lenkove
8. jún 2010

@macocha @cairka díky.. to možno tým ťažkým dňom 😔 😀 😀 😀
hádam sa to nevráti,lebo ráno sme boli ako zombíci... Naše dieťa ale svieže a usmiate 🙄 (kruhopodočový)

najjulinka
autor
8. jún 2010

3 dni slniečko a mna už štipu ruky od spalenia..... juuuuj....

dioliana1
8. jún 2010

moj starý dnes na kupalisku....

dioliana1
8. jún 2010

...laminátuje bazén.... 😀

najjulinka
autor
8. jún 2010

Baby čo sa nam dnes stalo v meste... Išiel taký chlapček s trojkolkou s palicou a len ju tlačil.. .a išiel predpokladam s babkou... Lucka sa rozbehla k tej trojkolke... Akože samozrejme som jej vravela, že je chlapcova, nech ju nechá a kým som ju dobehla, tak sa tej trojkolky chytila... Babka hned, že "Vezmite ju" 😨 😨 😨 Akože však videla, že ju berem, že utekam hned za nou... No ale dobre.. akože no coment.. .išli sme dalej. .a Lucka tým svojim slimačim tempom všetko obzerala a tak, tak som sa za nou obzerala, aby mi nezdrhla.. a čo nevidim... Tá babka tú trojkolku po Lucke celú vyutierala 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

cairka
8. jún 2010

juli, nepríjemné... dnešné stretko s blbcom už máš za sebou 😝

najjulinka
autor
8. jún 2010

akože ona už tu trojkolku pred luckou o život tahala , ale nestihla... ale ked som videla jak ju utiera, tak mi skoro oči vypadli.. keby lucka ošahala kočik nejakemu novorodencovi, tak pochopim... proste miminečko.. ale toto bol normálne minimalne 1 a pol ročný chlapček.. .proste normalne išiel a tlačil trojkolku..... proste troška sila.... a Lucka bola čistulinka a bolo to aj vidieť, lebo mala biele tričko... proste bolo to hned rano na začiatku mesta... ešte neosprchovana fontanou a pod... 😀 😀 😀 Proste ešte dieťa ako zo škatulky čisté.....

yukki
8. jún 2010

ech....baba Jaga.....aby sa z toho nepototo...

dnes som obvolala pol Slovenska a zas nič. Malá sa mení a mení sa k zlému, už nás ani tak nevíta ani neplače pri lúčení, vonku sa bojí všetkého, listu zo stromu, kvietku, chrobáka.....Kiku odmieta mňa odmieta....a naschvál to píšem tu, do verejnej, nech si to prečíta každý, ako sa dá zničiť jedno detstvo, jeden život. A kľudne ak nemajú nič iné na práci nech si to prečítajú tí, ktorí v tejto veci mohli niečo urobiť a nerobia nič.......

macocha
8. jún 2010

Juli 😝 ale ich problém... 😉

mexx
8. jún 2010

Yukki... ☹ 😔

lenkove
8. jún 2010

Yukki
😢 😢 😢 pomoooooooooooooooooooc

bendy25
8. jún 2010

Lenkove, dakujem 🙂 🙂 🙂
Yukki, ☹ ☹ ☹

5katarina7
8. jún 2010

najjulinka ako vidím všade sa vyskytujú blbé osoby 😠 Yukki je mi lúto ☹ ☹

dioliana1
8. jún 2010

Yukki 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢

5katarina7
8. jún 2010

bendy a tá návšteva zo soc.prezrela celý byt,alebo len miestnosť kde budeš mať bábo?A neboj aj podla mňa ID nevadí,však hlavne,že si v poho a vieš sa postarať o dieťatko,čo ti aj obvoďák potvrdil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre