Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
6. aug 2010

Ahojte prajem pekný deň 😉 Konečne doma bolo nám výborne.

natia
6. aug 2010

@marketka1 ahooooooooooooooooj, už si tu chýbala 😉 poď nám porozprávať a poteš obrázkami 😉

dioliana1
6. aug 2010

ahoj

natia
6. aug 2010

no, my máme za sebou krásny zážitok... 😒 že idem malému pustiť rozprávku... sadol si vedľa mňa a omráčil ma smrad... tak rovno do kúpelky, že ho osprchujem.. .ako som ho vyzliekala, tak som zisťovala, že rozsah je väčší, ako sa predpokladalo... špinavé aj body aj tepláky... tak ho vyzliekam, načož si v priebehu sekundy šahol na zadok a rozotrel si to do vlasov... 😠 😠 😠 tak sme sa museli celý sprchovať plus prať... waaaaaaaaaaaaa

dioliana1
6. aug 2010

@natia vitaj v klube mne sa tak Paťo posral ked prišiel prvý raz zo školky...asi mlieko mu nesadlo

natia
6. aug 2010

no ale nemal vôbec nič nezvyčajné... to čo jedáva vždy... tak neviem...

pimpa
6. aug 2010

@natia
fuuuuha, tak tomu hovorim fakt pruuuser 😔
u nas dazdivo, burkovo, spavo 😔 😔 😔

dioliana1
6. aug 2010

u nas horuco, slniečkovo, som späť od lekára, samozrejme tam nebol, tak v pondelok repete... 😒

cigaretka5
6. aug 2010

ahojte dievcata dlho som tu nebola , no nam ako cakatelom na adopciu sa hned po skonceni psycho pripravy a zaradeni do cakacky podarilo prirodzene otehotniet- zistila som to v den ked sme boli posledny krat u psychologa .............., DOrotka sa narodila 8/7/2010 a tak si teraz kratime cas cakania na adopciu vychovou tohot uzasneho babatka. Dufam ze do roka budeme mat braceka , ze sa v poradovniku prepracujeme na prve miesto

pimpa
6. aug 2010

@cigaretka5
blahozelam k babetku a verim ze bracek si ho bude mojkat 😉 my zaciname pomaly rozmyslat nad druhym babom, ale kriteriom je najprv to, ze Paťko sa musi naucit sam vyslapat po schodoch, lebo vytrepat ho na 4te posch. s tehotnym buskom si nebudem uz trufat. 😕

smejka
6. aug 2010

@cigaretka5 jeej...super...tiez blahozelam 😵 ...krasne cakanie ste si zariadili 🙂

@pimpa chystas sa tehulkovat? 😕 😉

natia
6. aug 2010

@pimpa náš Jakub fičí po schodoch ako divý... to je otázka už len 2-3 mesiacov, neboj nič.. už spokojne môžeme začať 😉
@cigaretka5 to je iná paráda, gratulujem a držím palce... aké kritériá máte na bračeka?

cigaretka5
6. aug 2010

@natia vlastne ziadne len nech je snad ejak vekovo teda ak to bude o rok tak mimco do jedneho roka, my sme s mm chceli najskor starsie ale teta na socialke nam povedala ze to nie je vhodne aby dietatko adoptovane bolo starsie ako biologicke

cigaretka5
6. aug 2010

@smejka ani sme nevedeli ako a to lekari tvrdili ze prirodzene otehotnenie nikdy a hopsa bez podpory CAr a podobnych centier a mame dorotku

smejka
6. aug 2010

@cigaretka5 krasa...no mate doma maly zazdrak...tak nech rasie do krasy a je zdrava 🙂

smejka
6. aug 2010

...zazrak 😉

smejka
6. aug 2010

hm....v jednej vete tolko preklepov 😝

cigaretka5
6. aug 2010

@smejka pohoda preklepy su nasou sucastou no nie?

cairka
6. aug 2010

@cigaretka5 , gratulujem k dorotke 😵

dioliana1
6. aug 2010

@cigaretka5 gratulujem k dcérke... 😀 😀 😀

saskah7
6. aug 2010

@cigaretka5 pripajam sa ku gratulaciam... uzasny zazracik... pripomina mi to Brulku... 😉

pimpa
6. aug 2010

my sme sa dnes ucili toto: sami sa postavit na nohy, sami papat kasu veeelkou lyzicou...a veruze vysledok taky, ze z cvicenia sme obaja uplne utahani a z krmenia ostalo kopa roboty.....no snad sa to bude len vylepsovat 🙂

dioliana1
6. aug 2010

@pimpa to muselo byť zábavné... 😉

5katarina7
6. aug 2010

Ahoj!@jankajs no tak moja mama, ta vobec nesuhlasi s tym,ze si chceme adoptovat dietatko.Taky vystup u nas spravila 😒,ale ja s mm sme sa rozhodli,tak ona to bude musiet akceptovat.Cloveka to mrzi,ale ja si budem robit podla svojho.

dioliana1
6. aug 2010

@5katarina7 keby som sa riadila podla rodičov tak dnes nie som vydatá a nemám deti, a ked som zobrala deti z dd, to bolo rečí....zvykli si, ešte im nosia darčeky... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. aug 2010

Dobrú noc. 😉

najjulinka
autor
7. aug 2010

Dobré ránko.......

pimpa
7. aug 2010

Tu to ale spi!!!!! Dobre ranko, Juli, teda skor uz aj obed

Toto je nas novy velky sen:

najjulinka
autor
7. aug 2010

U nas všetky deti spia!!!!! 😉 😵 😵 😵 😵

dioliana1
7. aug 2010

cawko, u nás ešte nie, Paťo vymýšľa ako ísť nespať, ešte cikať ešte neprezlečený a ktovie čo ešte vymyslí....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre