Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
5. nov 2009

a nemusel, možno mal zmeny na EEG, možno problémy boli dlhodobé...toto vlatne p. boučková nekonkretizovala

cairka
5. nov 2009

leni, nechcem, ale musím 😀

marketka1
5. nov 2009

Mňa už z toho Kubka nešťastníka asi picne. teraz vstal a gruhlí a gruhlí neviem či my sa takým tempom do 18. vyliečime. Porazí ma ak budeme musieť preložiť operáciu. dúfam že súdne povolenie bude platné aj keď preložíme operáciu.

najjulinka
autor
5. nov 2009

Tak ževraj včera som s Lucinkou bola v Novom čase zas... Hmmm.. .ani som sinekupila...

farbicka24
5. nov 2009

Ahojte...ja len tak na skok...zbežne som si pozrela vašu diskusiu o prijmani rómskych detí a aj naša Rebeka je rómske,či polorómske dievčatko a nakoľko žijeme v dedine kde žije väčšina rómov a aj naokolo je rómov veľa musím povedať,že je to ako u koho. Väčšine ľuďom sa Rebeka páči,ako dievčatko niekedy pochvália aj jej milé správanie,ale nájdu sa aj takí,ktorí už teraz predpovedajú ako sa u nej prejavia jej rómske gény a samozrejme len v tom zlom smere. :( V poslednej dobe dosť často preberáme s priateľmi rómsku problematiku,ak to takto mám nazvať,ale môže za to aj naša vláda a niekedy aj my. Keď som včera pozerala modré z neba bol tam rómsky chlapec,ktorí ovláda angličtinu 100 krát lepšie ako ja ,čo som sa ju učila skoro 10 rokov. myslím ,že je to v nás ako sa na to kto pozerá a aké dávame rómom prostredie na život a samozrejme aj na rómoch samích . Táto téma by sa dala rozoberať samozrejme do nekonečna a ja osobne s touto témou dosť často pracujem a poviem vám, dalo by sa toho veľa urobiť,ale vláda nám to pokazila a teraz je to už dosť ťažké...:(

marketka1
5. nov 2009

Ja Vám ešte musím povedať o jednej úsmevnej reakcií našich rómskych spoluobčanov. Išli sme na nákup do kauflandu Martin sedel vo vozíku a oproti nám išla skupinka rómov. Reakcia dik maly romales. Na tom sme sa pekne s mužom pobavili. 🙂

najjulinka
autor
5. nov 2009

Hajáte už všetky???

yukki
5. nov 2009

Jasné!

cairka
5. nov 2009

skoro 😉

magimary
5. nov 2009

čakáme, aká bude noc... 😕

cairka
5. nov 2009

magi,a ako to vyzerá?

najjulinka
autor
5. nov 2009

No my čakáme ake bude ráno 😉

magimary
5. nov 2009

cairka, hovorím si, že tak na trojku... 😕 😕 čo je lepšie ako nočná 5-ka..., ale uvidíme, noc ešte len otvára svoje dvere... 😕

eli77
5. nov 2009

Ahojky...tak my uz dnes mame Chanelku domka...je to fantasticke babo...decka su znej uplne namakko😀

najjulinka
autor
5. nov 2009

aj ja by som bola na mäkko... sakra aj ja kcem drobulinké bábo...

cairka
5. nov 2009

juli, a čo vy ste tiež prechorení? či čo čakáte aké bude ráno? 😒

cairka
5. nov 2009

jáj, vy máte zajtra IA, že?

eli77
5. nov 2009

no a Chanel je fakt drobulinka ale len na dlzku...inak je to fajny macko...jaaaaaaj jak ju milujem🙂))a spapa viac ako moja Mia za dva dni🙂))

mixka
5. nov 2009

eli, dali ste uz predbezko na sud 😕 ???

eli77
5. nov 2009

mixka nie bo na soc mi to zatial zistuje v Topolcanoch ci by sa to vraj vobec oplatilo...vraj to teraz uz sudy zo sady hned zmatu zo stola...vraj to schvaluju len ked dieta ide na adopciu...ale este mi ma volat tak uvidime...

magimary
5. nov 2009

no, to je jasné, že hento tlačia do hlavy... 😠

mixka
5. nov 2009

eli, nam socka z vychodu tiez nechcela spisat predbezko a mesiac nam tlacila do hlavy ze proste nie, ze to nevyjde a tak som zo zufalstva oslovila p.litavsku, ona zasla na pokec s dotycnou sockou, ta mi urazene oznamila, ze nam po rozhovore s nou predbezko spise a vyslo to a deti sme mali doma. ja doporucujem predbezko podat a nepocuvat tie nany 😠

najjulinka
autor
5. nov 2009

eli daj predbežko. nam to neponahlalo tak predbeko sme nedavali, a ked nam bolo ponuknute a od podania po sud prebehlo viac ako pol roka. Pravplatnost dalsie skoro 2 mesiace... Takže ak chcete Chanel skor ako zmaturuje, ak predbežko si dajte 😉

magimary
5. nov 2009

moja reč!
nepočúvaj krákanie vrán 😅

mixka
5. nov 2009

jo a eli, predbzeko si mozes spisat a podat sama, netreba sa viazat na socku 😀

eli77
5. nov 2009

oki...tak ja tomu dam zajtra poslednu sancu...rano milej tetuske na soc zavolam a ked nic tak si to spisem sama (s vasou pomocou🙂 😵

martina_maxian
5. nov 2009

ahojte, tak my sme už v Ružomberku u mojich rodičov... 🙂 takže na pol ceste do Košíc.. 😉

yukki
5. nov 2009

Držíme palce na zajtra maťaMaxi!

mixka
5. nov 2009

jej mati, drzim palce na zajtra 😵 konecne sa ti splni sen a uvidis svoje deticky 😵

martina_maxian
5. nov 2009

ďakujem, veľmi sa teším, ale určite tam idem aj s takou malou dušičkou,, takže strach a stres mám ... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre