Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
11. nov 2009

Tak to im predsa musí vydržať dlhšie...nemali by do jari narásť viac ako tých 10cm-keď majú po 87-88? Ja zháňam podľa výšky, ale teraz zimné veci čo som v sekáči kúpila tak väčšie, aj 104 a to jej musí byť ešte narok dobré! ešte si nepotrpí na "opasované" oblečenie 😀 😀 😀

cairka
11. nov 2009

dobré ránko 🙂
aj u nás leje ako z krhly aj dosť fučí -apsoň podľa pohľadu z okna 😝

veve nosí 98-104, ale nohavice 98 už má ako havlovky 😀 a nové kupujem rovno 104-110, ale záleží od značky, Tá 104 je akurát, 110 je veľké. Ináč veve má okolo 104 cm a 15 kg

najjulinka
autor
11. nov 2009

Dobré ranko. Tak Lucka má už aj sprchu za sebou. Ráno nepišala, čo ma štve a potom sa zosrala tak, že sme vyzliekali rovno vo vani a až za krkom to mala...... takže tak....... hlavne, že sme jak pošukovia ráno o štvrtej vstavali, aby sme moč chytali.... sakra teraz pri tej kakačke malo pišá, akože určite sa včera aj vypišala (určite minimalne 2x, lebo ked ma tu kakačku, tak ťažko odhadnuť, či to je len kaka, alebo aj piška, ked prebalijeme, ale 2x bolo vidno, že aj piška - bolo menej kaki)... no na nerv.... ale je tiež fakt, že od olovrantu včera už len trolilinku vypila - málo........

mixka
11. nov 2009

uvidime yukki kolko narastu, ale teraz rastu cca 1,5 cm za mesiac 😖 ako neratam s tym, ze im nohavice co amju teraz budu dobre na jar 😀

cairka
11. nov 2009

juli, ale ked má kakačku musí piť, aspoň po lyžičkách trochu...

najjulinka
autor
11. nov 2009

cairka no akože si cucla par krat, ale nevypila celý pohár od olovrantu....

cairka
11. nov 2009

a keby si jej ponúkla toho kulíška? nech si aspoň pohár do večera pocuckáva...

najjulinka
autor
11. nov 2009

no skusime.. akože pila celkom pekne.. .dokonca aj miesto hajania poobede tu pobehovala a pipijala čistu vodu.. .potom scucla deci čaju na tu vodu a tak.. ale potom k večeru už jej to moc nešlo... ja neviem.. .občas dumam či my moc nehučime o piti, ked mame chytať moč.. lebo jak na potvoru.. ja už som večer zas bola na nerv, že to bude o ničom, že ona jak na potvoru nepije... 😅 snažim sa nenapadne do nej tu vodu dostavať taký čas, ale ona vtedy sa proste zatne... do olovrantu fungovla aj na tom, že ked dopije čajik, tak jej princezná (hračka) zatlieska a pekne pila, ešte kontrolovala , či sa princezna díva či to vidí... aj princeznu doniesla raz že ide piť - sama od seba 😀 😀 😀 😀 a to vtedy tak po 50-100 ml čaju naraz vypila, ked sa princezna divala a medzi to stale cuckala vodu. Ale od olovrantu moc sa jej už nekcelo.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
No a inak sa ani za celu noc nepokadila, ani nepopišala, tesne pred hajanim sa pokadila (to netuším či aj piška bola, lebo to som nevidela koli kake - ale už to nebola taka brutalne kaka ako doobeda - čoo sa týka konzistencie) a potom celú noc nič..... a zas až ráno , ale brutálne....

mixka
11. nov 2009

jeeejda juli, to strasne malo pije a je to nebezpecne ☹

mixka
11. nov 2009

no veci mam vytriedene a ked pride teta pofotim a hodim na net 🙂 hned mam viac miesta v komode 😀

najjulinka
autor
11. nov 2009

Tak dalsi sáčok okadený. Tak mož asi až kakačka prejde odnesieme....

najjulinka
autor
11. nov 2009

mož = moč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. nov 2009

Martinom vsetko naj inak 😉

magimary
11. nov 2009

ahojte! 😵
môj brat, aj lenkove-in brat sú Martinovia (ak sa nemýlim u lenkove 😅 , u seba sa dúfam iste nemýlim 😀 )...
idem mu poslať sms-ku... a zároveň mu oznámiť, že budúci týždeň idem s nimi k zubárke... 😀
mixka, takto Ti teda fakt rastú ako z vody 😨 😅 ... budú veľké po tatovi... 😀

mixka
11. nov 2009

nezaprsi a nezaprsi... mam tu dve tety dnes a baby sa aspon bavia a neotravuju sa 😀

cairka
11. nov 2009

mixka, pošli jednu tetu k nám 😉 😀

mixka
11. nov 2009

cairka neposlem, lebo jedna uz ide domov, ona prisla len na chvilu 😀

martina_maxian
11. nov 2009

ahojte,,, máme súd 3.12... 🙂 🙂 🙂

cairka
11. nov 2009

mati, tak to sa poponáhľali celkom 🙂 už nech to je a máte detičky doma 😉

martina_maxian
11. nov 2009

to teda,,, 🙂 tešíme sa... dnes ráno volali .... supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂

magimary
11. nov 2009

fantáááááááááááááááázia!!! 😵 😵 😵
a to už klasický-predosvojiteľský? 😕 😨 😵
super...

sú tam skrátka(výnimočne oproti iným krajom) šikovní!!!
dnes sa nalepte na televízor a natáčajte si VAŠE slávne a mediálne známe (po dnešku) detičky... 😵 😉 🙂

martina_maxian
11. nov 2009

magi,,, áno natáčame,, určite... 🙂 ale chýbajú mi,,, chýba mi, že dnes s nimi nebudem,,, 🙂
áno predosvojiteľský, klasický,,, povedala som si, že ak sa do piatku neozvú, kedy bude súd,,, tak že dáme predbežko... ale asi nebude treba.... 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
11. nov 2009

no je to dobré... lucka pije a aj pišá... teraz ma za 15minut napišane v plienke a žiadna kaka a predošlá plienka s kakou bola aj popišaná, lebo ťažké to bolo jak des..... tak dnes konzltoval manžel s lekárkou, že ak by sa ešte raz zopakovalo, tak ide na gastro, alergologiu.... lekárka sa viac priklana ku gastru ako prvý problem.... ak by nič, tak alergologia....
no ale teším, že pije plno... horšie že pýta jesť jogurt, ale to jej nedám, tak nekce nič.... ale na hlad snad neumrie...

cairka
11. nov 2009

mixka, OK, tak dnes ti to odpustím 😀 ale v piatok by som si tetu požičala 😅

juli, to som rada, hoci zas teraz to vyzerá, že by to mohlo byť niečo dlhodobejšie...

magimary
11. nov 2009

hej, aj ja si myslím, že u lucinky to bude nejaký "stravovací" problém, dlhodobejší... 😕

marketka1
11. nov 2009

Ahojte 🙂 tu tiež ešte stále prší, ja len tak na chvíľu kuknem na MK a vy za deň a pol toľko stihnete prebrať.

za chvíľu príde moja 75 ročná babka postrážiť spaciu rotu dúfam že to takú 1,5 hod.vydrží. nestíham vybavovať Kubové vyšetrenia pred operáciou a to si ešte pani z úradu myslí že luskne prstom a ja hneď k nej nabehnem vybavujeme Martinovi ZTP kvôli tej blbej celiakii nechápem ako to hore riadia že chcú všetko všetci za pár dni najlepšie hneď ale má to schválené len dačo ešte potrebuje podopisovať.človek na roztrhanie. všetkým Martinom všetko najlepšie. nateraz to je od nás všetko idem pa 🙂

magimary
11. nov 2009

veru, aj Tvojmu Martinkovi prajem všetko naj! aj matimaxi manželíkovi aj mexxinmu manželíkovi... 😉 🙂
markie, celiatici majú ZŤP? 😨 😕
a mávaš aj jeho starvu na predpis (múku a pod.), čo všetko a ako je to potom cenovo?
a aj tu stále prší (už mi to lezie na nervy, chcela som niečo robiť a takto sa nedá 😝 )...

mata2
11. nov 2009

ahojte,
marketka,martinkovi vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵
a aj ostatnym martinom 😉
macka dnes v noci spala jak zabita 😵 ,normalne som bola pozriet ci dycha....
s kubkom som bola na ockovani 🙄 ....moze si s milkom ruku podat,co sa tyka vreskotu... 🙄
a zo sebou som bola ortopedii,mam sa objednat na operaciu kolena.... 😝

maznacik007
11. nov 2009

martina super tesim sa.. takze nakoniec do adopcie idu dvojky? super tak to je super.. velmi sa tesim.. to aby si uz pomaly vybavu pre ne zhladuvala... 😀 jaaj ja sa tak tesim

inak Martinkom vsetko naj...

celiatici mozu mat ZTP

yukki
11. nov 2009

Mrtinkom prajeme všetko najlepšie a nech to všetci pekne oslávia!
Maťamaxi blahoželám 🙂 -no vidíš, mali pravdu o Rožňave. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre