Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
25. nov 2009

Milujem minat

najjulinka
autor
25. nov 2009

ja tiež milujem miňať... ale.... tak.. nooo... ja sa vyžijem v tom čo aj musim minuť... na deti, na jedlo a tak... proste to su veci na ktoré mame (deti) a musime mať (jedlo)... a kedže obaja mame na dobu určitu zmluvy.. dlžni sme mojej tete (za auto), našim (za byt).. .tak mi to pride aj sproste minať, ked to vlastne ešte nie su moje prachy, kym dlhujem... proste robim na to čo už je vlastne minuté... 😀

zicon
25. nov 2009

Mame spolocne ucty aj rozpocet

najjulinka
autor
25. nov 2009

to schavlujete rozpočet ako v parlamente?? či ??? či proste minate každý ako vam pride???

janivonbenji
25. nov 2009

ajajaj peniaze... 😀

my máme spoločné peniaze, funguje to tak, že obaja zarobíme, s účtu mm sa všetko poplatí a zvyšok je na žitie na celý mesiac...moja výplata sa odkladá, prípadne ak sa kupuje niečo väčšie....

...keď to takto čítam, tak vyzerá, že peniaze mm sa minú a moje odkladajú, to je delenie, čo ????...a inak ja viac míňam ako mm, ale už som ho za tie roky trochu pokazila 😀 a vreckove sa neprideľuje, každý si zoberie toľko, koľko potrebuje a pri bežných výdavkoch ani tomu druhému neoznamuje, že kde minul....

laculik
25. nov 2009

oddelene ucty 😀 . Nechcem aby to ako fraza znelo, ale nemohla by som byt zavisla. Ale chapem, ak to tak maju niektori a vyhovuje im to. Ani manzelia nie sme, z toho isteho dovodu v podstate. Nebudem predsa niekoho, a este aj meno si menit, pche! Ja som velka feministka - rovnopravnost zaklad! Dufam, ze sa tu este budete so mnou bavit 😅 . Juli podrobnosti, kto co plati IP 😉 .

lenkove
25. nov 2009

Juli, my mame spolocne ucty, a dve karty.. nakupy do domacnosti (potraviny a tak), udrzba auta, to je uplne bez reci.. ked sa chcem utrhnut a nieco si kupit, zvycajne oznamujem vopred, ze chcem minat niekedy 😉 a inak sa dohadujeme co sa kupi, aj nakup priboru (nedovoli mi 😝 😀 ) a tak.. neviem, my nemame deti, takze tych vydavkov je menej.. nie je to zatazkavajuce, ale ked sme aj my mali vracat peniaze, teda bolo treba setrit, tak to bolo take trosku obcas aj hadave (to nam ani taniere netrebalo podla mm 😀 😉 ) Jednoducho mas veci, ktore musis a ked nieco vacsie, tak sa dohodneme..

martina_maxian
25. nov 2009

ahojte, dala som foto nášho havoša... 🙂 kuknite... Aj my máme oddelené učty.. 😀 😀 Ale v podstate o všetkom míňaní vieme.. 😀 😀

najjulinka
autor
25. nov 2009

mata2 buggypod je dost o ničom.. sklopený ma 15cm... prirataš k solo kočiku a máš vyše 70cm.... dvojkočíky vedla seba maju pod 80cm..nehovoriac o plnohodnotých sedadlach pre oboch - so strechou a všetkým čo má byť.... proste z atú cenu sa to moc neoplatí...

laculik
25. nov 2009

jeeej martina takeho ma moj znamy, velmi pekny psicek! je to "o cislo vacsia rasa" ako náš. ale tú mohutnosť majú podobnú, aj srsť v podstate identickú.

najjulinka
autor
25. nov 2009

akože my v pohode teraz. len zmluvy su na dobu určitu... a proste ja kcem rezervu a mať dlhy z krku....... no nam by oddelene učty moc nešli... totižto splatka za auto je viac ako jeden plat.... 😀 😀 😀 😀 takže by sme si tak či tka museli preposielať peniaze a podobné voloviny....

mixka
25. nov 2009

my mame spolocny ucet a v pohode 🙂

najjulinka
autor
25. nov 2009

ten moj hučí o notebooku a jaj mam strach ☹ ............. preto som sa už pýtala aj na to, že kedy by sme ako profici mali dostať tie notebooky....... 😀

laculik
25. nov 2009

my navzajom ani nevieme kolko mame penazi. cize kto co mina tiez nevieme. akoze viem kolko cca zarobi. ale co ja viem co ma na ucte? ale ja kartu k jeho uctu mam 😀 . vidis, to ma este nenapadlo si dat vytlacit vypis, by som hned zistila kolko tam je. ale mozno ma viac uctov. hm, toto ma nikdy nezaujimalo. hlavne ze mame co jest 😀 😀 😀

lenkove
25. nov 2009

Brulka
moj muz nasiel clanok, ze uteraky sa nemaju zehlit, lebo potom absorbuju menej vody. Utierky sa ale zehlit maju 😀 na margo zehlenia 🙂 ja zehliaci zavislak, zatial stiham, zatial 😀

a ja citam Simecku st. politicke eseje.. Pri prilezitosti Novembra.. 😉

lenkove
25. nov 2009

inak, mne sa dnes cez den nedalo prihlasit na kona 😅

najjulinka
autor
25. nov 2009

a vždy je to taký stres,ked začne omielať.... zatial sme bez kosačky. (záhradu nemáme). .ale pred rokom to boa vrtačka.. .teraz sa bojim, že notebook. 😒

lenkove
25. nov 2009

Juli,
to chapem.. treba presviedcat, ze profi dostanu.. hm, mal si vysnivat notebook 😀 😉

lenkove
25. nov 2009

😅

marketka1
25. nov 2009

Ahojte tak ja sa len pridám k účtom my máme spoločné korunky na účte.MM sa smeje že odkedy máme kartu do bankomatu tak aspoň doma po výplate nemusí robiť stojku. ale nie míňame toľko pokiaľ nám perina siaha.čo nám treba to sa kúpi chlap aj tak všetko zhodnotí že a to načo nám je ale ak treba tak treba.

najjulinka
autor
25. nov 2009

Idem spať. Dobrú....................

najjulinka
autor
26. nov 2009

Dobre ranko. Dnes sme do pol osmej boli v posteli... Proste super....

maznacik007
26. nov 2009

dobre ranko k teme

spolocny ucet mame jeden bezny jeden sporiaci.. mame dve karty a pristup k IB mame sumu ktoru vieme ze su nase fixne mesacne vydavky a ostane nakupujem povacsine ja.. muz nerad nakupuje..

inak spravy od nas.. stale hrozne kaslem mam teploty dnes budu doobeda vysledky a co je horsie tak muz od vcera kasle a rano vstal s teplotou.. aspon Ninuske je uz dobre...

eli77
26. nov 2009

Dobre ranko...tak ja som zobrala Miusku do skolky ale asi uz zajtra ju necham doma ...nejaka je zasoplikovana...
...k uctom...maznacik ked som citala ako to mate vy, akoby som citala nasu situaciu 😀 takze u nas detto 😀 😀 😀
A teraz citam Chatrc ...brutaaaalna kniha odporucam.
Dnes sme mali prvu noc bez Chanelky...takzo bolo a tazko je 😢 este aj Mia fnukala, ze kde je Chanel a akoby to nechcela pochopit alebo stale zabudla tak chodila vzdy pospickach kuknut do postielky ci mala spi ☹ joj bola taka zlata...Marek ten si aj poplakal...a muz mi vnoci o druhej pisala sms-ku ze normalne ani zaspat nevie ze co moze byt s malou...

martina_maxian
26. nov 2009

Dobré ráno dievčatá... Eli a ako je Chanelke?? nepovedali, kedy ju pustia domov?? 😉 Chúďatko malinké,, to určite že doma musí veľmi chýbať..

eli77
26. nov 2009

martinka neviem lebo rano nepodavaju ziadne info az po vizite cize po 11-tej...ale dufam, ze ju nepustia skor ako ju poriadne nevysetria hlavne to jej srdiecko ☹

eli77
26. nov 2009

jaj ja vas teraz opustim bo idem k Janulke 😵 😵 😵

najjulinka
autor
26. nov 2009

pozdravuj Janulu

maznacik007
26. nov 2009

hej pozdrav ju a ze ci ma cas 8.12

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre