Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
1. dec 2009

juli spravny pristup 😉

marketka1
1. dec 2009

julka neviem či to nespravím aj ja a môžme ísť spolu čavargovať.

najjulinka
autor
1. dec 2009

ja na Vianočné trhy sa chystám v nedelu.. bez detí... už manžel povedal, že deti mi postráži... a ja si dám rande s mamkou.. ma byt vyhlasenie košičana roka 😀 😀 😀 😀

zicon
1. dec 2009

A ona ma byt nim?

laculik
1. dec 2009

tak aj ja sa pridam na trhy 😉 . aspon sa konecne uvidime. len sa pekne preliec maznacik a radsej jeden dva dni navyse v nemocke pobudni. inak tebe to vliezlo na pluca, lebo si ich uz mala chytene? tusim, si tu spominala, ze si nachylna na ne. A to je clovek pekne dlho infekcny, to aj pri normalnej tak dlho?.ved si preliecena ATB. Ja keby som nahodou tuto sezonu schytala chripku, tak mi bude jasne ze je to kroch kroch, bo na normalnu som ockovana.

laculik
1. dec 2009

magi a ja tiez mozem dojst po teba. resp. martina ta potom moze hodit dom. sme si to tu prave podelili 🙂 .

janula_nz
1. dec 2009

aj my ideme na trhy 🙂

laculik
1. dec 2009

sem?

janula_nz
1. dec 2009

ano do ba.... 😵

magimary
1. dec 2009

práve som povedala mužíkovi o vašich plánoch a on sa tu na tom uchechtáva... 😅
neviem, prečo? 😅 😉 😀

laculik
1. dec 2009

super, tak to musime nacasovat aby sme sa stretli!

lenkove
1. dec 2009

asi vtipnej kase pojedol, Mary 😀 😉

magimary
1. dec 2009

kdeže kaša? 😅
ostalo mu jedno kuracie krídlo a trochu vyškrabkanej ryže... (pátral po hranolkách, ale žiaľ sa nedopátral 😀 )...
mexx, a čo ty? išla by si? ty si taká moja styčná osoba... 😅 😀 ...póď a pojdem aj ja... 😉 😀

janula_nz
1. dec 2009

ale nam to nevyhovuje v nedelu. ale skor cez tyzden lebo idem do ba kuk kamosku , tak by som to spojila stymi vianocnymi trhmi

lenkove
1. dec 2009

waw, Mary, tak vy takto na tatika, na ostatkoch ho chovate? 🙂

laculik
1. dec 2009

aj mne je lepsie tyzden... a maznacik do nedele nemoze 😒 . mexx, ides! a kde byvas? nemozeme po ceste aj teba zobrat?

cairka
1. dec 2009

a nás kto vezme po ceste? 😀 😀 😀

marketka1
1. dec 2009

cairka príď do Ke 😉

maznacik007
1. dec 2009

laculik ano ja som hakliva na pluca.. tak preto ma to asi aj tak polozilo

a ano az po nedeli prosim prosim.. inak kedykolvek...

mary.. jaaj to mas super ze na ostatkoch tatika chovas... moj je na take dojedanie haklivy.. resp. nesmie vedeit ze dojeda 😉

janula_nz
1. dec 2009

maznacik, co ti dali na veceru dnes? 😅

najjulinka
autor
1. dec 2009

no maznačik pochval sa.. .ja som mala cestoviny s omáčkou s kuracimi prsiami ... to bolo riadne cickate kura, ked tolko prebytku prs malo, 😀 😀 😀 😀

maznacik007
1. dec 2009

jaaj devcice moje.. tak varene zemiaky a nesladeny hruskovy kompot

a muz mi prepasoval v taske hamburger.. este doobeda a furt tam je.. 😀 nechcete niektora 😀

cairka
1. dec 2009

marketka, no ked nás niekto z Ke vezme cestou 😀 😀

janula_nz
1. dec 2009

boze ja by som stale jedla 😝 nejake lieky ma moju zravost by sa zisli veru 😀

magimary
1. dec 2009

a nie si už tehu? 😉 🤐 😅

janula_nz
1. dec 2009

neviem. asi nie ..... 🤐

magimary
1. dec 2009

jáj, a k tým (ne-) dojedkom... 😅 , môj mužík je zvyknutý z domu šetriť, resp. neplytvať s jedlom (teda aj ja som, ale nedojedky by som nejedla, keďže ich sama nechávam 😨 😅 ), takže on sa vlastne "obetuje" a doje... 😉 😅
lebo by nemal kto... a po našich bryndáčoch je stále čo...(on tu po nich večer doje aj raňajkový tvrdý a oschutnutý chleba (veď sa nesmie vyhodiť 😅 😀 )

mexx
1. dec 2009

No Mexx by aj isla na trhy alebo barsjake ine stretko. 😎 Akurat, ze musi zobrat aj Mary, lebo to je moje dží-pí-es. Ja by som dosla tak po tabulu "Vitajte v Bratislave", alebo este keby ste sa chceli stretkovat u nas v domove. 😀

magimary
1. dec 2009

no, mexx, v centre BA by som zlyhala ako najbrakovejšie džípíes 😀 😀 😀
ja som maximálny neorienťák... 😀
pri mne by sme prišli na trhy, ale budúci rok... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre