Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
6. dec 2009

Ahojte a pekný Mikulášsky večer všetkým.

Martinka pekne fotečky, no detičky ešte krajšie máte, pretože ešte kúsoček a budú len a len VAŠE.

u nás Mikuláš o držku kopec sladkostí. od nás dostali tak striedmo sladkého hračku a veľa ovocia. ostatný to sladkosťami preháňajú všetko sme museli schovať a postupne sa bude dávkovať.

cairka malej kúp radšej bielu čokoládu kakao je na ekzém fakt požierač peknej kože.

magi dnes som po dlhom čase od septembra odvážila Martina konečne pribral za tri mesiace 2,20 kg čo za 10 mesiacov predtým pribral spolu 20dkg. som taká rada že tá bezlepková diéta má zmysel.

brulka
6. dec 2009

mati neboj budete obaja uzasni rodicia a vsetko zvladnete lebo vase deticky velmi lubite. neboj nic vam to uz neskazi. a zaciatky budu asi tazke kym si deticly zvyknu ale na fotkach posobite tak ako keby ste spolu odjakziva boli. neboj zvladnete to urcite na jednotku 😉 🙂 🙂 laska hory prenasa !!!

aj ja dufam ze sa coskoro dockame 😉 a snad to pojde tak ako masle ako u vas.

zicon
6. dec 2009

Inac Mykulas za namy a teraz sa tesim na vianoce a vy?? Najjulinka z 3 to budes mat lahsie na vianoce a Mati_maxi si zasa uzije.

cairka
6. dec 2009

markétka, to musím dať vedieť mikulášovi 😉 ja čokoládu nekupujem 😝

zicon
6. dec 2009

A Julinka aky budete mat stromcek zivy?? My ano, to je chlapska vec ho kupovat

najjulinka
autor
6. dec 2009

no zicon presne tak... aj na oravu kceme ist.. s troma to bude brutálna pohoda... ešte dufam, že k svokre budeme moct prist s troma.... lebo z tamtej strany akože deti prijmu aj z domova, ale ked budu naše na furt... neviem či aj svokra tak, ale švagriná tak... preto aj včera len karol s Luckou bol...... neviem ako to inak riešiť.. .Lucke sa rodina by nemala odopierať,a el zas ako to robiť zakaždým........ teraz je to fuk ale ako staršia si to všimne.... aj ked si vravim, že je to ten lepší prípad....lebo poznám rodiny kde len bio prijmu starý rodičia... a predsa len ja v profi budem mať krpcov a tí to nevnimaju, nevedia že su odmietnutí... ale takých čo maju aj bio a k tom ado alebo pestu, tak to maju aj velke deti a ako to riešiť 😖 aspon, že v tomto to mam lahsie...
Dnes som sa aj bavila s mojou mamou na temu adopcie Lucinky a tiež mi to schvalila tak ako mame predstavu... 😵 a asi sa zmieruje, že fakt bio nekceme mať 😉 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. dec 2009

jasne, že živý, už nas čaka u našich na záhrade.. .od zeme po strop 😉

zicon
6. dec 2009

Ja sa budem kroti, mynuli rok som kupil stromcek zo zakladnou 2,5 m a 200 na vysku, tento rok chcem niecom mensie

najjulinka
autor
6. dec 2009

my mame sponzora na stromčeky - objednavame druh a výšku,a le sponzor dáva väčšinou väčšie ako su obednane 😀 😀 😀 takže také ako daju, take mame, ale musim povedať, že pekne davaju, fakt pekne stromčeky alebo skor stromiská 😉 😵 😀

najjulinka
autor
6. dec 2009

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/najjulinka/... - z 2008 😉 a t sme ho zrezali aj zdola aj zhora, aby špic sa vopchal a aby sme ho aj do stojana vopchali 😀

magimary
6. dec 2009

juli, ale mne sa táto terajšia zelená vôbec nepáči... 😝
nemôžem ju kúpiť,. keď sa mi nepáči...
a ako náhradu by som kúpila tú červenú a ani tú už-ako vravíš-nemajú?!? 😨
je to blbé... 😖

markie, iste, že to má zmysel!!! 😉 teším sa, že už vidíš zmeny... a ozaj, aké príznaky mal maťko, keď si sa rozhodla pátrať p príčine? my sme dnes totiž (u našich na oslave) so švagrinou rozoberali jej druhú dcérku, ktorá mala podozrenie na celiakiu, ako to všetko bolo a vtedy to bolo tak, že ona mala všetky príznaky, dokonca aj biopsiou potvrdené poškodené klky tenkého čreva, ALE nemala protilátky v krvi... ( 😨 ), takže to vtedy neuzavreli ako celiakiu, ale ako: "iná črevná malabsorbcia" a nakázali bezlepkovú diétu...
malá ju mala jeden rok a potom, keď už išli na kontrolu, tak črievko už bolo zdravé a príznaky (samozrejme všetky ustúpili), takže mohli začať postupne zaťažovať organizmus lepkom a úspešne...odvtedy malá normálne papá a je zdravá (bez príznakov) a to má 5 rokov (na diíte bola od 1,5 roka do 2,5 rokov)...
takže, ešte nejako verím, že aj u Zajka by to mohlo byť niečo také dočasné.. 😔 .

magimary
6. dec 2009

no, my sme po minulé dva roky mali živé zo záhrady, ale také mega, že nám zabrali pol kuchyne, ale tento rok asi nahodíme opäť umelý,lebo ďalšie dva na dvore ešte nedorástli na zrezanie (teda jeden by už mohol pod "nôž", ale je taký nádherný, že mu to nemôžem spraviť...)...

najjulinka
autor
6. dec 2009

mary videla si naživo tú zelenú?? lebo na nete je dosť fuj... taká nie je anotzaj.. mne dokonca chvilu trvalo kým som si všimla, že to nie je "tá" zelená ... samozrejme nemala som k čomu prirovnať... proste ak by som porovnala, tak vidim hned.. ale kedže som to nejak nečakala... na nete proste stoličky ešte vooobec neboli, tkaže naštudované som to nemala... 😀

zicon
6. dec 2009

A preco stromcek nieje oranzovy?? Hornbach ma tonu aj oranzovych ozdob

najjulinka
autor
6. dec 2009

Oranžové sa mi kedysi nepáčili na ozdoby.. .bola som paf do oranžovej,a le ozdoby robili kedysi také tehlove, alebo medené, nie oranžove ako ORANGE 😀 😀 😀 a proste páčila sa mi kombinácia modrej a striebornej... a ja som ozdoby začala davnejšie sik kupovať, nebola to narazovka 😉 a raz bude aj farebný... karol lubi farebný a myslím, že ked mi do toho Lucinka začne kecať, tak tiež ma prehlasuje... rada by som ešte tento rok ukecala na modro-strieborný... v 2007 sme mali modro-strieborno-červený... Prihodím foto o chvilu 😉

zicon
6. dec 2009

Inac maju uzasny, fantasticky vyber ozdob, dekoracii a dopnkov. Asi navacsi co som kedy vydel a ja som vianocny maniak

zicon
6. dec 2009

U nas robim stromcek duhovy. Nemam problem nabachat aj 20 farieb.

zicon
6. dec 2009

Tak si pozri www.aimi.sk nas masersky salon.

najjulinka
autor
6. dec 2009

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/najjulinka/... - tak tu je náš "stavebný" stromček z roku 2007... Náš prvý, ale ten sme mali len tak, ešte na štedrý den sme boli u našich...
Ja by som boal tiež Vianočný maniak, ale som dosť šetrný typ 😉 Takže tak...

maznacik007
6. dec 2009

ja robim zlato cerveny a starozitne ozdoby.. a este hackovane a tak..

inak my mame fialove tie stolicky

magimary
6. dec 2009

my máme Len a Len oranžový...! 😵 🙂
s krásnymi orange ozdobami...
ale na byte sme mávali modro-strieborný... (takže, mám ešte zásobu aj iných farieb)
a môj tatik by tiež najradšej farebný (lebo jeho "mami" tak robieva 😅 ),
ale nepomôže si... 😀
keby si sám ozdobil, môže mať farebný (ak by si nakúpil aj ozdoby), ale keďže to mám v rukách zásadne len ja, tak si fakt nepomôže... 😅 😀

zicon
6. dec 2009

Co piev najjulinka my mae oranzovej tiez dost.

najjulinka
autor
6. dec 2009

mary moj ma podobný dovod pre farebný.. pripomina mu to detstvo asi.. aj my sme ako deti mali farebný... ale aj moja mama robí do modra teraz... a je fakt, že bysom aj zmenu privitlaa,a le mne je škoda penež vyhadzovať na ozdoby, záclony, obrus každý rok... a tak nejak tej modrej mam najviac tak je taký, ale mam aj farebne, lebo kedysi sa robili tie sady farebne a ta tie sklenené klasické ozdoby mame farebné... inak do KE nikde naše sklarne gule nedodavaju.... 😖 kcela som karolovi pred rokom spraviť radosť a smola 😖

magimary
6. dec 2009

zicon, celkom dobré ceny 😉 🙂
robí tam len tvoja nevidiaca manželka, či aj niekto iný?
lebo, ja by som zvládla masáž (a vyzlečenie) fakt len u človeka, ktorý nevidí...
aj keď by ma cítil rukami, aspoň psychologicky by som na tom bola lepšie... 🙂
kde sídlite? 😕

lenkove
6. dec 2009

ahojte,
tu sa Vianocuje 😎

najjulinka
autor
6. dec 2009

ale figu vianocuje.. ja nemam doma nič vinočne.. advent-neadvent 😒 ja som balšoj teoretik tento rok 😀 😅

lenkove
6. dec 2009

Inak, Zicon, ak mas dostup ako admin na tu stranku, chyba vam tam vo vete "m" "zamestnávate osoby so zdravotným postihnutím" je tam len postihnutí ... inak fajn stranocka 🙂

zicon
6. dec 2009

Len moja manzelka. Sidlime v Krasnanoch blizko race, mame mapu na webe

najjulinka
autor
6. dec 2009
zicon
6. dec 2009

Mam, je to moja stranka, idem opravit, ja obcas aj stranky vyrabam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre