Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
9. dec 2009

laculik v poho... fakt to je lahšie ako s Kikom.. Kiko bol prvý, bol u nás dlhšie a prišiel vlastne ako miminko (mal sice 10mesiacov, ale otáčal sa ešte len z brucha na chrbát a opačne) a odchádzal ako "velkáč", takže sme si s nim odžili plno... prvý zub, ako sa postavil na 4, ako sa postavil na 2.... ako začal rozprávať......... proste ako keby sme ho mali odvždy......
dvojičky sme doniesli väčšie.... 2 masiace s nimi nič, len vydržať... revali nonstop...... v podstate akurát teraz začinaju rozprávať len.... takže tak.. nemali sme ich tak dlho... neodovzdávali sme prvýkrát........ proste je to lahšie........

mata2
9. dec 2009

ahojte,
hlasim katastrofalnu noc,spat som isla o 4h 🙄 🙄 🙄
dvojky mrncali jeden cez druheho,obaja teplota okolo 38,macka sa navyse povracala 😝 😝 ...do toho este chalani kaslali jak tuberaci 😒
az nadranom zaspali a o siedmej mi uz skakali po hlave...
boli sme u dr.,maju anginu 😨

laculik
9. dec 2009

mati, vydrzat!
juli, super!

najjulinka
autor
9. dec 2009

no velkáčky asi konečne zaspali, lebo je tam ticho (klop, klop)... ja tu čajik popijam ... a dufam, že domča bude hajať už tiež....

dioliana1
9. dec 2009

u nás ticho, až podozrivo skoro, žeby ešte nedospatí po včerajšku 😉

najjulinka
autor
9. dec 2009

no prekecla som sa.. .už lucinka dačo, že "mami! mami!" 😒

yukki
9. dec 2009

zicon, u nás zvyšovať vlhkosť netreba, ale máš pravdu, pri takom kašli by som to niekde v bytovke urobila. A čo sa týka odparovania, od včera stojí na peci otvorený hrniec s vriacou vodou, s eukalyptovým olejom, a navyše do neho priebežne dohadzujem šupy z pomarančov, ako ich jeme.
Ináč- Kika sa absol´tne nespráva a ani neberie na vedomie, že by bola "chorá"....kašle a kašle ale nijako jej to neprekáža, okrem toho, že občas vykašle to čo má v puse a musí si to hľadať k opätovnému konzumu 😕 takže ešte ju nezahŕňam pod skupinu chorúšik. Nebolí ju nič, teplotu nemá...

yukki
9. dec 2009

Mati....liečte sa rýchlo rýchlo a úspešne...
Môj sen bol a je ísť s koňami a vozom len tak....po tých lazoch napríklad, hriňovských...klenovských...s dobrou partiou a kopou deciek...možno bicyklami...gitarami...zastaviť a prespať hocikde a dať si niekde pivko studené a večer rozložiť oheň....a aj to zrealizujem, len nech kus podrastie Kika... 🙂

najjulinka
autor
9. dec 2009

My stahujeme trošku nábytok. tak tu mam provizorne pod počitačom detský stolík mammut - nie moc pohodlné....

Sakra lucke asi drevenú narkózu... už sa tam rehoce... a to som mala pocit, že už je ticho..........

najjulinka
autor
9. dec 2009

Tak som prihodila ešte včerajšie foto na FB...

martina_maxian
9. dec 2009

ahojte,,, práve si dávame poobednajšiu kávu,,, Dvojky krásne spinkajú,,, aj keď veľmi nechceli ísť spať,,, trochu plakali,,, ale teraz je už dlllllho ticho, tak asi spinkajú,,,, 🙂 Sú to úžasné deti.. 🙂 🙂 🙂 🙂 Veľmi som sa toho bála, ale myslím, že to všetko zatial ide nad moje očakávania.. 😵 😵

najjulinka
autor
9. dec 2009

Ak neprerevú celý čas medzi hajaniami, tak su uuuuplne suprové decká 😵 😀 Aj ja kávičkujem 😀

martina_maxian
9. dec 2009

nie, vobec neplačú zatial,,, 🙂 len keď ich vložím do postielky.. tak začnú plakať... Marek dnes vobec nechcel mlieko,,, neviem či pre ten upchatý noštek sa mu zle dýcha, keď pije z flaše, alebo čo,,, lebo ostatné zje... Martétka mliečko dnes 2x, takže fajn.. 🙂

zicon
9. dec 2009

Inac aj v dome moze byt prilis sucho a zvlast pri kureni drevom.

najjulinka
autor
9. dec 2009

No super... Marečkovi to potrvá asi dlhšie než sa znormalizuje... To aj u nás jemu to dlhšie trvalo 😉 Zlatušikovia sú suproví, ked to tak zvladaju.. .normalne mam z nich radosť.. .ked si predstavim ako prevrieskali celé dni, ked k nam prišli.......... vzali ste ich presne v pravý čas.... o pár týždnov skor a revali by aj pri interakciách , nie to ešte pri takej zmene.... všetko je tak ako malo byť asi.... 🙂

zicon
9. dec 2009

A ci uz ste doma.

najjulinka
autor
9. dec 2009

A dnes je Izabely - mali sme tu jednu, tak jej všetko naj prajem 😉

magimary
9. dec 2009

my sme dnes absolvovali očkovanie a ešte spinkáme (hoci už som počula raz krik, opäť ustal... asi ho len niečo zabolelo 😕 )...o chvíľu budeme budiť/vstávať a ideme pre chlapcov...
zajtra ešte (moja) zubárka a už snáď končíme s doktorským týždňom... 😝
a v piatok potom burza...ešte neviem, čo s malým...asi tam bude musieť vydržať celučký deň so mnou... 🙄

mati, super!teším sa s vami!!! každou minútou! 🙂

magimary
9. dec 2009

a kto je izabela? 😕 😨
poznáme sa? 😨

najjulinka
autor
9. dec 2009

Joooj aký mala nick tá mamina.. .ale vzala si surodenecku dvojicu.. .čo tak dlho naťahovali vikendove navstevy.. .chlapca a dievča -Izabelu si brali

magimary
9. dec 2009

myslíš tofik? 😕 😨

najjulinka
autor
9. dec 2009

ano. myslim ano.

magimary
9. dec 2009

no, ty máš prehľad v menách 😅 😨 🙂 !
ja si moc mená nepamätám, teda také ojedinelé...

najjulinka
autor
9. dec 2009

Lucinka už vstáva...

najjulinka
autor
9. dec 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Lucinka vstala s tým, že "mami pozri!".. tak som išla pozrieť... v rohu postielka ocikaná a ona do pol pása nahá 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zicon
9. dec 2009

No cas ucit na wc

marketka1
9. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak my sme dnes s Martinom stihli UPSVaR jeho obvoďačku tam len potvrdenie do MŠ a recepty.
a boli sme na krčnej kontrole hrúza a des s MArtinkom.Robili mu preplach oboch ušiek a meranie na sluch. Nepočuje na jedno o 20 a na druhé o 40 decibelov. takže ďalšia kontrola v januári.

lenkove
9. dec 2009

a ja som si myslela, ze je dnes piatok, tak som nevolala po uradoch, ach ja krava, kde to zijem 🙄 🙄

najjulinka
autor
9. dec 2009

zicon ty to tu nečítaš či čo,??? Lucinka je balšoj teoretik aj v tomto...

magimary
9. dec 2009

juli, teraz čítam, čo sa Lucinke podarilo 😅 😀
poteší...
hlavne, že zvládla princíp, že sa treba vyzliecť pred cikaním (teda dúfam, že sa nevyzliekla až po cikaní) 😉 , aj to je úspech...
zajtra by si jej k postieľke mohla položiť nočník a ak by chcela svoj pokus zopakovať, možno by využila aj správne miesto (nielen techniku 😅 ), náš tomušo tak mával nočník po ruke, aby sa mu ľahšie odúčalo... 😉
možno by to mohlo pomôcť a možno (teoretikom) ani nie... 😅
skús a uvidíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre