Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
12. dec 2009

Juli, takze Kaa ide pokracovat v profi? 😕 Ty asi deticky este dlho nebudes menit, ci? Vyzera to nejako nadejne s Bikikou alebo Mirkou?

najjulinka
autor
12. dec 2009

O Mirku nikto nezakopne "len tak"... Ale možno znamej dospela pestunska dcerá by ju brala... K nim by sa hodila... Robí prípravu akurát tak uvidíme, síliť nič nebudem. S tou známou sa aj na Morave uvidíme, tak možno zvestuje dcére, že aká je Mirka "chutná" (alebo možno povie, že toto radšej nie) 😉 No a Bikika tam to je na dlho, ale na ako dlho, tak to neviem... Hej rozhodne teraz v profi manžel pokračuje... To len do budúcna, že si spraví pauzu... 😉 Proste nie je na tom tak ako ja, že to kcem robiť celý život (momentálne tak sa cítim), on by to proste prestriedal. 😉 😀

mexx
12. dec 2009

Trufas si vydrzat cely zivot? 😀 Som zvedava, kolko vydrzime my, do prvej prestavky...a to mame zatial len jedno. Ale zatiak pokracovat chcem urcite. 🙂
Som zvedava, ako sa to s Mirkou vyvinie. Ked pozeram vase foto, tak ju vzdy obzeram...ona vyzera ako chlapcek. 😅 Podla mna, ked sa trochu lepsie otuka a ostane taka "dievcatkovejsia", tak to uz bude ine. Zatial mi pripada taka "nijaka"... 😅

yukki
12. dec 2009

Pokiaľ je Mirka právne voľná tak si myslím že v medzinárodke má šancu...

najjulinka
autor
12. dec 2009

joj nie Morave, ale Orave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
12. dec 2009

Juli, a planujete este nejake decka do pestu vziat? 😕

najjulinka
autor
12. dec 2009

Ano mexx.. Určite aspon jedno 😉 Manžel ma v plane ešte jedno pestu dieťa, ja by som radšej asi ešte 2, ale uvidime... 😉 Ak by manžel robil profi a aj ja, tak maximalne 2 deti ešte... Koli autu... Takže viac v plane ani nie je ako 2 😉 😀 😀 😀 Snad ho nepresvedčím na 2 a potom otehotnieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
12. dec 2009

juli a potom mikrobus Vám bude treba.

čo varíte?
My kura s francúzskou horčicou na kyslej kapuste a kuraciu polievočku,podvečer ešte jablkový koláčik ale najprv musím dopratať.Ja keď robím veľké upratovanie tak mám okolo seba najprv ešte väčší bordel jak bol a potom sa idem zblázniť čo skôr dokončiť.

yukki
12. dec 2009

šošovicovú polievku. Ale varila sa ráno, a už sme ju aj zjedli.

najjulinka
autor
12. dec 2009

mne sa dnes variť nekcelo... 😅 Deti mali polievočku zo včera, ale zeleniny v polievke vela už neplávalo, tak som do polievky dorobila rezance a to spapali mnam mnam... No a my o chlebe 😅 😅 😅 Som vonku vymrzla... poobede idem vymrzávať tiež s detmi von, tak teraz pouzujem... 😅

cairka
12. dec 2009

aj my sme mali šošovicovú polievku 😀

lenkove
12. dec 2009

my este nic...
idem daco chytro varit.. vcera mi cmajzli penazenku, alebo som ju stratila, netusiaky 😔 😔 karty platobne, vodicak, karticka poistenca.. a kredit na obedy s 50 e 😔 som na seba nasrata, zase vyhadzovat peniaze za vybavovacky, von oknom vlastne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cairka
12. dec 2009

fúha lenkove 😖 to je nepríjemné...

marketka1
12. dec 2009

leni tak to by som sa aj ja riadne nasrala.
Ja som v lete zabudla kartu v bankomate to bol tiež zážitok.Našťastie kartu nikto nezneužil. No nezávidím toľko vybavovačiek to je o držku.

dioliana1
12. dec 2009

my sme kúpili tento mesiac mikrobus-9miestny pre istotu... 😀 😀 😀

mexx
12. dec 2009

Ja by som nedbala nechat si viac deticiek, ale budeme limitovani priestorom v byte aj autom. Ale ked sa nam raz splni sen o dome, tak ma nikto nezastavi. Auto uz doriesime lahsie. 😀 😉

Lenkove, fuha, neprijemne... 😖 Ja si vzdy vravim, ze ani by mi tak neslo o peniaze, keby som stratila penazenku, ale vybavovat vsetky doklady, to je o hubu... 😝

najjulinka
autor
12. dec 2009

mexx no limity su dane vela vecami... my tiež mame len byt... aj ked dom vrta hlavne manželovi v hlave....zaleži aj od vekoveho zloženia osadenstva ... a od mnohých vecí...

dioliana1
12. dec 2009

no my máme i dom i auto, len velkáči nás obmedzujú množstvom osadenstva a prípusným vekom 😀 😀 😀 😝 😀 😀

mexx
12. dec 2009

No mna aj ten vek dost mata, najma kym budeme este v byte. Lebo mame detsku izbu, ktora nie je velmi velka, ale to mi nevadi, lebo kludne tam mozu byt aj tri deticky, ak budu vekovo blizko seba. Horsie by to bolo v pripade, ze by bol medzi nimi vacsi rozdiel, lebo nenarvem do jednej babatko a skolkarov/skolakov. 😅

dioliana1
12. dec 2009

prípustným 🙄

mexx
12. dec 2009

Dio, to uz sa asi tazsie organizuje, ked ti do toho kecaju velkaci, hlavne ked su o dost starsi... 😅

dioliana1
12. dec 2009

a ked su majitelia domu 😖

najjulinka
autor
12. dec 2009

V podstate si rada dioliana, že tam možeš bývať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
12. dec 2009

no asi tak....aj pracovať v ich dome 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
12. dec 2009

ahojte,,, kávičkujeme... deti ešte spinkajú... boli sme dnes s nimi na nákupoch,,, tak všetci sa po nás obzerali a hovorili aké máme krásne deti... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som povedala, že ja viem, že sú krááásne... 😀 😀 😀

yukki
12. dec 2009

Ja mám jednu izbu a auto zatiaľ žiadne...ale Kika sa doposiaľ ešte nesťažovala, že ju musí zdieľať spolu so mnou 😝 ...a druhé dieťa na ceste 😝 ....to budeme jak potulní komedianti keď sa budeme súkať do vlaku ešte aj s dvomi psami 😀 😀 😀 😀 už len papagáj abo opička na plece...asi už potom nejaké to autíčko bude časom nevyhnutné 🙄

cairka
12. dec 2009

yukki, ale akú izbisko 😝 ani veve si nesťažuje, že obývame jednu izbu, dokonca spíme v jednej posteli 😎 som chcela, že po novom roku jej dám zábranu na posteľ a pôjde do svojej (poschodovej), ale ani počuť 🙄

yukki
12. dec 2009

No, je to taká minitelocvičnička tá naša izba 😅 😅 cca 30 štvorákov...
Auto mám vysnívané...stará pomaľovaná Vestfalia (WV, také tie staré dodávky čo boli ako hranol) ....samozrejme s bezchybným motorom 😝 ...a to už asi také nenájdem. Aby som sedela vysoko a kukala rovno na cestu, aby mi nezavadzal vpredu motor a vzadu aby mali deti a psy dosť miesta...

yukki
12. dec 2009

Teda VW nie WV 😀 😝

martina_maxian
12. dec 2009

yukki, ty chodíš aj so psami?? 😉 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre