Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
18. dec 2009

Zicon
neber vsetko osobne, sak si chlap! 😀 moje skrobove cesto sa tiez neujalo 😉 Marketka je iny level, noooo 🙂 ale snazime sa, isto vidi, ze ju mame radi a chceme pomoct, jak male dzeci 😎

zicon
18. dec 2009

Asi nie, nechcokolvek poradim Marketke aj tak to dobre nebude.

marketka1
18. dec 2009

hej zicon sú dobré ako aj pusinky alebo z burizonov a salka.
ale hľadám niečo také ako suché čajové pečivo čo môžeš zlepiť lekvárom a dačo vydržia.

najjulinka
autor
18. dec 2009

tá stranka mimibazarovská sa mi pozdáva, tam to davaju maminky odskušane... a je tam aj slane, aj sladke - od keksikov, cez koláče, po tortu.... dačo z toho by snad mohlo byť...

marketka1
18. dec 2009

zicon (neser ma) ja viem aj pochváliť keď si zaslúžiš 😀 😀
leni tortičky mám perfektné keď prídeš do Ke tak sa zastav.

zicon
18. dec 2009

Piskotove cesto ale na tvrdo jak piskoty - pomaly piect pri nizkych teplotach.

najjulinka
autor
18. dec 2009

marketka karolov kamarat je bezlepkový, tak už sme mu poslali cez skype, nech pošle recepty ake maju.. .oni toho snad budu mať overeneho dosť, kedže už dlho je bezlepkový... tak snad dačo pošle...

marketka1
18. dec 2009

juli dík. ja radšej také overené.
Aj to tortové(piškótové som dostala z praxe odskúšané) a je o.k
zicon odskúšam marí sa mi že moja mama nám niečo také robila jak deťom a na vrch sme ukladali hrozienko alebo oriešok. 🙂

najjulinka
autor
18. dec 2009

u nas dajaký susedovci vrtaju 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mixka
18. dec 2009

u nas niekto cele doobedie buchal 🙄 ja som fakt rada, ze toto mi v dome nik robit nebude 😅

najjulinka
autor
18. dec 2009

mixka naivka... mna ked otec o desiatej cirkulárom budil... no čo ti budem vravieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a sused ked mal hudbu do polnoci... to tak na samotu sa odstahuj a dufaj... 😉

najjulinka
autor
18. dec 2009

o desiatej rano, aby ste ma nepochopili zle, že moj otec rušil nebodaj nočný klud.... ale vtedy som deti nemala, čo by ma o šietej budili, tak to ostalo cez weekendy na otca o desiatej s cirkularkou 😅

mixka
18. dec 2009

a my fcul deti mame, tak nespime do desiatej 😀 😀 😀

najjulinka
autor
18. dec 2009

no vsak pockj, ked sa spusti cirkular, jak daš deti poobede spať 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 pochopiš kao ten zvuk neznášaš.....

mixka
18. dec 2009

asi tak ako tu, ked sa vrta a trasie sa cely barak

zicon
18. dec 2009

Denny klud na dedine

4:00 - 6:00 Kiriki kiriki kohut babky Blazkove

8:00 - 15.00 bZZZm bZZZm bZZZM sused Novak je kutil s Cirkulárom.

23:00 - 2:00 Hav hav hav - havka cela dedina

magimary
18. dec 2009

tak sme doma z gastra (!), aj zo zubného rtg (môjho 😝 ) a som teda tota caput... 😝 🙄
trikrát za sbeou Bratislava, to už mám nadslúžené dúfam aspoň na polroka... 😝
kiežby..., ale žiaľ... 🙄
keďže dr. gastroenterologička zatiaľ vyhodnotila Zajka ako celiatika (všetky príznaky doteraz tomu vraj nasvedčejú...všetky do jedného 😖 ), po 11-tom januári tam naklušeme opäť ako na koni, na hospitalizáciu (na biopsiu a ostatné "priľahlé" vyšetrenia-laktozové, xylozove ai testy 😝 😔 🙄 )
zatiaľ mu urobila len všetky odbery (hore na oddelní, stretla som tam aj kolegynku s maličkým miminkom, ktoré má asi 2 mesiačiky a v utorok už ide do rodiny natrvalo a ktorá mi tiež zároveň "zvestovala", že DD domov je KOMPLET PRAZDNY a bez detí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ešte počas schôdze (4.12) tam bolo 9 detí a dnes tam NIE JE NIKTO!!! všetky sa "rozdali" do rodín-teraz pred Vianocami, dokonca aj "ťažké stavy", vraj... 😕 😨 😲

no, a môj neskutočne "zdochýnajúci" zub ma ničí celú noc aj teraz deň (-najmä vonku), akže mocmi to na energii nepridá...
dokonca som sa teraz cestou z vlaku zastavila už rovno aj pre chlapcov do škôlky, s tým, že už z domu nevytiahnem ani pätu (dnes)... 🙄

mixka
18. dec 2009

zicon, si ma potesil 😀 😀 😀

ale ved kopa vas tu byva v rodinnych domoch a nestazujete sa, tak ako je to naozaj ???

najjulinka
autor
18. dec 2009

zicon kutil o 15tej skonči???? hahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by bol fest lenivý..... ešte aj kutilova žena obed von vynesie, aby nestracal vela času cez obed a mohol "kutilovať"... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
18. dec 2009

No niekedy su to speciality na dedinach aj somotach. Pocul som o pripade ze kupili samotu - velmy lacno, krasne prostredie, hned za chalupov les, ktory ovsem koncil asi po 500 m co vidiet nebolo a chyba lavky bola ze v pracovne dni o 8:30 a 14:00 boli odstreli.

mexx
18. dec 2009

Mary, a to je dobre alebo zle, ze domov je momentalne prazdny? 😅

najjulinka
autor
18. dec 2009

mixka my sme byvali v rod dome.... mam ti poslať videjko ako sa kiko kupe.. .čo tam počuť celý čas.... nakladaky po ceste ako chodia.....

najjulinka
autor
18. dec 2009

mexx bojim sa, že "sanovali" ..... takže či to je dobré to by som nepovedala....... plno deti travi asi vianoce v osade a pod....

mixka
18. dec 2009

juli, ale nas dom je zastrceny v bocnej ulicke, tade nakladaky nechodia 😀

najjulinka
autor
18. dec 2009

jaj inak jak som ja doobeda uradničila a nakupovala, tak manžel vybavil super charitu topánočkovú..... takže plno bot v istých číslach.... už som pisala kolegyni čo ma toho vrateneho chlapca z adopcie,že čo potrebuje, lebo je to zhruba také na neho väčšina.... sandalky asi Domči na leto jedny su tam a botičky na jesen jedny... a potom možno Lucke na jar jedny polobotky... 🙂 🙂 🙂 na nše male nožičky tam skoro nič nie je, ale kolegyna bude mať pre školkára fest výber a chalanske všetko z tých väčších čísel.. tka sa tešim za ňu.. lebo mne podedenetopanky už velkostne končia pre jej chalana 😀 😀 😀 my s kolegynou si vo velkom požičiavame... 😀 😀 😀 Však dvojky prišli s nohami č.19 a odchádzali v botách č.21 a to už boli tak akurát tie boty im.... a hlavne štyroch naraz som mala takých 21-22 na jesen.... 😀 😀 😀 😀

zicon
18. dec 2009

V novostavbach??

mexx
18. dec 2009

No ja neviem, kam sa tie deti podeli, tak preto sa pytam... 😅 Lebo napriklad na schodzi sa hovorilo aj o tom, ze su deti nachystane do profirodin, tam, kde sa prave "cerstvo minuli"...

Mary, koho si to presne stretla? 😕

najjulinka
autor
18. dec 2009

no vsak uvidiš... naši znami mali dom a na konci pozemku plot a za plotom vlak... a sme vraveli, že to je asi riadny rámus... a odpoved bola prekvapivá, že ten vlak sice počuju, ale ramus to nie je, že to je v pohode, aleže tam dalej iným smerom chodí vlak cez most a že to je dosť rámus.........
a iná známa zas povedala, že v noci počuť auta z dialnice čo ide dosť daleko od deiny, ale že v noci to počuť riadne....
proste oba pripady take, že to čo bolo pod nosom hned blizko domu všetk OK, a čo bolo za humnami sa tak odražalo, že rušilo....

zicon
18. dec 2009

Ak nie treba ratat s hydinou a psami a zalubenymi mackamy - to je priserny zvuk ked sa macky paria alebo byju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre