Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
29. dec 2009

super hlaska 😀 😀 😀 no ved vravim deti su uzasne 😵 a este aj humuristi podaktori 😉

brulka
29. dec 2009

no mati je mi to jasne ze mat zo dna na den dve deticky je aj zaberak ale ten najkrajsi na svete 😵 😵 😵 ja sa uz na to veeeeelmi tesim aj ked viem ze sa len tak lahko nevyspim a ze ako mayap nebudem mat vzdy cas tu s vami klabosit, ale nevadi to stoji za to 😉

mayap
29. dec 2009

no, hlášky máva malý niekedy fakt dobré. len pri tých pavučinkách som sa bála, že keď to niekde zahlási, tak si ľudia o mne budú myslieť, že odkiaľ som dovliekla stromček. ...minimálne 3 roky stál niekde v pivnici... 😀

mayap
29. dec 2009

brulka,
no raz za čas si prečítaš ako žijú ľudia... no máš pravdu život s deťmi stojí za to, aj keď si občas nestíham ani vlasy trhať zo zúfalstva... 😝 😝 😝

brulka
29. dec 2009

urcite nie ved mal ny to vysvetlenie ze spiderman to bol 😎 akoby ta niekto mohol podozrievat 😀 😀 😀

mayap
29. dec 2009

ozaj a ešte ma napadlo, ako malý vlani, keď sme prišli k mojej mamine a on uvidel stromček, zahlásil: aha , tatá má klokodíla.
...odvtedy mamin stromček ani inak nevoláme, len vianočný krokodýl...

martina_maxian
29. dec 2009

no tak u nás keď Mareček uvidel stromček tak povedal : " No máááá" 😀 som skoro umrela od smiechu a údivu zároveň.

brulka
29. dec 2009

😀 😀 😀 tak patko sa nezaprie - jasny humorista je to 😉 mate doma veselo 😵 😵 😵

brulka
29. dec 2009

zlatusik marecek 😵 😵 😵
a ozaj uz volaco rozpravaju certici ??? lebo moj synovec vo dvoch este nic moc nenarozpraval 😅 to az teraz ma dva aj daco a sa mu tak velmi zrazu jazyk rozviazal 😉 ale je snim super sranda ako komoli slova ale snazivy je to nas pokladik 😵

marketka1
29. dec 2009

Ahojte 😉
ja len tak na skok trošku oddych pri PC.
žehlím dve práčky nie je toho veľa ale nechcem si zase nakôpkovať práčky. 😝

zase máme asi laryngitídu 😠 😠 😠Kubko sa asi pred dvoma hodinkami začal dusiť dúfam že noc prežijeme bez nemocnice a hneď ráno s ním musím k obvodnej tá z nás musí mať "radosť"

brulka
29. dec 2009

jaj marketka tak vy mate tento rok ozaj smolu a tahate sa z choroby do choroby 😔 drzim palceky aby ste zas rychlo vyzdraveli !!!!

lenkove
29. dec 2009

ahojte,
ste tu niekto??
ja sotva prezivam 😔 , este aj muz ma hneva.. 😝 zajtra mame ist na chatu a mne sa ani nechce.. stale myslim na drobca nasho..

marketka1
29. dec 2009

brulka
neviem či smola alebo porazená pred dispozícia na astmu a opakované bronchitídy jednoducho nám nedajú normálne fungovať bez liekov sirupčekov sprejov a kade čoho. ☹ a nedaj bože ak s ak nám dakto priblíži len z nádchou tak nás odrovná do dvoch dní na porazenie, porazenie, lebo to človek sa nemôže ani na nikoho nahnevať že nás nakazil a myslím že ani hnev by mi nepomohol. ☹

martina_maxian
29. dec 2009

leni,,, nestresuj,, hlavne v klude a pohode... 🙂 drobec vás už čaká a určite ťa malej nebudeš veľmi páčiť, keď budeš vystresovaná.. 🙂 už to máte na dosah ruky,, už sa len teš a nestresuj.. 😉 😉 😉 😉 teraz sa mi píše, čo?? 😀

marketka1
29. dec 2009

leni tu som len tak na skok a aj ja som dnes mala výmenu názorov s mm a máme momentálne tichú domácnosť ☹

lenkove
29. dec 2009

inak, ak chcete, tak som teraz na skype a nieco pre vas mam 🙂

martina_maxian
29. dec 2009

leni aj ja chcem.. 🙂 ja som martin_martina1 😉

marketka1
29. dec 2009

martinka aká si zlatá akurát dnes som sa dostala na staršie stránky dozadu keď ste mali pred súdom cca týždeň tiež si sa nemohla dočkať ako niekedy je sranda tak v rýchlosti spätne niečo hľadať a už teraz sa smiať kto aký bol nedočkavý.
lenka už to budeš mať za chvíľu za sebou neboj aj keď Ti teraz ide čas veľmi pomaly potom nebudeš stíhať. 😉

magimary
29. dec 2009

leni, aj ja som na skype... 😉 máš vari niečo nové? 😅 😉 🙂

martina_maxian
29. dec 2009

markétka, presne tak... veď som lenke písala, že mne sa to teraz už hovorí,, 😀 😀

baby, ale keby som to pre ne musela všetko podstúpiť ešte tisíc krát, tak to podstúpim... 😉

marketka1
29. dec 2009

mati to je jasné ja by som tiež Kubka a ani Maťka za nič na svete nevymenila (aj keď sú problémoví po zdravotnej stránke a kto dnes vlastne nieje bez problémov) ale sú moji 🙂 moji 🙂 a len moji 🙂 a aj mm

lenkove
29. dec 2009

baby, ale skype taha ako hlupy, strasne dlho 😠
poslite mi do IP mail 😵

lenkove
29. dec 2009

baby,
prave tu bola svagrina, sme sa "nezhodli" 😝
hovorila som jej ako ma to trapi, ze je to tak neskoro IA, k tomu manzel zacina od 15 dalsiu sluzobku a bojim sa, ze to nestiheme a ona, ze tak dokoncime ked sa vrati 😅 v polovici februara?? 😅 a este kde je sud 🙄 ked som jej povedala, ze chcem malu co najskor doma, tak sa cudovala, ci si myslim, ze mi tak skoro dovezu nabytok 😝 keby je "chudak brat, co ma tolko problemov" /citujem ju/ nezobral aj tu uz mnou spominanu kuchynu 😀 😀 tak sme taky problem vobec mat nemuseli.. 😝 povedala som jej, ze ma asi nechape, ze malu chcem mat cim skor doma a ze ma to velmi boli tato situacia, ze sa porozpravame neskor, teraz nie som v stave. tak sa odula 🙄 😝 ach jaj. to ludia fakt fakt nevedia pochopit

cairka
29. dec 2009

marketka, keby si vedela ako dôverne to poznám 🙄 držte sa, snád to nebude v noci akútne 🤐

lenkove
29. dec 2009

baby, este aj mail mi blbne, net ju je pomaly a pada.. ale dala som si do albumu
rychlo kuk 😵

najjulinka
autor
29. dec 2009

http://freitagova.blog.sme.sk/c/214461/Ako-sa-s... - dosť chaotické zhrnutie... ale zhrnutie 😝

cairka
29. dec 2009

leni, nádherná 😵 😵 😵

magimary
29. dec 2009

leni, kukli sme 😵 ...
a ešte aj skype Ti padá...napísala som ti tam, dostala si? 😕
nám zase padla digi ( 😝 ), ale zrejme pre krásny dôvod, lebo SNEŽÍIIIIIIIIIIIIIII!!!
napadala krásna 10cm perinka a za takú chvíľočku...(takže asi zapadla aj anténa 😅 , tak jej treba 😅 )...

martina_maxian
29. dec 2009

leni, krásnučká.. 😵 😵 😵

lenkove
29. dec 2009

Mary a mam "nove" 😉 teda "stare" malkacske 😔 a srdiecko ma boli, ze som s nou nebola a 😔 este mam cakat a rodina sa na mna diva ako na vysinutu. Co nevedia, ze je to MOJE dieta (vytuzene, vymodlene)? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre