Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
8. jan 2010

Neviete niekto ako sa má magi, ako to včera zvládla v tej nemocke?? 😉

marketka1
8. jan 2010

ja tiež čakám že niekto niečo o nej napíše a nič nikto celý čas. 😉

martina_maxian
8. jan 2010

dnes tuším bola chvílu aj na skype, ale som ju nestihla,,, tak neviem, či už je doma a oddychuje po náročnom zákroku, alebo čo.. 🙂

ralanka
8. jan 2010

jani dakujeme pekne a pokial sa mi bude dať tak budem chodiť aj za malým aj do roboty a potom už z predbežkom rovno na materskú 😉
p.s. jani poprosím nekomoliť meno 😀 😀 😀 😀 😀 díky

najjulinka
autor
9. jan 2010

Dobré ránko.
Tak ja viem o mary. Zákrok zvládla. Dnes pride domkov. Info mam sprostredkované od jej manžela, takže na jej pocity si počkáme tu spoločne.

tulenka
9. jan 2010

caute, a co robili mary, ak to nie je tajomstvo? Juli vasim chorusikom je co? Prechladli na výlete?

najjulinka
autor
9. jan 2010

Tulenka vedla našej izby boli 2 deti choré... 🙄 🙄 🙄 Jedo sa s Luckou hralo tak, že sa navzajom krmili lyžičkou... No a doma Lucka bacile rozdala... 🙄 🙄 🙄

tulenka
9. jan 2010

No, blbé , poznáme zo školky

janivonbenji
9. jan 2010

ralanka,
ospravedlňujem sa, chybička sa vloudila 😉
...keď už bude všetko isté, tak daj info a foto...som zvedavá 🙂

tulenka,
mary bola na zubnej chirirgii, myslím, že jej "trhali" zub, ale bolo to veľmi zložité a keďže má nejaké diagnózy, tak to museli robiť trochu inak ako bežné trhačky...dúfam, že som niečo nepoplietla, ale my sme toľko o tých zuboch už písali, že len toto mi ostalo v pamäti.....

lenkove
9. jan 2010

ahojte
Ralanke
blahozelam 🙂

tulenka
9. jan 2010

J8j, jani, u6 mi dovaklo, ved to tu písala red Vianocami

yukki
9. jan 2010

Tu to dnes žijééééééééééééé... 😅
a my sme ani nos von nevystrčili, na zemi ľad a z neba padajú litre vody, to ne dobré počasie na prechádzky.... 🙄

cairka
9. jan 2010

yukki, u nás taky tak 🙄 ale dnes mi to tak nevadí 😝

thera1
9. jan 2010

ahojte....u nás je tma ako o 16,00 😉

martina_maxian
9. jan 2010

ahojte a u nás Mrtin bol vonku s deťmi... 🙂 neprší a je celkom v pohode.. 🙂 Markétka od rána nosila overal, že chce ísť vonku,,, a teraz je už tíško,,, spinká sa.. 🙂 🙂 🙂

thera1
9. jan 2010

ako to že spia? neplačú??? 🤐 😵

najjulinka
autor
9. jan 2010

U nás Marketka nosila topánky alebo neskor čižmy, že kce isť von 😵 😵 😵 😀 😀 😀

U nas 2 kusy už spia, tretí čakame , že zaspí...

Sme napraskaní - mali sme na obed kačku, knedlik a manžel aj kapustu červenú ...

martina_maxian
9. jan 2010

nie neplačú,,, vobec,,, 🙂 Krásne spinkaju,, som ich asi pred pol hodinkou uložila a už spia.. 😉

martina_maxian
9. jan 2010

no áno, aj topánočky občas nosí,, len tie su uložené tak, že na ne nedosiahne.. 🙂 tak nosila overal... 😀
my sme mali zeleninovú polievku a slivkové gule,,, deti sa oblizovali až za ušami... 😀 😀 😀

thera1
9. jan 2010

asi chcela ist peši... 😀

thera1
9. jan 2010

nie kočíkom... 😅

martina_maxian
9. jan 2010

no veď oni peši chodia,,, my nemáme kočík !!!!! objednávku som zrušila, lebo na naštvali a druhý som neobjednala... 😀 tak musia peši.. 😀 😀 😀

lenkove
9. jan 2010

ahojte.. aj tu je hnus, ja som vcera viezla mm do sauny a spat prsalo a hned primrzalo a predbiehal nas v obci taky tlk (a to som sla 50).. samozrejme dostal smyk (esteze som dala nohu s plynu, ked som ho videla a podradila) takze nastastie nie vedla nas, ale trosku pred nami... cakala som, ze spravi hodiny a my naburame.. brzdit bez ceny, to by sme mali smyk my 😝 ja neviem, ten tlk v tom aute isiel hadam prvykrat na lade, alebo co 😕 😕 😕
a dnes uz som lakala synovca na sane, nechcel.. 😝 tak sme len stavali garaze a tak 😉

najjulinka
autor
9. jan 2010

thera ja ked som brala dvojky, tak Mareček nechodil sam vooobec a Marketka tesne začala chodiť.. .Ešte ked sme ju v domove boli kuknuť, tak povedali, že Marketka už asi bude chodiť, kýd ju vezmeme. A u nás už chodili na ihrisko pešky a po schodoch smerom hore sa držali zábradlia, ale väčšinou za ruku, lebo u nás su na oboch stranách bloku nemožné zábradlia (ale na šmyklake šli)... takže tak asi... Kočíkom sa u nas chodi do obchodu a pod...

najjulinka
autor
9. jan 2010

martina no je to tak ako som vravela, že kým dodajú, tak Vám bude na nič 😀 😀 😀 😀 Ste ušetrili... 🙂 😉

thera1
9. jan 2010

mne to vysvetlovat naozaj nemusíš.... 😀

thera1
9. jan 2010

aj julii bude za chvilu kočik na nič...mirka peši,domča peši,lucka peši...spon si oddýchneš....

najjulinka
autor
9. jan 2010

thera vsak bereme 2 drobcov teraz... a Domča ešte moc nehrozí do schodov.. .ale prah prejde bez problemov už... takže teraz 3 kočikove budu zas...

najjulinka
autor
9. jan 2010

chvilu...

najjulinka
autor
9. jan 2010

Domča je šikovná, takže na jar už na ihrisko po vlastných by mohla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre