Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
16. feb 2010

Magi, srdečne gratulujem k tretiemu synovi !!!!! 😵 😵 😵

magimary
16. feb 2010

ďakujem!!!!!! 😵 😵 😵
tak, tak tretí syn...
aj dnes doktorka na Kramároch-"jéj, vy máte troch synov? to musíte mať veselo!jeden sa tuším podobá na vás, jeden na manžela a ten tretí?" 😅
mimochodom nič sme tam, nevybavili (akurát chlapcom podobrali krv a pomerali ich), lebo tam zase nebola naša gastroenterologička - do rána jej ochorelo dieťa (opäť tak, ako aj vtedy v decembri)...

lenkove
16. feb 2010

Mary
a to si tam bola so Zajuskom a Tobikom ? 😀

Ralanka, tesim sa ze vam to tak krasne ide 😵 😵

maznacik007
16. feb 2010

mary troch synov.. a treba sa este po nejakej princeznej poobzerat....

😉

ahoj jani.. 😉

najjulinka
autor
16. feb 2010

mary my mame princezny na obzeranie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja už som mary nukala, žeby sme mali my výmený obchod spraviť... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata25
16. feb 2010

chceme sa pochvalit, kuknite album, ak vsetko pojde dobre tak toto bude dalsi clen nasej rodiny. 😉

magimary
16. feb 2010

leni-ove, 😀 😀 😀
leni-mazn., no my sa obzeráme už dlho, veľmi dlho... 😅 po princeznách, ale zatiaľ neúspešne 😅 😀 (aspoň ušetríme na hygiene v budúcnosti (myslím špecificky ženskej hygiene 😅 )...
juli, ja pravidelne obzerám všetky vaše princess a vedela by som si vybrať (resp. nevedela-lebo by som brala všetky 😅 ), ale...hold...každý máme iné "danosti" (my máme daných chlapov) 😀
mata25, odkiaľ je maličký? je prenádherný 😵 , ako to vidíte časovo? 😕

maznacik007
16. feb 2010

mata25 nadherny je.... tak tfuj tfuj... nech ide vsetko ako po masle...

magi... tak toto hovori aj moja kamoska.. ma 4 dievcata.. ze ked dorastu do puberty tak sa nedoplati.. /zenska hygiena../tak sa na tom smejeme..

najjulinka
autor
16. feb 2010

mata postrehla som, že rozmyslate nad rozširenim chlapinca.. .tento mi pripadá taký do janulinej partie... ona mala deti take na seba podobne a tento by sa k im hodil....

mata25
16. feb 2010

magimary, je teraz v Skalici, no casovo neviem, este nema osvojitelnost, 3.3. bude sud a potom urobim maximum pre to aby sme ho mali doma cim skor. tak ak by vsetko islo super ako pri prvom tak hadam, do aprila by sme to stihli.

magimary
16. feb 2010

leni, možno brožúrka aj pre Teba: 😉
http://www.navrat.sk/?lang=SK&cat=ec920ff4f3fee...

magimary
16. feb 2010

a nielen pre lenkove, samozrejme 😉

magimary
16. feb 2010

hm, mata25, tak budem na vás myslieť..
koľko má maličký mes.? 🙂

mata25
16. feb 2010

magimary, 3.3. bude mat 2 mesiace

magimary
16. feb 2010

jéj, to je úplny novorodenček... 😵 😵 😵 na fotečke vyzerá starší...
aj filipka ste dostali takého malinkého? 🙂

najjulinka
autor
16. feb 2010

no to je uuplne drobulinky... take by som brala...

mary ty možeš princezny obzerať, ked tak či tak z našej ponuky by sa k vam najviac hodil naš princ 😀 😀 😀 😀

magimary
16. feb 2010

veru, veru... 😀 😀 😀
to by bola megapartia podobňákov... 😅 😀

mata25
16. feb 2010

Filipko mal necelych 6 mesiacov ked sme ho prvy krat stretli a cerstvych 7 ked sme si ho doniesli natrvalo domov. tohoto druheho malickeho sme videli ked mal 2 tyzdne, no a dnes sme mali tretiu interakciu, ale aj tak musime cakat na osvojitelnost. je to trocha rozdiel, ale uz mam skusenosti s novorodencami takze si na to v pohode trufam. dnes sme zobrali aj moju mamu, bola cela vytesena z maleho, len ma strasi, ze to je hrozne vela roboty, lebo ona mala tiez brata a sestru s 18 mesacnym odstupom, ale mala k nim pomoc, babku a tatka co robil na smeny, no a ja budem na dvoch malych sama. ale sak to zvladnem, dufam.

mata25
16. feb 2010

ale kedze som konecne uspesne dokoncila vysoku skolu tak aby som sa nenudila tak som si na tento rok naplanovala, ze si vezmeme babatko, predame byt a postavime dom. to len aby som mala co robit a nevymyslala somariny. 😉 potom vam tu budem vyplakavat aky mam tazky zivot. hahhaha

magimary
16. feb 2010

zvládneš, nebooooj 😉
a starší, teda nastarší "pubiš" je ešte s vami? 😕
ale bábätko nie je biosúrodenec vášho filipka, či...?
a bábätko nie je v profi?

mata25
16. feb 2010

budem musiet. pubis je s nami, hoci teraz je presvedceny ze pojde k mame kedze ta sa koncom mesiaca stahuje niekam do podnajmu, myslim ze s nami aj zostane a mama mu zbytocne mota hlavu. nie, babatko nie je biosurodenec, teraz neviem ci bohuzial alebo bohudik, myslim vzhladom k spravaniu ich matiek. babatko zatial nie je u profi, je na diagnostickom odeleni.

magimary
16. feb 2010

aha, hej...
😉
no a pubiš... 😖 😔 ...ale možno sa trochu "nájde" pri takom malom bábätku... 😕

marketka1
16. feb 2010

Ahojte a pekný večer
MAGI blahoželám ja som Ti vravela že to takto dobre dopadne.
mata25 malý je zlatý fakt je drobučký ale dorastie.

tatiana niekedy riaditelia zareagujú aj takto ako u Vás podľa mňa je dobre že ich ešte nechali.

o ôsmej sa znova chystám pár krát spadnúť na zadok.
cairka ako v sobotu?

najjulinka
autor
16. feb 2010

marketka prave pred chvilou davali ako super je bežkovanie pre zdravie 😉

marketka1
16. feb 2010

julka videla som len keby to nebolo také smiešne 😀 😀 učiť sa po 20 rokoch, ale snáď to dlho nepotrvá a pôjde to. A to som kedysi chodila na preteky a teraz mám jazyk po kolená a boľaví zadok. Ale chcem sa k tomu vrátiť.

marketka1
16. feb 2010

joj a chcela som sa opýtať či neviete dačo o našom chlapovi dlho sa tu neukázal 😕

magimary
16. feb 2010

markie a to ideš sama? 😕

tatiannna
16. feb 2010

My sme dnes skrátili učenie na minimum a vyrazili sme do ulíc, nech si tí krpci ešte užijú voľačo...rozmýšľam nad nejakým zaujímavým program na víkend...napadá vás niečo?

No Júlia, keď tak nad tým premýšľam, tak neviem, či z tých vašich princezien nejakú nezoberieme my 🙂 idem ich kuknúť, len neviem, ktoré sú ešte u teba... :(

tatiannna
16. feb 2010

Nič som nenašla...žáádne fotky...a tak či tak Lucinka je naj naj najkrajšia 😉

janivonbenji
16. feb 2010

maznacikovci,
aj ja pozdravujem...a ešte aj takto verejne, máš krásne detiu, danko malý smejko a išiel aj ku mne !!!! (a to sa nestáva často 😉 ) a ninka to už je veľká slečná a veľmi šikovná !!!!....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre