Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mmacca
12. aug 2009

Práve končíme aktualizáciu, tak som zvedavá ako to bude teraz. Jediná naša požiadavka bola, aby bolo dieťa mladšie od malej.

mixka
12. aug 2009

katarinka, ved ja ta neodsudzujem a ani nikoho ineho, su skratka nahradni rodia, ktori si nemozu pomoct

mmacca
12. aug 2009

Čakali sme na papiere zo súdu. Boli tam aj nejaké povinné stretnutia s malou v prítomnosti psychologičky. Hlavne sme ju navštevovali a mali sme ju aj na hosťovských.

yukki
12. aug 2009

Aj ja mám hlavnú požiadavku, že zdravé... 😀 ale už mám aj jednu špeciálnu...KĽUDNEJŠIE!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄
V septembri rozbehnem pátračku na "tvrdo", teraz sa aj tak nič nehýbe, všetci majú dovolenky.... 😝

katarinkamt
12. aug 2009

neviem si to dost dobre predstavit, to Vas sledovala, ako sa k malej chovate, ci ste nejako schopni, alebo ?

mmacca
12. aug 2009

Bolo to len asi dvakrát, ale viac nám radila ako máme s malou zaobchádzať. Veď sme sa ju báli aj chytiť... Také krpaté čudo 🙂

katarinkamt
12. aug 2009

a ako budes patrat, Yukki? ( Boze, ozaj si pripadam ako blb, ked sa stale vypytujem..........)

yukki
12. aug 2009

Návrat, Úsmev...v návrate som už bola, aj sme rozbehli pátranie po dvoch detičkách čo mali v zoznamoch oni, ale už boli v nových rodinách asi...lebo už enboli "k mání"...a takisto budem otravovať na úrade a tak....v tom Návrate že si vyžiadajú aktualizáciu zo všetkých krajov...tak tam v septembri nabehnem...keď sa dovtedy neozvú z úradu, lebo tam som prvá v zozname už....

misi33
12. aug 2009

ahojte kocky.
mozem sa k vam pridat?
katarinka sme na tom rovnako.
tiez cakame na babo 0-6 mesiacov

katarinkamt
12. aug 2009

Prva? ved to je uplne super, tak to sa mozno ani nenazdas a zavolaju .............mozno rano vstanes a zazvoni telefon..........ked si v tom Usmeve vyberas, podla coho sa orientujes? alebo maju fotky deticiek? znie to, akoby sme nehovorili o detickach........

yukki
12. aug 2009

Kiku som cez Úrad našla...alebo trochu pomohlo aj to, že u nás v obci je Domov a ja som tam strkala nos...hneď ako mi z Úradu dali povolenie na kontakt s jedným konkrétnym dieťaťom z nášho Domova s dodatkom "prípadne inými deťmi právne voľnými"...tak už som tam chodila až kým sa právne neuvoľnila Kika...až potom mi ju prvýkrát ukázali a odvtedy do 7 týždňov bola doma na hosťovskom

katarinkamt
12. aug 2009

Ahoj Misi, nie zeby som bola rada, ze ma niekto starosti, ale tesi ma, ze v tom nie sme sami a ze nam tu moze niekto poradit, dakujem vsetkym ochotnym dievcatam.......

maznacik007
12. aug 2009

my sme maleho nasli cez konika.. potom sme ho vzhladali v zoznamoch v usmeve.. inak tie zoznamy nic moc.. tie udaje su stare.. a neaktualne.. ako ked som videla nasho maleho spis.. tak to bol des.. posledny zaznam z veku 3 mesiacov.. fotka skopirovana cez kopirku..
inak v Ba kraj sa tolko necaka.. znamy cakali cosi cez rok na bieleho novorodenca.. my sme chceli tmavsie... dcerku mam blondynku modrooku.. tak sme jak z reklamy na beneton...

orientujes sa podla poziadaviek.. v tych zoznamoch..

yukki
12. aug 2009

fotky a nejaké základné údaje majú...a to, že som prvá ma až tak nedojíma, už doma jednu kofolku mám, a vidím, že je to normálne divoké dieťa s dvomi rukami, nohami až po zem a nosom medzi očami...len už k nej musím súrodenca kľudnejšieho dopasovať a jedno, black or white.....

katarinkamt
12. aug 2009

Dakujem, maznacik, myslela som, ze su tam aktualne fotky, ale to je asi len moja naivita........ako ste ho nasli cez konika, nerozumiem tomu........
Yukki, ked to chces rozbehnut na viac stran, kolko trva to Tvoje umiestnenie? Ja mam pocit, ze keby som bola niekde v prvej patke, asi by som nesla inou cestou.

cairka
12. aug 2009

yukki, len škoda, že to nemajú na čele napísané 😝 eve sa javila celkom kľudne, kedže ani nelozila, ani nič ešte 😅 a čo z nej vyrástlo 😀

katarinkamt
12. aug 2009

Ahoj Cairka, citam, ze si z Mt, tak ako ja, kolko ste cakali?

cairka
12. aug 2009

asi 5 týždňov 😉 ale ja mám malú v pestu a je rómka 😵

katarinkamt
12. aug 2009

aha, no, my cakame na adopciu....

yukki
12. aug 2009

Katarinka, keďže potom, čo som si vzala Kiku, som si o rokapol robila aktualizáciu a ešte som nebola vyškrtnutá zo Zoznamu žiadateľov, tak vzali do úvahy prvý môj dátum zapísania...a odvtedy sú to dva roky....takže asi toľko sa čaká v košickom kraji na biele dieťa, si myslím...
A pátračku rozbehnmem...čo keď niekde v celoslovenskom zozname čaká ku Kike súrodenec? Tentokrát prejdem všetky možnosti!

katarinkamt
12. aug 2009

Yukki, drzim Ti vsetky palce!

yukki
12. aug 2009

Vďaka! Ja už sa teraz nikam neponáhľam, keď už doma jedného čerta mám... 😉

katarinkamt
12. aug 2009

Dievcata, parjem Vam vsetkym pekny den, papa.

cairka
12. aug 2009

aj tebe katarínka 😉

misi33
12. aug 2009

dufam,ze to nebude dlhsie ako rok
pani na urade nam povedala,ze az rok a pol mozme cakat

manzel mi stale hovori,ze na dobre si treba pockat 🙂 🙂

takze uvidime

katarinka a vraj treba vela volat a davat o sebe vediet

z akeho si regionu?

misi33
12. aug 2009

vy ste rychle 🙂

ja som sa musela vratit k robote ☹

nestiham fakt prispievat

som rada,ze si vas mozem aspon precitat

dakujem za vsetky rady a otazky

lenuska74
12. aug 2009

ahojte 🙂
jeje baby vy ste ukecané 😀 😀 😀 a to tu ani Julia nieje 😀 nejak mi tu chýbaju jej vsuvky 😀 😝 Mixka a aj ostatné kočky stade maju užasné detičky tak sa netreba báť kočky 🙂
A ja ked dotiahnem všetko do konca tak budeme mať doma super dievčatko 😵

martina_maxian
12. aug 2009

lenuška, tak to je super, budem ti držať palce...

lenuska74
12. aug 2009

no martina vďaka budem to veľmi potrebovať

lenkove
12. aug 2009

caute
Lenuska
uz aj ja na to cakam, ze dvojky revu, Lucka ich napodobnuje a co nove s Domcou, sak ona sa vam uz postavila 😀 😀 a tak..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre