Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
14. sep 2009

To sa zatrie a bude to, u nas ak chces mat kvalitnu stenu, tak mas dve sanci oskrabat na tehlu a dat kompletne novu omietku ☹ alebo obklad sadrokartonom

martina_maxian
14. sep 2009

super, pekne ti rastie,,,, do krásy ... 🙂

zicon
14. sep 2009

A ani jedno nemam chut vykonat, to jedine vypratat na mesiac byt, ale kompletne a islo by to, ale to je ciste sialenstvo

mixka
14. sep 2009

ahojte 🙂

tak s definitivnou platnostou mame rodinny dom 😵 nie je to ten, co som sem dala fotky naposledy, ten sme nechali tak, kedze mal vela nedostatkov, ale nasla som v piatok v noci iny, v sobotu bola obhliadka, dnes to bol mrknut stavar a je to ok po vsetkych strankach 🙂

martina_maxian
14. sep 2009

ahoj mixka, tak hoď fotky, nech vidíme,,,
a kde ste nakoniec kúpili???

janivonbenji
14. sep 2009

maznacik,
vy máte fakt takého malinkého chalpčeka ? 🙂 môj kubko vážil 7,8, kg keď mal 3 mesiace 😀 ...ale inak malý je strašne zlatý !!!!!

cairka
14. sep 2009

veve mala v roku 8kg a 75 cm a teraz sa ma pýtajú či už má 4 roky 😀

my sme nakoniec boli na tých hubách, super sme sa prešli, aj sme čo to našli 😎

malý pri vecku super, profesionál 😉

najjulinka
autor
14. sep 2009

Lucinka v roku mala myslim 6,7kg a nejakých 67-68cm namerali... no niečo pod 70cm.... ale to merali zle, elbo Lucke aj Kikovi namerali rovnako... Kiko bol vyšši a nemal 70cm, takže Lucinka musela mať menej...

maznacik007
14. sep 2009

ano on je drobucky ... a to uz pribral... ked prisiel tak som mu davala veci 3-6 mesiacov.. niektore z nich su mu dobre doteraz...

Juli diky za tie cisla.. aspon nie sme najmensi... v roku..

mixka chod fotos... a grtulujem moc a moc

najjulinka
autor
14. sep 2009

škoda, že nemám Mirkine čísla v roku... tie by možny vyzerali ešte inakšie... ona je také drobuliatko uplne... 😀

maznacik007
14. sep 2009

ako jest mu chuti.. v pohode sprace dva pribinaky... 😀 a lubi omacky a tak... teraz sa nejako rozjedol v poslednu dobu... ale vysoky nebude... /nema byt po kom mama ze je drobunka/

ale zasa bol normalne donoseny... nebol predcasniatko...

dioliana1
14. sep 2009

ja som minule bola u detskej lekárky a prišla tam mladučka romka ja jej hadala tak max. 12 ale mala zo sebou mesačne mimčo a asi ľročne dievčatko, a ja že kolko má rokov a ona že o dva týždne 18... 😀

dioliana1
14. sep 2009

2ročne

dioliana1
14. sep 2009

pekný domček, kolko má izieb,?

martina_maxian
14. sep 2009

mixka pekný domček to je... 🙂 a kde je?? budeme susedy? 😎

adrianamickova
14. sep 2009

mixka,tak blahoželame,pekný domček 😕

dioliana1
14. sep 2009

dnes sme navštivili Bambulku a Drobčeka, sú zlatí a vidno že sa vychloši snažia, vedia poprosiť aj poďakovať, normálne mi sánka padla, ked Bambulka sama bez upozornenia poďakovala...

mixka
14. sep 2009

dole ma 3 izby, kuchynu, kupelnu, wc a na na poschodi dalsie 3 izby a kupelnu, wc. ma 15 rokov a je v sekulach

martina_maxian
14. sep 2009

mixka gratulujem, takže ešte ďalej ideš?? 🙂 a poriadne veľký je... toľko izieb.. 🙂

mixka
14. sep 2009

nuz vypada to uz tak martinka 😀

martina_maxian
14. sep 2009

no super... a kedy sa sťahujete ??? 😎

zicon
14. sep 2009

Nadherny

lenuska74
14. sep 2009

mixka aj mne sa stráášne páči 😵

zicon
14. sep 2009

Dobru noc, cas ist spat

najjulinka
autor
14. sep 2009

Dobrú noc. Idem aj ja....... Neleží nam v posteli žiana antikoncepčná tabletka, tak ma asi manželské povinnosti neminú 😀 😀 😀

magimary
14. sep 2009

zase nik... a ja sama?! 😕
ale samé novinky!
yukki, porsím, ty taká horlaka?!? rýchlo sa uzdrav! 😨 😔 😉
lenkove, vitaj!
maznáčik, malý je zlatý Domestos ( 😀 ), aj náš najstarší to veľmi rád robil a načapali sme ho tak neraz... 😅
mixka, úúúúúúúúúúúúúúúžasný dom...opäť (v dobrom!) závidím... 😅 , snáď ešte lepší ako ten predtým-hlavne, že nemá chyby a má veľa izieb...už len nový prírastok do nového domu...príp.hneď dva, keďže je toľko izieb... aj ja by som prijala...každý by mal svoju izbu, ušlo by sa ešte aj na pracovňu, aj na šatník... 😵
...

magimary
14. sep 2009

a ešte:
😉 Sisi:

Ahojte všetci,

Takže píšem zasa niečo nové o Sisi, včera jej robili znova lumbalku takže boli zasa krušné chvíle lebo Silvinka to neznáša príliš dobre. Andrejka ju nechcela nechať pri lumbalke uplne bez nejakého utlmovaku, lebo sa bála že to bude zle znášať, ale s tym je to asi ešte horšie, znova mala včera záchvat asi hodinu po zákroku strašne kričala a metala sa takže nieje to uplne ok. A samozrejme ako veľkáčka ktorá už všetkému rozumie ako náhle počuje slovo lumbálka tak je veľký plač.

Teraz som práve volala s Andrejkou takže sa inak majú v pohode, sú sami na izbe ale ako vždy pri chemo je Silvinka omrnkaná a stále kňučká a všetko chce hneď ako napr. teraz keď ma počula chcela aby som teraz prišla, ale keďže som v práci...

No ale dúfajme že keď v stredu doebrú chemo tak by ich pri dobrých výsledkoch mohli vo štvrtok znova pustiť domov, bolo by to super, znova by pookriala a tešila sa.

Všetkých vás veľmi pozdravuje a ďakuje za modlitby a za to že na ňu stále myslíte.

Papa a pekný večer.

zicon
15. sep 2009

Dobre a pprijemne rano

najjulinka
autor
15. sep 2009

Dobré ráno. U nas slniečkovo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre